INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

5 kn je obranjeno, udaranje po bidu je sve rjeđe, a kupnja jača….
osim toga,tehnički gledano, odbijanac je neminovan

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ajde, Bogu hvala da su je ipak uspjeli obraniti!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ingra manje od 1 USd …..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

45 milijona kuna dug grada i države, pa valjda se slažemo da to oni MORAJU platiti, nema tu oću neću…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ne znam zašto ovakva reakcija na neplaćene obveze, pa nedavno su zbog nemogućnosti plaćanja kooperanata u puno većem iznosu zatvarali dug dionicama…
I da, onda smo tržili po 15 kn, a vidi sada ovo zbog pišljivih 4 mil E…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Iskreno, drago mi je da se ovaj udar desio i da su se manipulatori danas iskrcavali i nadam se da su shvatili da u sekundi mogu izgubiti veliku lovu i da im je ova dionica od danas utjerala strah u kosti
te da će je početi izbjegavati ubuduće i prebaciti se na neku drugu dionicu te napokon Ingru pustiti da se vrati tamo gdje joj je i mjesto a ujedno mi je i drago za dugoročne investitore u ovu dionicu…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Za dan,dva naslov: "Ingra našla novce za iskup komercijalnih zapisa" i eto ga, tko je prodao, dobro je prodao! Kao kod objave posla za gradnju bolnice, rast od 12 do 18, zatim objava i nema više rasta. Ovo će otprilike biti obrnuta situacija. Pad, pa objava, malo panike i spremni za preokret…

A di su danas postovi o pucanju margina? Je li to na dnevnom redu za koji dan?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Ne znam zašto ovakva reakcija na neplaćene obveze, pa nedavno su zbog nemogućnosti plaćanja kooperanata u puno većem iznosu zatvarali dug dionicama…
I da, onda smo tržili po 15 kn, a vidi sada ovo zbog pišljivih 4 mil E…

to je bilo smišljeno, od objave te vijesti, blokade, članaka u novinama itd. sve s ciljem stvaranja panike i rasprodaje dionica
cilj im je bio dočepati se hrpe dionica po 5 kn! i uspjelo im je, manipulacija je bila fantastično odigrana…danas-sutra, Ingra je opet preko 6 kn….a što će ovi koji su danas prodali na 5 kn??? [bye]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

ovo je bilo malo previše, čak i za ingru. gadna stvar, ta panika.

evo nas na 5,50 kn [thumbsup]
nego, zašto ste prodavali danas po 5 kn??? [proud]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica


ovo je bilo malo previše, čak i za ingru. gadna stvar, ta panika.

Ja sam prije nastavka trgovanja popio apaurin te sam na taj način zadržao dionice [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close