INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Barem će se paničari iskrcati sad, koji su i tako bili blizu odluke da prodaju, pa možda možemo očekivati promjenu trenda u dogledno vrijeme…

Dobar je ovaj, vi samo o paničarima. To je kao ona priča kad brod tone, a ti pričaš nek se paničari iskrcaju, možda onda se brod podigne i nastavi plovit. Al ajd bar si kao pravi kapetan, ako tone, toneš i ti s njim hrabro. PA zar nisu ti paničari onda i puno pametniji, iskrcaju se sad i ukrcaju ponovo na 5 kuna ili manje?

A i ono vjerovanje da se ima novaca samo da se ne želi namjerno platit ne drži vodu ni 1%. Pa to ima puuno više štete nego koristi, zar misliš da bi to riskirali, pa s tim mogu uništit firmu, riskirat da se dionica stmoglavi!?

Skupili se ..šinari i likuju. Nadam se da ćete uložiti u pravu valutu-koja život znači. To vam želim od stca. SRETNO.

neće uvijek biti ovako.

Gubitak od 100% ??????????To se zove gubitak.

peyo

Neću prodati…

uzeli prije perića pa stipu pa šterna ..jer se nema love, nema poslova ? …haha moš si mislit … grad i RH ne plačaju, kolege, svoje obaveze … ostojić šalje dorh …kakav stečaj !…ovo je opi pritisak …

Dobra prilika za dokup!

Ja svoje nedam…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Svi računaju koliko je posto pala INGRA .
Ja gledam koliko je puta INGRA pala.Znači po mome to bi bilo 3 puta.Pazite ne gledam one najviše cijene znači ne cijena kad je INGRA bila 62000 kuna ,pa cijela priča do danas,jer bi tada došli do zastrašujućih 10000 puta pad.Reći ćete da sam budala,ali malo razmislite o ovome .

1. iNGRA JE PALA 3 PUTA????
2. OD NAJVIŠIH CIJENA JE PALA 10 000 PUTA????
3. RZMISLIO SAM O SVEOVOME I NE MOGU SE NE SLOŽITI SA VAMA….OKO TREĆEG BOLDANOG…
[/quote]
Za one koji ne znaju točno koliko je pala I ngra…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kako ovo podsjeća na VLDS od prrije neki dan…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Novaca ima, ovo je sve scenario da bi se dalo državi do znanja…

čak će i kupovati za trezor, pa prodati kada cijena poraste [lol]

A kako je sad negdje onima koji su se postavili na 6 kao branioci??? Pitanje je hoće li uspjeti povući svoje naloge nakon puštanja dionice u promet ili će ih pobrati cunami svih cunamija… [undecid]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pazi ove junake još iznad 6…… [lol] …..kao da ne znaju da odmah ide drazba, pa se tek onda treba postaviti……ispod -10 – -20…..

New Report

Close