INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Vegas to je to [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Dobro da više ne pratim ovu burzu 🙂
Danas upalim da vidim šta ima kad ono moja Ingra -20%.
Tako da mi je sada gubitak -70% i sada bi rađe pustio da ide u 100% gubitka nego uzima toliko love van.
Tako da ništa od prodaje do daljnjega 🙂

Niti se previse ne zabrinjavam niti iznenađujem jer ne mislim prodavati…

Do kraja dana eto nas ponovo na 6 kn.

tako je sa Comerzbank u dax-u,jadna muci se da ispliva iz tog svoj jada u koji je zapala.

I 220000 komada na bidu u 74 transakcije,za razliku od ova 4 mjeseca. Ask nepromijenjen.Opi sad si ti na redu frende.Ajde da ju dignemo bar na 50.

peyo


I 220000 komada na bidu u 74 transakcije,za razliku od ova 4 mjeseca. Ask nepromijenjen.Opi sad si ti na redu frende.Ajde da ju dignemo bar na 50.

Samo reci kad će to otprilike biti. Možeš fulati godinu-dvije.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Šteta što nemam love za dokup. Uvijek je tako kad se ukaže prilika ja imam lovu kod dužnika.

tresla se brda, rodio se miš…naivci su u panici poklonili svoje dionice po 5 kn velikim igračima…to vam je dobra škola kako se NE investira na TK, pod naletom panike. ovo danas je bilo kao da se zapali papirić u košu za smeće nekog ureda na 10. katu nebodera, a onda u panici ljudi skaču s 10 kata
odlična vježba za izgraditi karakter i dobiti čelična muda (kao chuck noris [lol] )

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Ono što meni govori da ovo ide natrag na 5, ako ne i nize, je da sam bez problema prvo kupio 5000 komada na 5,23 u 12,3x, nakon završetka drazbe. Nitko se posebno nije nadbidavao, premda je to u tom času bio ATL. Dakle, da je zaista postojao jaki interes za kupnju na toj razini, nema šansa da bi prošlo išta ispod 5,50 (koji se sada čisti).

Izgleda da nam ovdje slijedi Enron . Ne mogu se sjetiti kolege koji je napisao da su se svi digli na zadnje noge kad je Enron bio 6 dolara , i kao da je podcjenjen , a on došao na 1 dolar pa vrli ekonomisti počeli da govore da je best buy , na kraju je završio na 6 dolar centi .


Šteta što nemam love za dokup. Uvijek je tako kad se ukaže prilika ja imam lovu kod dužnika.

nemojte se zalijetati u ovo grotlo
dok se stvari ne rasčiste bojle je gledati iz prikrajka
mislim da ovo nije igra uprave i gdina. Openhajmera nego da je voda zaista došla do grla
ne vjerujem da bi se ovako managament poigravao s firmom, pa nisu oni špekuljanti kao 99,9% tzv. investitora ovdje

Postanite Eu-robovi


..to vam je dobra škola kako se NE investira na TK

Ti si se spasio ulaskom.Sad samo nastavi sa uprosječivanjem [bye]

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

New Report

Close