INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alfon: ” može li malo nakon EPP-a K/P?Hvala[smiley2][smiley2][smiley2] ” Naravno da može…. Iako me zbog toga kritiziraju…. Ali ako sam u neki info siguran, onda sam siguran u k/p…[smiley1]

Poštovani,
kolega nije da Vas kritiziram zbog k/p samo bih želio da na kolega matrix i dalje piše novosti.
Možda sam bio malo grub, pa se eto ispričavam.
S poštovanjem,
Dinkec.

Nisam se uključivao u raspravi oko pisanja kolege Matrixa iako sam i Ingri duže nego on na forumu.
Cijenim svaki trud da se pučanstvo informira o tvrtkama ali sve informacije o starim i dobivenim poslovima su odavno objavljene i znane, te ukalkulirane (manje ili više ovisno o tvrtki) u cijenu. Možda da se po djelatnostima otvori tema “objavljeni članci” jer tražiti nešto novo u hrpi postova postaje mišn impasbl

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


[color=blue]Od niza investicija, Ingra planira ući i u gradnju terminala na Plesu [/color]

Prema najavama Oppenheima Ingra će se javiti i na javni natječaj gradnje novog terminala koji bi trebao biti objavljen do kraja godine. Ingra planira i značajno poboljšanje financijskih rezultata. Ove se godine planira prihod od 550 milijuna eura, koji bi se do godine 2009. već trebao udvostručiti. Također i dobit koji se u ovoj godini planira na razini od 60 milijuna eura trebao bi se za dvije godine povećati na 130 milijuna eura.


Da se ne radi tu o kunama, a ne o EUR-ima?


Nisam se uključivao u raspravi oko pisanja kolege Matrixa iako sam i Ingri duže nego on na forumu. Cijenim svaki trud da se pučanstvo informira o tvrtkama ali sve informacije o starim i dobivenim poslovima su odavno objavljene i znane, te ukalkulirane (manje ili više ovisno o tvrtki) u cijenu. Možda da se po djelatnostima otvori tema “objavljeni članci” jer tražiti nešto novo u hrpi postova postaje mišn impasbl

Da sam elokventan kao gore navedeni kolega moj bi prijašnji post izgledao tako… Ali pošto nisam, izrazio sam se malo drukčije. Hvala Cekotunjo[smiley11]

Dođite i hurdite....


Nisam se uključivao u raspravi oko pisanja kolege Matrixa iako sam i Ingri duže nego on na forumu. Cijenim svaki trud da se pučanstvo informira o tvrtkama ali sve informacije o starim i dobivenim poslovima su odavno objavljene i znane, te ukalkulirane (manje ili više ovisno o tvrtki) u cijenu. Možda da se po djelatnostima otvori tema “objavljeni članci” jer tražiti nešto novo u hrpi postova postaje mišn impasbl

1.) Nisu svi poslovi ukalkulirani u cijenu, jer naravno, nije stigla naplata za sve psolove, no u narednom/im izvješćima biti će obarčunati.

2.) S razlogom sam napisao neke starije poslove, jer su ostali u sjeni velikih, te sam htio također pokazati važnost tih poslova, ili barem ‘dočarati’ tu važnost.

3.) Ništa nije ‘mission imposible’, samo je na vama da tražite što Vas zanima; naravno uvijek se mogu pronaći različite zanimljivosti vezane uz Ingru.

Na Vama je oćete li vi surfati na poslovnom i odande crpiti vijesti ili se kvalitetnije informirati, te saznati detalje vezane uz Ingru od stručnjaka, pritom naravno ne kršući HANFIN pravilnik.

