INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da je realan scenarij cijena kao pounje trikotaža. spašavaj ko može po 6kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…


6…bez problema…
5,70 vrlo vjerojatno…
5,30 nebi me cudilo…
4,80 a kad vec nabrajamo down targete
[lol]
[/quote]
sve napisano stoji, samo ne kužim kaj je tu tolko zabavno.

Iskreno ne vjerujem u stečaj Ingre, ali ako Ingra ima novaca za platit onda je ovo stvarno bezobrazno i nekorektno prema dioničarima… ali neznam šta se čudim jer je to normalno poslovanje u RH i nitko ne odgovara za ništa…



Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…


6…bez problema…
5,70 vrlo vjerojatno…
5,30 nebi me cudilo…
4,80 a kad vec nabrajamo down targete
[lol]
[/quote]

Najbolje da se postaviš između ‘ne bi me čudlio’ i ‘kad već nabrajamo…’ pa ako uleti dobro a ako ne onda na iduću stepenicu. [lol]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…


6…bez problema…
5,70 vrlo vjerojatno…
5,30 nebi me cudilo…
4,80 a kad vec nabrajamo down targete
[lol]
[/quote]

Najbolje da se postaviš između ‘ne bi me čudlio’ i ‘kad već nabrajamo…’ pa ako uleti dobro a ako ne onda na iduću stepenicu. [lol]
[/quote]
znas da ocu…..
[cool]
izmedju zadnje dvije…pa ko ziv ko mrtav

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

odavno sam pisao da je arena velik uteg oko ingrinog vrata pogotovu što je sve otišlo prema mafijaško političkom lobiju. onako logički i naoko, sve miriše već odavno kao iscenirani plan navedene zloč. organizacije ka pokušaju uništavanja ove firme u svrhu rješavanja svojih velikih dugovanja i budućih obveza prema ingri pa se vješto već godinu dana uz potporu fondova i banaka manipulira s ovom firmom preslikavajući to i na cijenu dionice. vjerovatno će se naći tih 30 mil kn, možda se ovom prilikom htjelo upoznat javnost sa 45 mil kn potraživanja i na mlin u koji su upali. teško da će ingra nakon ovih konflikata uskoro uopće konkurirati na državnim natječajima , kojih srećom ili nažalost uopće nema , niti na vidiku, pa joj je i bolje da se okrene vani kako su se i sami izjasnili, pa makar i kao podizvođač u zadnjem poslu u Alžiru, jer će ih u protivnom ovaj smrdljivi mlin samliti u papar.

A još jučer…


Kikac,nećeš se načekati,niti ti je kapital zarobljen.Pričekaj malo ,i ne slušaj ove crne ovce,jer 99 posto ih uopće nema INGRU,a niti bilo koju dionicu.

A danas…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ovdje će ljudi pričati o perspektivi i kad bude pisalo bankrot velikim slovima. Ljudi moji otrijeznite se, nikad ovo više neće na 10kn. Vjerojatno nikad više ni na 7kn. A svi vi koji danas kupujete možete zaraditi 10-20%, ali možete i bez pardona izgubiti 50-100%.






Ingra !!

dakle nema se para za isplatu…
NEBU DOBRO
[/quote]
Nažalost za sada je tako !!
LP
[/quote]
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jmqgVClClvMcEFLP73LLwA==.pdf

[/quote]

a ništa, mogli bi napraviti još jedan swap

[/quote]
vrlo izgledno ,,,razvodnjavanje ide dalje…ovo postaje penny dionica na zalost…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…


Platiti će dug za koji dan plus kamate i idemo dalje. Ništa novo.

neće uvijek biti ovako.

Svi ste u pravu,nažalost tržište kapitala nema razuma.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ingra nije iskupila komercijalne zapise. Pravo pitanje je:
1. nije mogla (nema para)
2. nije htjela (čime radi pritisak na vladu, možda i na ZG holding)

New Report

Close