INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U book-u:

Najmanji BID: 0,01 kn x 2.593 kom
Najveci ASK: 1.730 kn. x 10 kom
[shocked]

Po meni, vrijednosti koje odstupaju od recimo nekih +/- 10% od trenutne cijene ne bi trebalo ni objavljivati…
Bez obzira na to, sada na BID-u imamo ca. 10.000 kom. ispod 10% od trenutne cijene,
a na ASK-u ca.150.000 kom iznad 10% od trenutne cijene… [rolleyes]

Sto znaci da u rasponu +/- 10% od trenutne cijene dionice imamo otprilike:
na BID-u ca. 45.000 kom. i
na ASK-u ca. 48.000 kom.
Ravnopravna borba, nema sta! [wink]


U book-u:

Najmanji BID: 0,01 kn x 2.593 kom
Najveci ASK: 1.730 kn. x 10 kom
[shocked]

Po meni, vrijednosti koje odstupaju od recimo nekih +/- 10% od trenutne cijene ne bi trebalo ni objavljivati…
Bez obzira na to, sada na BID-u imamo ca. 10.000 kom. ispod 10% od trenutne cijene,
a na ASK-u ca.150.000 kom iznad 10% od trenutne cijene… [rolleyes]

Sto znaci da u rasponu +/- 10% od trenutne cijene dionice imamo otprilike:
na BID-u ca. 45.000 kom. i
na ASK-u ca. 48.000 kom.
Ravnopravna borba, nema sta! [wink]


Pa neka onda ovi sa aska prospu sve svoje po bidu. I tako ne vjeruju u firmu, pa što im znači izgubiti još tih 10%.



U book-u:

Najmanji BID: 0,01 kn x 2.593 kom
Najveci ASK: 1.730 kn. x 10 kom
[shocked]

Po meni, vrijednosti koje odstupaju od recimo nekih +/- 10% od trenutne cijene ne bi trebalo ni objavljivati…
Bez obzira na to, sada na BID-u imamo ca. 10.000 kom. ispod 10% od trenutne cijene,
a na ASK-u ca.150.000 kom iznad 10% od trenutne cijene… [rolleyes]

Sto znaci da u rasponu +/- 10% od trenutne cijene dionice imamo otprilike:
na BID-u ca. 45.000 kom. i
na ASK-u ca. 48.000 kom.
Ravnopravna borba, nema sta! [wink]


Pa neka onda ovi sa aska prospu sve svoje po bidu. I tako ne vjeruju u firmu, pa što im znači izgubiti još tih 10%.

[/quote]

Stvar je u tome da ta 1/4 ASK-a i nije bas sigurna u sta da vjeruje [undecid], ili se samo igra…
Ali ocigledno je da 3/4 ASK-a itekako vjeruje u rast dionice! [wink]

ovo će uskoro postati prava lizalica

koliko su truda i vremena i para na ovoj temi potrošili ljudi ito sve zbog ovih pokvarenih drukera koji su zaposjeli temu ko da je njihova.

Ili neznaju šta će sa sobom u životu pa trate vrijeme na ovoj temi, ili su krcati ingrom pa ih doneke mogu i razumjeti. I U JEDNOM I U DRUGOM SLUČAJU TO SU TRIVIJALNI LIKOVI KOJI OČITO RADE KRIVO.

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

elevator@
U koju kategoriju svrstavate sebe?


koliko su truda i vremena i para na ovoj temi potrošili ljudi ito sve zbog ovih pokvarenih drukera koji su zaposjeli temu ko da je njihova.

Pa zašto slušate drukere??? Investicijsku osluku treba donijeti na temelju analiza, a ne na temelju glasova sa strane. To vam je peyo primjer…on ne sluša nikakve glasove, ni glas za, ni glas protiv, ni glas razuma…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

… daj zatucite je na 5 ili je dignite na 7 …

DAJ PET !!!

Poštovani!
– zatucite na o,o1 lipu
– pa onda dignite na 7kn

Hvala!
Lp

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


… daj zatucite je na 5 ili je dignite na 7 …

polako kompa micro. Treba prvo očerupati kooperante i nestrpljive burekdžije, napuniti se do vrha a onda naprijed. Kad budete počeli čitati novinarske hvalospjebe o INGRI to je vrijeme za kretanje prema naprijed. Do tada sindrom hrčka na repertoaru.

neće uvijek biti ovako.

Na ASK-u 30.072 kom. – po cijeni od 26,77 kn.
[lol]


… daj zatucite je na 5 ili je dignite na 7 …

Izgleda da bu ovo prvo….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close