Kolege sve je na Vama…Vaš odabir…


cekotunjo: ” Nisam se uključivao u raspravi oko pisanja kolege Matrixa iako sam i Ingri duže nego on na forumu. Cijenim svaki trud da se pučanstvo informira o tvrtkama ali sve informacije o starim i dobivenim poslovima su odavno objavljene i znane, te ukalkulirane (manje ili više ovisno o tvrtki) u cijenu. Možda da se po djelatnostima otvori tema “objavljeni članci” jer tražiti nešto novo u hrpi postova postaje mišn impasbl ” Da sam elokventan kao gore navedeni kolega moj bi prijašnji post izgledao tako… Ali pošto nisam, izrazio sam se malo drukčije. Hvala Cekotunjo[smiley11]

Kolega, nitko Vam ne prigovara, ali kada već pišete o Ingri, bilo bi lijepo da svatko od nas pronađe pokoju kvalitetnu vijest o njoj, jer na taj način pomažemo ostalim kolegama oko uvida u kompaniju, te njezinom poslovanju, zar ne?

Možda sam postao razmažen jer sam od pojedinih kolega (onih koji se ne razbaciju s ciframa) navikao na kvalitetne postove. Iako iz Ingre niti jednom nisam izlazio pa ponovo ulazio niti mislim. Kolega Matrix (nadam se da se ne ljuti što ga zovem kolegom) je znao imati postove koje bi natjerali na razmišljanje i analizu. Ovako mi izgleda kao da sumnja u Ingru i pokušava je održati na ovoj razini. Vjerujem da će Ingra i dalje rasti i da oni koje treba nagovarat da uđu u nju i ne trebaju ulazit.

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Predsjednik Tehničke komisije IHF-a posjetio gradilište “Arene”

ZAGREB, 17. listopada 2007. (Hina) – Predsjednik Tehničke komisije Međunarodne rukometne federacije (IHF) Aleksander Kožuhov, koji je u ponedjeljak doputovao u Zagreb, provjerio je u pratnji hrvatskih domaćina kako napreduje projekt SP-a, koje će se održati u siječnju 2009. godine.

Prilikom posjeta INGRA-i Kožuhov je upoznat s projektom izgradnje zagrebačke “Arene”, a pregledom dokumentacije koja mu je dana na uvid izrazio je svoje zadovoljstvo projektom za kojeg smatra de će osigurati vrlo visoku organizacijsku razinu Svjetskog prvenstva, priopćeno je iz INGRA-e.

U obilasku gradilišta dvorane “Arena Zagreb”, koja je bila jedan od glavnih uvjeta za dobivanje domaćinstva Svjetskog prvenstva, predsjednik Tehničke komisije pohvalio je stanje gradilišta i napredak radova, dodaje se u priopćenju.

No respect

Zamolio bih gospodina Plavog da se javi, jer ne da se ja brinem, nego se njegovi fanovci brinu za njega (znam da se smiruješ), pa da, ako ti nije teško, stisneš jedan volej kolegi Matrixu, jer od kad te nema uvaženi kolega Matrix vodi glavnu riječ![smiley2]

Dođite i hurdite....

Tu sam, tu sam, ne vidim se od poplave postova u zadnje vrijeme.[smiley2]
Lagana stabilizacija oko 61 000, bilo je i za očekivati.
Iako me osobno iznenadilo da danas nije jače poraslo, obzirom na tekst u Poslovnom o vjerojatno novom poslu od 264 milijuna kuna.
Polako ali sigurno koračamo dalje.
Novi poslovi na vidiku.
Spektakl se nastavlja.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zamolio bih gospodina Plavog da se javi, jer ne da se ja brinem, nego se njegovi fanovci brinu za njega (znam da se smiruješ), pa da, ako ti nije teško, stisneš jedan volej kolegi Matrixu, jer od kad te nema uvaženi kolega Matrix vodi glavnu riječ![smiley2]

Ja nisam njegov fan. On mi je samo simpa. Jučer sam čitao sve njegove postove od početka pa do svoje prve kupnje. Svaka mu čast. Kao i INGRI.
Ja sam fan INGRE. I dioničar.[smiley2]

Pessimism Is Your Friend

BTW, nema promjene u TOP10.

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close