INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Meni se ova cijena od 6,6 kn čini presmiješna, Ingra će u idućih 28 godina dobivati svake godine 7,2 mil. eura na ime Arene, sa time će otplatiti trenutne visoke dugove+pokriti otpis nekih stavki u bilanci (npr. Mavrovo i slično). To je samo osnova koja daje sigurnost.

Pa nije ti ova cijena rezultat očekivanja i realne vrijednosti već brojnih dionica i kooperanata koji to prodaju badava, ali kako i njihova prodaja bude jenjavala tako će i Ingra tamo gdje joj je mjesto…
Strpljen-spašen…
[/quote]
Istina. S obzirom na ove niske cijene, tjedno se proda gotovo 1% tržišne kapitalizacije (naravno večina je špekulacija, ali svejedno, brzo će prodati kooperanti koji to misle). Očito je da ima onih koji bi prodali i to smo znali – samo me čudi da na razinama ispod 10 kn nije veći interes za kupnju.


Inverter@
Ima ih ravno 13.545.200 i nijedna više, jedino što su u zadnje vrijeme promijenile vlasnike. Oni koji ne vjeruju u ovu tvrtku su prodavali, a oni koji vjeruju su kupovali. Dakle broj dionica je ostao isti, ali su se vlasnici promijenili. Ništa novo, tako je i na većini drugih izdanja! Netko vidi priliku pa kupuje, a netko nepriliku pa prodaje. Odlučite sami, sigurno će te pogriješii!

Ingra … smanjenje kapitala za 150 milijuna kuna koje će se prebaciti u rezerve, a zatim povećanje kapitala za najviše 300 milijuna kuna, a gdje će vjerovnici, a to su dobavljači te vlasnici komercijalnih zapisa i obveznica Ingre, imati mogućnost pretvaranja svojih potraživanja u dionice Ingre ,,ovo si izostavio…p.s. imam ingr manju kolicinu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ONI SU ZIVIiiiiiiiiii

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38919

ovo treba imat na oku…
netko je pitao kakvo ce biti izvjesce ….
minus…neznam zasto bi bio plus…
no svakako smanjeni minus….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ONI SU ZIVIiiiiiiiiii

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38919

ovo treba imat na oku…
netko je pitao kakvo ce biti izvjesce ….
minus…neznam zasto bi bio plus…
no svakako smanjeni minus….


Jel smanjeni minus i dalje minus ili???
Ono dva minusa daju plus…da , da na ZSE je sve moguće [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Mrgud nema pojma, opet blebeće bez veze. Ako se sklone ovi s Bida, ukljućujući i mene koji stojim točno na 6 kn, pa npr.frend Peyo i sl. Nema Bida, nema onih jučerašnjih 90t kom, a bogme nebi bilo ni ovih današnjih 56t kom. Ask je Ask koji ostaje cca uvijek isti. Kooperanti prodaju, možeš misliti i to JOŠ od 300 kn,,, hajde manite se čorava posla. Do 5,xx kn nema stajanja, htjeli Vi to ili ne. Recesija jede malu djecu bez stida i srama, a veliki se bacaju s mosta u Savu, Peyo frende tebi je blizu kao i meni, drugi neka skoče kroz prozor nebodera i olakšaju si muke ili jednostavno isključite struju jer i za nju uskoro nećete imati love….MMF uskoro reže, otima i to u suglasnosti s novom vladom !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Imate od Ingre obavijest o poslovima u 2012 godini,ali ne mogu otvoriti,nešta mi šteka.Na investoru-novosti.Pa ako ko može neka stavi na forum.Hvala.

peyo

Mrgud, još nam samo napiši da je na asku preko 100 000 komada preko 15 kn, i cca 50 000 kom za zastrašivanje ispod 15. I da se to makne, gdje bi bio ask???
Usput rečeno, nemorate se bacati sa mosta-već i ovo vam je dovoljno-čuvajte zdravlje.

neće uvijek biti ovako.


Mrgud, još nam samo napiši da je na asku preko 100 000 komada preko 15 kn, i cca 50 000 kom za zastrašivanje ispod 15. I da se to makne, gdje bi bio ask???
Usput rečeno, nemorate se bacati sa mosta-već i ovo vam je dovoljno-čuvajte zdravlje.

