INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rekao sam nekoliko puta da sam u Ingri 100%, pokazao sam Vam na kratko nalog. Znam da sam ušao prerano ali iskreno to me ne sekira jel idem na duže staze ( 1,x kn razlika za sada). Usput dokup vršim točno na 6 kn (usput prvi sam na listi na 6 kn). Zašto na 6 a ne na 5,xx kn, e vidiš o tome treba razmisliti.
I da, Mrgud ne voli vodu pa se neće bacati s mosta. On bude pričekao oporavak pa izađe u plusu a usput Vama dajem infose pročitane s grafa a uz pomoć šarenoga graha !! [angry]

Mrgude,

Meni nije jasno kako vjerujes da ce dionica rasti pa da zaradis na njoj a u isto vrijeme se nadas da ce jos vise pasti, pa da ih dokupis… [shocked]
Ukoliko je stvar u tome da tvrdis kako si promasio (zadnji) val, onda si trebao davno prodati ono sto si kupio na 8,xx, a ne sada sa tim cijenama nadati se novom negativnom valu i novom ATL…
Ukoliko, medjutim, ti nisi siguran da ce biti jos jedan negativni val, sa novim ATL, onda tvoje ubijedjenje za dokupom na 6,00 kn je isto tako vjerovatno kao i tvoj dokup, recimo, na nekih 10-tak kn… [rolleyes]
Tako da ti se mozda ipak najvise vise isplati dokupiti sada (6,5x-6,7x) [thumbsup]

Da znas, i ja sam u INGRI, veoma dugo, i to ne 100% vec 1000%, a nismo ni jedini [proud].
[/quote]
Samo ću si smanjiti ulazak na 6 kn, ako me pokupi u cjelosti. Prodati veliš, uf, puno bi to bilo. Odavno ćućim i na asku ali visoko i ne zamaram se, kada dođe, doći će, no ask je možda i zato velik. Svatko ima zacrtan svoj cilj zarade. Ako dođe dobra vijest, pa do onih zacrtanih 3x ja zadovoljan, ako ne čekam drugu vijest, mislim na one svakodnevne poslove. No ako okrene tamo gdje mislim, dobar dokup jer se nadam upravo zadnjem valiću pada. Valić 5 je uvijek nepredvidiv, može se i rasteći a i nemora.

@bukovac22
Ja prijatelju samo tebe sekiram izgleda. Smiri se, ugasi kompjuter, odi u birtiju popi si koju pivicu. Zapamti, ja sam i lijevo i desno i ne prodajem, pročitaj ponovno post,,, ja kupujem ali na cijeni koja meni odgovara 6 kn !!
LP svima i dobar lov na kratkim stazama…ja sam za duge,, Mrgud majstor !! [angry]

I very much love INGRA !!

Mrgude, Mrgude, zapetljao si se do kraja. Pa prodaj do 5,20 a onda će tebe drugi pokupiti od 5,20-5,00 i tako ćeš riješiti dilemu a i biti ćeš jedini koji je kupio na apsolutnom dnu. Usput rečeno, nemaš ti trenutno niti jednu dionicu a žališ je.
PS: Ali i nasmijavaš me pa nastavi sa besmislenim postovima. U INGRI sam 70% ostalih 30% čekam na oko 6 ili preko 8,00. pozz kolega.

neće uvijek biti ovako.


Mrgude, Mrgude, zapetljao si se do kraja. Pa prodaj do 5,20 a onda će tebe drugi pokupiti od 5,20-5,00 i tako ćeš riješiti dilemu a i biti ćeš jedini koji je kupio na apsolutnom dnu. Usput rečeno, nemaš ti trenutno niti jednu dionicu a žališ je.
PS: Ali i nasmijavaš me pa nastavi sa besmislenim postovima. U INGRI sam 70% ostalih 30% čekam na oko 6 ili preko 8,00. pozz kolega.

