INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo traži hitan sastanak s investitorima i marketing ala jure radić. možda i koja modna revijica.

Kuolarske priče: Igor ima novce no ne želi isplatiti radi dugova države koja poteže DORH. Igor ovim činom želi skrenuti pozornost javnosti što se čini Ingri i njemu osobno. Tko zna??? Možda ima tu nešto???

neće uvijek biti ovako.


Pišem od 17 kuna da ovo ne lići na dobro.
Marža sigurnosti vam je ovdje jako mala, treba stvarno biti hrabar biti u ovoj dionici.

Najgore je pomisliti da ne može niže, obzirom koliko je pala.

lp i sretno

Napisao sam da sam odavno prodao cijelu LKPC na 850.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Barem će se paničari iskrcati sad, koji su i tako bili blizu odluke da prodaju, pa možda možemo očekivati promjenu trenda u dogledno vrijeme…








Ingra !!

dakle nema se para za isplatu…
NEBU DOBRO
[/quote]
Nažalost za sada je tako !!
LP
[/quote]
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jmqgVClClvMcEFLP73LLwA==.pdf

[/quote]

a ništa, mogli bi napraviti još jedan swap

[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Teško da i vaša ljubimica OPTE preživi bez swapa [bye]
[/quote]
vidjet cemo, za 10 dana dospijeva oko 25 milijuna kuna kamata na obveznicu.
Onda likujte ako nece uspjeti, ja mislim da hoce.

Mozda propadne, ja mislim da nece a za Ingru neznam, ne bi se stel mesat.
Uvijek uprava koje je ujedno i vlasnik moze dati pozajmicu firmi za ove novce.
Naravno, ako vjeruje da ce im firma vratiti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…

Temeljem Rješenja Burze (Oznaka: UP-03-005/2012-2) od 24.01.2012. nastavlja se trgovanja dionica INGRA d.d. oznake INGR-R-A. Trgovanje se nastavlja u 12:00-12:15 po modalitetu predotvaranja produženo za trajanje varijabilnog završetka, nakon čega započinje kontinuirano trgovanje.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

… do 2016 god. ingra ima potraživanja na ime arene cca.800 mil kuna a dužnici su RH i grad Zg …. referendum je proša i pravna stečevina EU se mora poštovat … iako smo na repu EU nismo boratov Kazahstan …inače na dan 30.09.2011 ingra je imala dug od 971 mil kuna…

DAJ PET !!!


Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…


zovi Mesića i Šterna, jedan će se sigurno javiti

Jednostavno,borba sa duhovima,pa skok tamo gdje joj je i mjesto ,odnosno ovo bi fondovima moglo biti savršeno pokriće za minimalno nominalnu cijenu.Ako Opi izbaci novi posao mogao bi se dogoditi hit godine i cijena od poslije velikog potopa.Bit će nezgodno za živce,ali na kraju se mrtvi broje.
Uzmi si da većina nas malo većih je u minusu,sa 10 na niže,a uzmi si fondove koji drže većinu sa ulazom od 50 kuna iviše.Nekom se računi moraju položiti.SRETNO I STRPLJIVO.

peyo

Novaca ima, ovo je sve scenario da bi se dalo državi do znanja…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Molim da netko bar pokuša analizirati mogući razvoj događaja…


6…bez problema…
5,70 vrlo vjerojatno…
5,30 nebi me cudilo…
4,80 a kad vec nabrajamo down targete
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close