INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Panika na asku,šta se događa ,šta god da stave neko ih kupi.Pa lipu dolje ,gore,pa ukrupnjavanje zajedno,a ovi sa bida isamo kupe.Jao ostat će gaće na štapu.Joj,joj,……mislim da je dosta igrica pa neka napokon krene normalna trgovina.Po meni čeka se okidač.

peyo

da, nešto se mijenja na K/P….da li se samo netko igra ili se očekuje neka nova vijest, vidjet ćemo uskoro


Panika na asku,šta se događa ,šta god da stave neko ih kupi.Pa lipu dolje ,gore,pa ukrupnjavanje zajedno,a ovi sa bida isamo kupe.Jao ostat će gaće na štapu.Joj,joj,……mislim da je dosta igrica pa neka napokon krene normalna trgovina.Po meni čeka se okidač.

Da ono ujutro po 6,60kn je bilo jedino… A sada stvarno treba paziti kada se sa imalo većim nalozima "gura" ask, zaista nije sigurno…imam osjećaj da bi u sekundi mogao ostati bez dionica. Hm, niti ingraše se više ne može preplašiti…zaista kuda ide ovaj svijet [lol]

Mean people suck and nice people swallow!


Panika na asku,šta se događa ,šta god da stave neko ih kupi.Pa lipu dolje ,gore,pa ukrupnjavanje zajedno,a ovi sa bida isamo kupe.Jao ostat će gaće na štapu.Joj,joj,……mislim da je dosta igrica pa neka napokon krene normalna trgovina.Po meni čeka se okidač.

Peyo ja sam sigurno 100% u Ingri i ne sekira me ovaj pad od 8,29 kn do čak bi se usudio reći i ispod 6 kn koji očekujem. Jesi li ti sigurno u Ingri ili samo lijepo slažeš postove a netko ti za njih udjeljuje dobre ocjene. Peyo ide to frende DOLE još, a onda će sigurno "jednoga dan" okrenuti gore.
Ala se skida ask sve u šesnajst, prašina se podigla oko ingre, oli ono Opri trči maraton … posljednji krug !!
Tamo na 6 kn je jako interesantno, tko bi to mogao biti, tko .. Peyo, možda Mrgud. Ja jesam sigurno, no još je netko ??
[cool]

I very much love INGRA !!

Bogami je prodaja oslabila ima samo 50k komada do 7,50kn "sitnica"

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Mrga frende zaboravi 6 kuna.

peyo


Mrga frende zaboravi 6 kuna.

OK šefe, kako ti kažeš, evo sklanjam se s 6 kn !! [angry]

I very much love INGRA !!

Ustvari neću, jer onda neću biti prvi na kupnji kad dođe na 6 kn (sorry frende) !! [cool]

I very much love INGRA !!



Mrga frende zaboravi 6 kuna.

OK šefe, kako ti kažeš, evo sklanjam se s 6 kn !! [angry]
[/quote]
dok ti čekaš 6 skida se 6,60. Jedino ako znaš kojeg kooperanta da će iskrcati cca 50 000 kom u hipu onda 6 može ali ovako laganini teško da će doći . Sada se kupuje-do 7-7,50, posle će ići u visine, iako je po meni-dugoročno-sve do 15-20 prihvatljivo. Naravno ja razmišljam kao investitor koji trguje sa desecima tisuća a ne kao burekmajstor koji vrti sa 1000-3000kom. Ipak pozz svima i želim vam puno zdravlja i bezbrižnih dana života. [smiley]

neće uvijek biti ovako.




Mrga frende zaboravi 6 kuna.

OK šefe, kako ti kažeš, evo sklanjam se s 6 kn !! [angry]
[/quote]
dok ti čekaš 6 skida se 6,60. Jedino ako znaš kojeg kooperanta da će iskrcati cca 50 000 kom u hipu onda 6 može ali ovako laganini teško da će doći . Sada se kupuje-do 7-7,50, posle će ići u visine, iako je po meni-dugoročno-sve do 15-20 prihvatljivo. Naravno ja razmišljam kao investitor koji trguje sa desecima tisuća a ne kao burekmajstor koji vrti sa 1000-3000kom. Ipak pozz svima i želim vam puno zdravlja i bezbrižnih dana života. [smiley]
[/quote]

Kolega Megido1, slobodno Vas pitam na ćemu temeljite rast dionice Ingre?
Sjećam se naše rasprave dok je bila nekih 17 kuna i tada ste bili veliki zagovornik, nažalost po vas niste bili u pravu?Tada sam pretpostavio veći pad, koji se i dogodio.

