INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sutra i narednih dana tek počinje prava opasnost ,ako se aktiviraju margarini
žao mi je ulagača iskreno i ne likujem , nisu oni to samo napravili ingri već svim dionicama u sustavu crobexa

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Ne znam zašto ovakva reakcija na neplaćene obveze, pa nedavno su zbog nemogućnosti plaćanja kooperanata u puno većem iznosu zatvarali dug dionicama…
I da, onda smo tržili po 15 kn, a vidi sada ovo zbog pišljivih 4 mil E…

to je bilo smišljeno, od objave te vijesti, blokade, članaka u novinama itd. sve s ciljem stvaranja panike i rasprodaje dionica
cilj im je bio dočepati se hrpe dionica po 5 kn! i uspjelo im je, manipulacija je bila fantastično odigrana…danas-sutra, Ingra je opet preko 6 kn….a što će ovi koji su danas prodali na 5 kn??? [bye]
[/quote]

Gadno je prodati ispod 6… što ti ljudi očekuju…po kojoj cijeni se vratiti… koju posluku porati…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ne mogu niti zamisliti kako je dioničarima ove mafijaške vrijednosnice..
teško je ovo i gledati, troke imati svoj novac u tome. odbijanac je moguć, te će današnji eventualni povećani promet to i nagovijestiti.
zasad, promet neloš. ali još to nije to. dršte se

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

Ali jedno se mora priznati, veliki je interes za ovu dionicu bio na 5 kuna, zašto???????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo je lijepo čitati, pa makar se i ne obistinilo..
.


Za dan,dva naslov: "Ingra našla novce za iskup komercijalnih zapisa" i eto ga, tko je prodao, dobro je prodao! Kao kod objave posla za gradnju bolnice, rast od 12 do 18, zatim objava i nema više rasta. Ovo će otprilike biti obrnuta situacija. Pad, pa objava, malo panike i spremni za preokret…


ne mogu niti zamisliti kako je dioničarima ove mafijaške vrijednosnice..
teško je ovo i gledati, troke imati svoj novac u tome. odbijanac je moguć, te će današnji eventualni povećani promet to i nagovijestiti.
zasad, promet neloš. ali još to nije to. dršte se

Nemoram zamišljati-nažalost. Vjerovao sam da će prije doći lijepa vijest, ali jok. Ipak me prati bundyeva sreća…
Ako sam preživio pad sa prosječnih cca 17 na 6kn, preživjet ću i ovo- nema prodaje. [angry]

Dakle vama bolje da prodajete jer ja nikako nemogu biti u pravu [rolleyes]

Pozdrav svim dioničarima ingre i vidimo se il na karminama il na vjenčanju.

mrgude o ovome sam pisao ,dramatican pad …sad se kupuje… [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Lijepo su se oni upućeni u stanje riješavali dionica po 5, ali vidim da sad nije skupo kupovati ni po 5,50……
neki nikad neće naučiti….. [lol]

200000 dionica po prosječnoj cijeni od 5,15 kn…
Ovdje je u punom smislu riječi pokazana psihologija ove dionice, odnosno, kako lako stvoriti paniku…
Umjesto da padne 2-5%, ona na ovakvu glupost (manje-više poznatu) padne 30 %…
Puno malih koji su nažalost (ili na sreću) ovom informacijom ispušili lovu, ali nekako vjerujem da je ovo za njih i pripremljeno…
Onima unutra, i koji su ovo iskoristili za dokup [thumbsup]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Nedam ni jednu dionicu Ingre leši…… pa makar
propao do kraja.

Pozdrav

sad treba računati sa 200 000 dionica kupljenih na 5,16kn

Pozdrav svima ingrašima, nisam prodao ni jednu dionicu a imam ih podosta, samo mi je žao što nemam love da još kupim.
Ljudi moji panika je gadna stvar, skoro da mi dođe da stavim omću oko vrata i da se lagano gurnem ali još uvijek stojim na zemlji

Pozdrav najluđim imaocima najluđe dionice u ovom j… svijetu

New Report

Close