Ne bih se kladio da sam na tvome mjestu !!
Rekao sam nema prodaje nekoliko puta i TOČKA.
Stojim na Bidu javno i glasno točno na 6 kn, prvo postavljeni, tako ako pokupi nešto pokupit će moje. E baš mi je drago da nekoga i Mrgud nasmije.. Živ mi i zdrav bio i cijelu se godinu smijo !! [lol]

I very much love INGRA !!

ne daj se Mrgude !
…. i ima nas više oko cca 6,00!
…. pa kud puklo, da puklo

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ne daj se Mrgude !
…. i ima nas više oko cca 6,00!
…. pa kud puklo, da puklo

Ma prijatelju ne sekiraju mene pojedinci, a samo stoga što su i oni svjesni istine, ali je prljavo prikrivaju. Sada da ih ja nazovem drukerima, neću jer nije umjesno a na kraju će se vidjeti tko je bio u pravu !! Mislim da ste vidjeli i stanje, ako je netko pospremio, neka si zadrži do recimo 2x kn !!
LP

I very much love INGRA !!

…helooo društvo!…vidim ništa novo…samo staloženo…koperanti uskoro na "izdisaju"…druga polovica godine je naša…a tek 2013…fijuuuuuu…pozdrav…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Hrvatsku iz recesije može izvući samo rast osobne potrošnje i velike investicije,a upravo tu je šansa Ingre i ostalih većih građevinara koji su uspjeli preživjeti ovu krizu jer kad krenu projekti koje sprema ova vlada, jako malo građevinara će uopće biti u stanju javiti se na natječaje i dobiti poslove jer neće imati reference niti će moći dobiti bankovne garancije. Tu će poslove dobivati Ingra, Tehnika, Lavčević i još pokoja velika firma koja je opstala, a ove male koje još životare neće imati šanse

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

http://zse.hr/default.aspx?id=38922


Hrvatsku iz recesije može izvući samo rast osobne potrošnje i velike investicije,a upravo tu je šansa Ingre i ostalih većih građevinara koji su uspjeli preživjeti ovu krizu jer kad krenu projekti koje sprema ova vlada, jako malo građevinara će uopće biti u stanju javiti se na natječaje i dobiti poslove jer neće imati reference niti će moći dobiti bankovne garancije. Tu će poslove dobivati Ingra, Tehnika, Lavčević i još pokoja velika firma koja je opstala, a ove male koje još životare neće imati šanse

tu ima jedan mali problemčić, a možda i dva. po prvim potezima vlade da se zaključit da ti projekti ne budu tak skoro, a kad jednom dođu na red, tu će postojat konkurencija iz eu, iza koje stoje banke.



Hrvatsku iz recesije može izvući samo rast osobne potrošnje i velike investicije,a upravo tu je šansa Ingre i ostalih većih građevinara koji su uspjeli preživjeti ovu krizu jer kad krenu projekti koje sprema ova vlada, jako malo građevinara će uopće biti u stanju javiti se na natječaje i dobiti poslove jer neće imati reference niti će moći dobiti bankovne garancije. Tu će poslove dobivati Ingra, Tehnika, Lavčević i još pokoja velika firma koja je opstala, a ove male koje još životare neće imati šanse

tu ima jedan mali problemčić, a možda i dva. po prvim potezima vlade da se zaključit da ti projekti ne budu tak skoro, a kad jednom dođu na red, tu će postojat konkurencija iz eu, iza koje stoje banke.
[/quote]
Moram komentirat ovu budalaštinu, pa ne mora INGRA biti glavni izvođač, može biti i PODIZVOĐAČ RADOVA, zar ne…
Lp


Moram komentirat ovu budalaštinu, pa ne mora INGRA biti glavni izvođač, može biti i PODIZVOĐAČ RADOVA, zar ne…
Lp

Ingra ne želi biti podizvođač…jer podizvođač mora nešto napraviti…do sada je ona uzimala podizvođače koje je kasnije plaćala u gorivu ili dionicama, pa ne želi da to netko njoj napravi.
A i kao podizvođač moraš imati i nešto mehanizacije i inženjera koji nešto znaju operativno na terenu odraditi…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Moram komentirat ovu budalaštinu, pa ne mora INGRA biti glavni izvođač, može biti i PODIZVOĐAČ RADOVA, zar ne…
Lp

Ingra ne želi biti podizvođač…jer podizvođač mora nešto napraviti…do sada je ona uzimala podizvođače koje je kasnije plaćala u gorivu ili dionicama, pa ne želi da to netko njoj napravi.
A i kao podizvođač moraš imati i nešto mehanizacije i inženjera koji nešto znaju operativno na terenu odraditi…
[/quote]
ne trudi se… onaj ko ima priliku, nek se raspita kak stoji građevina u sloveniji otkad su ušli u EU.

New Report

Close