Tvrtka ne ugovara nove poslove, prihodi padaju, još malo pa će prihodi biti na razini nekakvog manjeg d.o.o.-a. Jednostavno ne vidim gdje vidite prostora za rast?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





Mrga frende zaboravi 6 kuna.

OK šefe, kako ti kažeš, evo sklanjam se s 6 kn !! [angry]
[/quote]
dok ti čekaš 6 skida se 6,60. Jedino ako znaš kojeg kooperanta da će iskrcati cca 50 000 kom u hipu onda 6 može ali ovako laganini teško da će doći . Sada se kupuje-do 7-7,50, posle će ići u visine, iako je po meni-dugoročno-sve do 15-20 prihvatljivo. Naravno ja razmišljam kao investitor koji trguje sa desecima tisuća a ne kao burekmajstor koji vrti sa 1000-3000kom. Ipak pozz svima i želim vam puno zdravlja i bezbrižnih dana života. [smiley]
[/quote]

Kolega Megido1, slobodno Vas pitam na ćemu temeljite rast dionice Ingre?
Sjećam se naše rasprave dok je bila nekih 17 kuna i tada ste bili veliki zagovornik, nažalost po vas niste bili u pravu?Tada sam pretpostavio veći pad, koji se i dogodio.

Tvrtka ne ugovara nove poslove, prihodi padaju, još malo pa će prihodi biti na razini nekakvog manjeg d.o.o.-a. Jednostavno ne vidim gdje vidite prostora za rast?

lp
[/quote]
Kolega plavi,
ne vidim zašto bi pravnoustrojbeni oblik trgovačkog društva bio imalo bitan radi određivanja/ograničavanja veličine prihoda. Zbog čega d.o.o. ne bi moglo imati veći prihod od d.d. i obrnuto? Dapače zašto obrtnik ili Trgovac pojedinac ne mi mogli imati veći prihod od d.d. ili d.o.o.-a? Svaki organizacijski oblik trgovačkog društva ima svoje prednosti i mane, ali veličina prihoda i spominjanje prihoda jednog d.o.o. u negativnom kontekstu, presumirajući da d.o.o.-i imaju manje prihode samo zbog pravnoustrojbenog oblika je pogrešno.

Podredno, zar nije Al Nadja ugovorena nedavno?

Mean people suck and nice people swallow!





Mrga frende zaboravi 6 kuna.

OK šefe, kako ti kažeš, evo sklanjam se s 6 kn !! [angry]
[/quote]
dok ti čekaš 6 skida se 6,60. Jedino ako znaš kojeg kooperanta da će iskrcati cca 50 000 kom u hipu onda 6 može ali ovako laganini teško da će doći . Sada se kupuje-do 7-7,50, posle će ići u visine, iako je po meni-dugoročno-sve do 15-20 prihvatljivo. Naravno ja razmišljam kao investitor koji trguje sa desecima tisuća a ne kao burekmajstor koji vrti sa 1000-3000kom. Ipak pozz svima i želim vam puno zdravlja i bezbrižnih dana života. [smiley]
[/quote]

Kolega Megido1, slobodno Vas pitam na ćemu temeljite rast dionice Ingre?
Sjećam se naše rasprave dok je bila nekih 17 kuna i tada ste bili veliki zagovornik, nažalost po vas niste bili u pravu?Tada sam pretpostavio veći pad, koji se i dogodio.

Tvrtka ne ugovara nove poslove, prihodi padaju, još malo pa će prihodi biti na razini nekakvog manjeg d.o.o.-a. Jednostavno ne vidim gdje vidite prostora za rast?

lp
[/quote]
Kao što ste vi tada PRETPOSTAVILI pad tako ja sada pretpostavljam rast. Na čemu ste pretpostavili pad? Da vam nije bilo kooperanata i fondova koji su bili primorani prodati određeni postotak Ingre, sve bi se i dalje vrtilo oko 15-20 kn. i vaše bi pretpostavke bile promašaj. To što kažate da INGRA ništa ne radi je čista laž. Proguglajte malo pa ćete vidjeti što radi, koliko je to love i koliko su im dužni uz skoru naplatu. A o poslovima koji su u završnoj fazi pregovora da i ne govorim. Pozz kolega i kao što rekoh želim ti puno lijepih trenutaka u životu kao i jedan manje važan-da prodaš INGRU na 100kn. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close