INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U 10 lipa ,pa jel ima cca 50000 komada na bidu,to bi bilo četvrtina cijelog aska.Ponavljam poštovani kolege-imate priliku zaraditi ,nemojte biti ludi.


Mrga frende zaboravi 6 kuna.

?? To je već 1,10 kn za sada !!
Pardon 1,16 kn.
[/quote]

Kolega Mrgude,
sto si se to sklonio sa 6,00 kn?
A bio si prvi!

@dedo
Ne nisam se sklonio, i dalje sam prvi i skloniti se neću sigurno.

I very much love INGRA !!



@dedo

Ne nisam se sklonio, i dalje sam prvi i skloniti se neću sigurno.

Pardon kolega,
ne vidim vise tvoj nalog u book-u, a posto sam ga prije vidjao pomislio sam da si se sklonio…



@Peyo

Osobno protiv tebe nemam ništa protiv, vjeruj mi. Da veliku količinu imam na prosjeku 8,29 kn, ali pošto imam uvid u pad po meni ispod 6 kn (možda se varam) postavio sam se s još nekoliko desetaka tisuća na 6 kn. Smanjim si prosjek ulaska frende. Po meni to bi bio zadnji pad. Ne mogu točno odrediti gdje i dokle, ali i ako bude veći, smanjen ulaz, ako ne dodirne 6 kn, brže će se vratiti do onih mojih zacrtanih 3x.
LP Peyo i opetovano, ništa protiv, samo ukaz na ono što vidim duže vrijeme !!

Ako nisi primijetio maknuli smo se sa 6. Gdje su tvoje tisuće? [shocked]

neće uvijek biti ovako.

@dedo
Neznam što bih rekao. Bilo bi mi drago dokupiti npr na 6 kn još nekoliko t komada, no iskreno ubi me ovo mrcvarenje. Više bih volio da opali neka raketa na 2x kn i da izađem Van zadovoljan, veseo i adio Mare kako bi se reklo !!
LP

I very much love INGRA !!




@Peyo

Osobno protiv tebe nemam ništa protiv, vjeruj mi. Da veliku količinu imam na prosjeku 8,29 kn, ali pošto imam uvid u pad po meni ispod 6 kn (možda se varam) postavio sam se s još nekoliko desetaka tisuća na 6 kn. Smanjim si prosjek ulaska frende. Po meni to bi bio zadnji pad. Ne mogu točno odrediti gdje i dokle, ali i ako bude veći, smanjen ulaz, ako ne dodirne 6 kn, brže će se vratiti do onih mojih zacrtanih 3x.
LP Peyo i opetovano, ništa protiv, samo ukaz na ono što vidim duže vrijeme !!

Ako nisi primijetio maknuli smo se sa 6. Gdje su tvoje tisuće? [shocked]
[/quote]
Slabo ti vidiš u zadnje vrijeme, ili uopće ne vidiš, VISINE kapi bih ti preporučio !!

I very much love INGRA !!





@Peyo

Osobno protiv tebe nemam ništa protiv, vjeruj mi. Da veliku količinu imam na prosjeku 8,29 kn, ali pošto imam uvid u pad po meni ispod 6 kn (možda se varam) postavio sam se s još nekoliko desetaka tisuća na 6 kn. Smanjim si prosjek ulaska frende. Po meni to bi bio zadnji pad. Ne mogu točno odrediti gdje i dokle, ali i ako bude veći, smanjen ulaz, ako ne dodirne 6 kn, brže će se vratiti do onih mojih zacrtanih 3x.
LP Peyo i opetovano, ništa protiv, samo ukaz na ono što vidim duže vrijeme !!