Rekao sam nekoliko puta da sam u Ingri 100%, pokazao sam Vam na kratko nalog. Znam da sam ušao prerano ali iskreno to me ne sekira jel idem na duže staze ( 1,x kn razlika za sada). Usput dokup vršim točno na 6 kn (usput prvi sam na listi na 6 kn). Zašto na 6 a ne na 5,xx kn, e vidiš o tome treba razmisliti.
I da, Mrgud ne voli vodu pa se neće bacati s mosta. On bude pričekao oporavak pa izađe u plusu a usput Vama dajem infose pročitane s grafa a uz pomoć šarenoga graha !! [angry]

I very much love INGRA !!

Lijep porast cijene od 0, 75%, a cijena na 6,68 kn….
Ni ja ne mogu otvoriti novosti vezane za Ingru…nešto ŠTEKA [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/65551-Demant-INGRA-clanak-irackom-dugu.html

Evo jednog novijeg članka, ako je ovdje već objavljen onda se ispričavam. Radi se o velikoj cifri, 26 mil. dolara sudski spor između IGRE i Hidrogradnje Sarajevo oko nekog starog posla u Iraku – sad ne znam kakav je status toga i kako se prikazuje u bilanci INGRE – ali definitivno će biti zanimljivo vidjeti rješenje sudskog spora.

Rekao sam nekoliko puta da sam u Ingri 100%, pokazao sam Vam na kratko nalog. Znam da sam ušao prerano ali iskreno to me ne sekira jel idem na duže staze ( 1,x kn razlika za sada). Usput dokup vršim točno na 6 kn (usput prvi sam na listi na 6 kn). Zašto na 6 a ne na 5,xx kn, e vidiš o tome treba razmisliti.
I da, Mrgud ne voli vodu pa se neće bacati s mosta. On bude pričekao oporavak pa izađe u plusu a usput Vama dajem infose pročitane s grafa a uz pomoć šarenoga graha !! [angry]

Mrgude,

Meni nije jasno kako vjerujes da ce dionica rasti pa da zaradis na njoj a u isto vrijeme se nadas da ce jos vise pasti, pa da ih dokupis… [shocked]
Ukoliko je stvar u tome da tvrdis kako si promasio (zadnji) val, onda si trebao davno prodati ono sto si kupio na 8,xx, a ne sada sa tim cijenama nadati se novom negativnom valu i novom ATL…
Ukoliko, medjutim, ti nisi siguran da ce biti jos jedan negativni val, sa novim ATL, onda tvoje ubijedjenje za dokupom na 6,00 kn je isto tako vjerovatno kao i tvoj dokup, recimo, na nekih 10-tak kn… [rolleyes]
Tako da ti se mozda ipak najvise vise isplati dokupiti sada (6,5x-6,7x) [thumbsup]

Da znas, i ja sam u INGRI, veoma dugo, i to ne 100% vec 1000%, a nismo ni jedini [proud].


Mrgud nema pojma, opet blebeće bez veze.

slažem se


Ako se sklone ovi s Bida, ukljućujući i mene koji stojim točno na 6 kn, pa npr.frend Peyo i sl. Nema Bida, nema onih jučerašnjih 90t kom, a bogme nebi bilo ni ovih današnjih 56t kom.

a da se maknu svi ovi s aska? ode cijena još danas na 20 kn!


Do 5,xx kn nema stajanja, htjeli Vi to ili ne.

pa prodaj pobogu, jedva čekamo pobrati ti dionice po 5 kn, ajde udri, prestani prijetiti praznom puškom, smiješan si!


Recesija jede malu djecu bez stida i srama, a veliki se bacaju s mosta u Savu, Peyo frende tebi je blizu kao i meni, drugi neka skoče kroz prozor nebodera i olakšaju si muke ili jednostavno isključite struju jer i za nju uskoro nećete imati love….MMF uskoro reže, otima i to u suglasnosti s novom vladom !!

pa što čekaš, prodaj što prije! olakšaj si muke i prestani daviti! tebi još nije jasno da smo svi spremni na loše vijesti u ovoj godini: dolazaka MMF-a, otpuštanja, pad BDP-a, pad rejtinga države, rast nezaposlenosti i ne znam što još!
nismo „spremni“ i ne očekujemo dobre vijesti, zato će bilo koja dobra vijest lansirati snažno burzu gore i/ili ovu dionicu…. a ti prodaj, evo istresi sve što imaš na 6 kn i garantiram ti da će u 5 minuta sve biti pokupljeno! ajde majstore, čekamo te!

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

New Report

Close