INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada kad sam ponovno natovaren, tko mi priječi da opet malko " drukam"! Evo za početak kako ulazimo u 2012 – osnaženi i sa mogućnošću nove dokapitalizacije svježim novcem zbog projekata koji se potpisuju! Nećemo graditi stanove, ovo je firma stvorena za složenije projekte!
http://www.vecernji.hr/biznis/u-2012-g-ingra-ulazi-financijski-stabilna-fokus-slozenije-projekte-clanak-299542

OBJAVA: 13.06.2011 / 10:24 NE vi NE nedrukate ! Lp

Blizu je i realizacija gradnje u Rusiji! Od najave je prošlo 14 mjeseci, taman dovoljno za ishodovanje raznoraznih potvrdica i dozvolica. Tata-brada tek treba da zavrijedi svoj honorar!
http://www.nacional.hr/clanak/98509/dobar-posao-u-rusiji-mesic-sredio-ingri-gradnju-stanova-u-okolici-moskve

stfaca@
Pa lijepo sam napisao da ću "drukati", u čemu je kvaka? Zaboravio sam na mogućnost prodaje Arene i raspodjelu Iračkog duga, s tim da Ingra dobije 80% od duga, a 20% ona propala Hidrogradnja!

kvaka je 5kn

stfaca@ Ako je kvaka u 5 kuna, onda odmah sutra na otvaranju zatučemo je na 5, i onda nema više kvake. Pa pala je stotine kuna već, tako da bi preživjeli i tu kunu i pol. I što bi dobili? Netko bi se natrpao, a vecina bi opet čekala 4! Nema tu tolko dionica za sve, sve ih je manje u opticaju, polako se "zaključavaju"!


stfaca@ Ako je kvaka u 5 kuna, onda odmah sutra na otvaranju zatučemo je na 5, i onda nema više kvake. Pa pala je stotine kuna već, tako da bi preživjeli i tu kunu i pol. I što bi dobili? Netko bi se natrpao, a vecina bi opet čekala 4! Nema tu tolko dionica za sve, sve ih je manje u opticaju, polako se "zaključavaju"!

ja mislim da je bas obratno…ima previse dionica…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…Nećemo graditi stanove, ovo je firma stvorena za složenije projekte!

Ovdje se potpuno slažem s tobom, gradnja dvora Lapad je totalni promašaj i debakl, iz kojeg će se teško izvući! Da su kojim slučajem bili pametni i na tom mjestu napravili hotelski resort, prodali bi ga bez problema!


Zaboravio sam na mogućnost prodaje Arene…

Ovdje se ne slažem. Ta mogućnost je svedena na 0, nakon što su u zadnjem pokušaju vidjeli da mogu dobiti samo oko 50% uloženog novca u gradnju!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

moje mišljenje je isto tako da ima previse dionica,i usput ispričavam se zbog neznam ni sam kako je ponovilo 3-4 posta molim moderatora da ih obriše.

Inverter@
Ima ih ravno 13.545.200 i nijedna više, jedino što su u zadnje vrijeme promijenile vlasnike. Oni koji ne vjeruju u ovu tvrtku su prodavali, a oni koji vjeruju su kupovali. Dakle broj dionica je ostao isti, ali su se vlasnici promijenili. Ništa novo, tako je i na većini drugih izdanja! Netko vidi priliku pa kupuje, a netko nepriliku pa prodaje. Odlučite sami, sigurno će te pogriješii!


Inverter@
Ima ih ravno 13.545.200 i nijedna više, jedino što su u zadnje vrijeme promijenile vlasnike. Oni koji ne vjeruju u ovu tvrtku su prodavali, a oni koji vjeruju su kupovali. Dakle broj dionica je ostao isti, ali su se vlasnici promijenili. Ništa novo, tako je i na većini drugih izdanja! Netko vidi priliku pa kupuje, a netko nepriliku pa prodaje. Odlučite sami, sigurno će te pogriješii!
@kolega šta nam vi savjetujete?

stfaca@
Da se toliko dvoumim kao Vi, odmah bih ujutro na otvaranju opalio po bidu i omogućio drugima kupnju po 5 kuna, da riješim kvaku. Kolege u kešu bi Vam bile vrlo zahvalne!

New Report

Close