Ako nisi primijetio maknuli smo se sa 6. Gdje su tvoje tisuće? [shocked]
[/quote]
Slabo ti vidiš u zadnje vrijeme, ili uopće ne vidiš, VISINE kapi bih ti preporučio !!
[/quote]
Zadnje gledanje je bio skriveni sa tisuću i nešto, ali pošto kažeš da imaš desetke tisućica i da si prvi, ajde neka ti bude, puno si ih sakrio. Tvoja stvar ako je i ako nije tako. Ja sam se maknuo i postavio malo više no i to nikog nije briga. Uživajte kolege INGRAŠI, sadašnji i budući. Vikedd hladan i kažu bez kiše. Čuvajte zdravlje i život. Od ponedjeljka DA ili NE u EU. Možda burza reagira. Živjela INGRA-sve do propasti. [lol]

neće uvijek biti ovako.






@Peyo

Osobno protiv tebe nemam ništa protiv, vjeruj mi. Da veliku količinu imam na prosjeku 8,29 kn, ali pošto imam uvid u pad po meni ispod 6 kn (možda se varam) postavio sam se s još nekoliko desetaka tisuća na 6 kn. Smanjim si prosjek ulaska frende. Po meni to bi bio zadnji pad. Ne mogu točno odrediti gdje i dokle, ali i ako bude veći, smanjen ulaz, ako ne dodirne 6 kn, brže će se vratiti do onih mojih zacrtanih 3x.
LP Peyo i opetovano, ništa protiv, samo ukaz na ono što vidim duže vrijeme !!

Ako nisi primijetio maknuli smo se sa 6. Gdje su tvoje tisuće? [shocked]
[/quote]
Slabo ti vidiš u zadnje vrijeme, ili uopće ne vidiš, VISINE kapi bih ti preporučio !!
[/quote]
Zadnje gledanje je bio skriveni sa tisuću i nešto, ali pošto kažeš da imaš desetke tisućica i da si prvi, ajde neka ti bude, puno si ih sakrio. Tvoja stvar ako je i ako nije tako. Ja sam se maknuo i postavio malo više no i to nikog nije briga. Uživajte kolege INGRAŠI, sadašnji i budući. Vikedd hladan i kažu bez kiše. Čuvajte zdravlje i život. Od ponedjeljka DA ili NE u EU. Možda burza reagira. Živjela INGRA-sve do propasti. [lol]
[/quote]
I sada je vidno 1395 kom. Koliko je skriveno može se matematikom izračunati, a možda i nije sve moje, nije, još se netko ubacio poslije mene s manjom količinom. Veliš da si se postavio malo vilje i da to nikoga nije briga, zašto onda pišeš da jesi.. E medigo, ili kako se već zoveš. No i nije bitno. Bitno je da se pokušava dočarati istina, koliko se to može. Svi griješe, netko namjerno, netko ne. Ja pokušavam reći istinu koliko se to može !!
LP

I very much love INGRA !!

Kada se uskoro uvede short selling , što nam to donosi ?

Veći promet , veće zarade ili gubici ?

… ima promjena http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:2475592040303685::NO:RP::

DAJ PET !!!


Kada se uskoro uvede short selling , što nam to donosi ?

Veći promet , veće zarade ili gubici ?

pa poznavajući našu fond industriju, todu i ekipu bankara, tek onda kreće pravo trgovanje mlaćenom slamom. šortanje je ionako samo tools for fools. zašto to mislim? zato jer short selling je alat short term/speculative ulagača. to će samo dodatno ojačati trgovinu baziranu prema povlaštenim informacijama. kratkoročno će povećati promet, ali i volatilnost. time naravno i prilika za povećanom kapitalizacijom dobiti. ja sam oštro protiv toga, ne mislim da je to nešto dobro.
ono što me više zanima je, od kuda Vam kolega ta informacija?
pozdrav

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

http://www.poslovni.hr/vijesti/italija-ce-pomoci-libiji-u-zastiti-granica-i-naftnih-postrojenja-195138.aspx

I ovo da se malo prisjetimo:

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Ingra-s-Talijanima-zeli-osvojiti-Alzir-i-Saudijsku-
Arabiju

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close