INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Do tada sindrom hrčka na repertoaru.

…samo da ne bude sindrom čudnovatog kljunaša sa Alchajmerom….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Kao što ste vi tada PRETPOSTAVILI pad tako ja sada pretpostavljam rast. Na čemu ste pretpostavili pad? Da vam nije bilo kooperanata i fondova koji su bili primorani prodati određeni postotak Ingre, sve bi se i dalje vrtilo oko 15-20 kn. i vaše bi pretpostavke bile promašaj. To što kažate da INGRA ništa ne radi je čista laž. Proguglajte malo pa ćete vidjeti što radi, koliko je to love i koliko su im dužni uz skoru naplatu. A o poslovima koji su u završnoj fazi pregovora da i ne govorim. Pozz kolega i kao što rekoh želim ti puno lijepih trenutaka u životu kao i jedan manje važan-da prodaš INGRU na 100kn. [thumbsup]
[/quote]

fuj, kakav bezobrazan druker.. riga mi se od vas kolega. čak niti sava nije dospio na moju listu blokiranih, ali vaši su postovi toliko nečitljivi i jadni, da sam morao popiti gastal i staviti vas na listu blokiranih.
toliko, pozdrav

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...



Do tada sindrom hrčka na repertoaru.

…samo da ne bude sindrom čudnovatog kljunaša sa Alchajmerom….
[/quote]
ne razumijem poantu-pojasni ako nije problem. hvala

neće uvijek biti ovako.

U lipicu se naganjaju!


U lipicu se naganjaju!

uravnoteženje [lol]


U lipicu se naganjaju!

Samo čvrsro na bidu, dati će oni, vidiš da su navalili ko guske u minsko polje.

neće uvijek biti ovako.



Kao što ste vi tada PRETPOSTAVILI pad tako ja sada pretpostavljam rast. Na čemu ste pretpostavili pad? Da vam nije bilo kooperanata i fondova koji su bili primorani prodati određeni postotak Ingre, sve bi se i dalje vrtilo oko 15-20 kn. i vaše bi pretpostavke bile promašaj. To što kažate da INGRA ništa ne radi je čista laž. Proguglajte malo pa ćete vidjeti što radi, koliko je to love i koliko su im dužni uz skoru naplatu. A o poslovima koji su u završnoj fazi pregovora da i ne govorim. Pozz kolega i kao što rekoh želim ti puno lijepih trenutaka u životu kao i jedan manje važan-da prodaš INGRU na 100kn. [thumbsup]
[/quote]

fuj, kakav bezobrazan druker.. riga mi se od vas kolega. čak niti sava nije dospio na moju listu blokiranih, ali vaši su postovi toliko nečitljivi i jadni, da sam morao popiti gastal i staviti vas na listu blokiranih.
toliko, pozdrav
[/quote]
Neznam što je pogrešno rečeno??? Nabavite još gastala, dok su jeftini. Pozz, nemam protiv vas ništa osobno, I meni su neki ignore iako su to možda dobri ljudi-neznam ali tako je to kolega. Čuvajte zdravlje-malo vina umjesto gastala, ali malo. Pozz i sretno u životu.

neće uvijek biti ovako.

Citat sa kolege na Magmi…
Ušao na 10,50 kn, spuštao ulaz do 8,64 i sve prodao po 3,50 kn i sa tom lovom ušao na FX
Kada prodam Ingru i Ksst, ZSE me ne vidi tako brzo 🙂

Vidite kako su tamo plašljivi…ovdje nitko ne razmišlja o onom trećem koraku…prodaji…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


U 10 lipa ,pa jel ima cca 50000 komada na bidu,to bi bilo četvrtina cijelog aska.Ponavljam poštovani kolege-imate priliku zaraditi ,nemojte biti ludi.


Mrga frende zaboravi 6 kuna.

?? To je već 1,10 kn za sada !!
Pardon 1,16 kn.

I very much love INGRA !!

Ne kužim te frende.Ne znam šta je tebi u cilju,da dokažeš ovima sa kojima se natežeš da si u pravu, ili da uzmeš lovu.A ovo šta si izvukao iz mojih postova-da takvo je stanje bilo u to vrijeme.Iskreno meni svejedno,jer vidim da ću dokupiti još jeftinije,može i po 5 i jeftinije.Ne namjeravam prodavati dok god cijena ne ode tamo gdje ja mislim.A ako ćete dati i po 2 kune ja kupujem.Malo mi je glupavo te forice sa ukrupnjavanjem i plašenjem.Ako baš budete htjeli -ubacit ću se i ja u rušenje,a onda vam bude velika rupa,ne dosadašnjih 10 -20 lipa,nego 2-3 kune,pa kako želite.
A mrga veliš da si sto posto u Ingri,a na bidu ti stoji nalog na 6 kuna.
Udrite ja sam spreman.

peyo


Citat sa kolege na Magmi…
Ušao na 10,50 kn, spuštao ulaz do 8,64 i sve prodao po 3,50 kn i sa tom lovom ušao na FX
Kada prodam Ingru i Ksst, ZSE me ne vidi tako brzo 🙂

Vidite kako su tamo plašljivi…ovdje nitko ne razmišlja o onom trećem koraku…prodaji…

Ovdje nitko ni ne razmislja ni o onom prvom koraku…kupnji…
[lol]

@Peyo
Osobno protiv tebe nemam ništa protiv, vjeruj mi. Da veliku količinu imam na prosjeku 8,29 kn, ali pošto imam uvid u pad po meni ispod 6 kn (možda se varam) postavio sam se s još nekoliko desetaka tisuća na 6 kn. Smanjim si prosjek ulaska frende. Po meni to bi bio zadnji pad. Ne mogu točno odrediti gdje i dokle, ali i ako bude veći, smanjen ulaz, ako ne dodirne 6 kn, brže će se vratiti do onih mojih zacrtanih 3x.
LP Peyo i opetovano, ništa protiv, samo ukaz na ono što vidim duže vrijeme !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close