INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I danas opet ZSE na jednu stranu, a Evropski indexi na drugu.

baš kao što je rekao Kostolany: pad na malom prometu je loš jer sugerira nastavak pada…a upravo to imamo već neko vrijeme na ZSE. da bi došlo do preokreta potreban je jači pad indeksa, odnosno cijena dionica tj. da kolebljivi rasprodaju dionice i potaknu čvrste ruke na kupnju…ovo sad je samo gubitak vremena i odgađanje neizbježnoga

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



I danas opet ZSE na jednu stranu, a Evropski indexi na drugu.

baš kao što je rekao Kostolany: pad na malom prometu je loš jer sugerira nastavak pada…a upravo to imamo već neko vrijeme na ZSE. da bi došlo do preokreta potreban je jači pad indeksa, odnosno cijena dionica tj. da kolebljivi rasprodaju dionice i potaknu čvrste ruke na kupnju…ovo sad je samo gubitak vremena i odgađanje neizbježnoga
[/quote]
Kolebljivi već mjesecima rasprodaju dragi kolega. Rasprodaja većih količina teško da će biti jer su cijene većine likvidnih dionica već pomalo smiješne.

Smiješan si ti pomalo…
Od 30 i kusur ti je smiješna cijena..
Ako ti je bila smiješna na 30, onda ti je sada presmiješna..
Samo pazi da ne pukneš od smijeha

Nemam ni u ludilu dionice INGR i ovaj post nije poziv na kupnju ili prodaju ingr

Reisman@
Najsmješniji su mi Vaši postovi! Stalno tražite da Vas netko u nešto uvjeri! Pa Bože dragi, ako si sve rasprodao “na dnu”, ne moraš sada nas maltretirati da te uvjeravamo da si dobro napravio.


Reisman@
Najsmješniji su mi Vaši postovi! Stalno tražite da Vas netko u nešto uvjeri! Pa Bože dragi, ako si sve rasprodao "na dnu", ne moraš sada nas maltretirati da te uvjeravamo da si dobro napravio.

Ma dajte kolega, polako…prvo se odlucite hocete mi persirati ili ne, ovako, postovi vam odaju dojam nervoze. Ocito ste vrlo labilni glede kvalitete vase investicijske klase, pa vrlo burno reagirate na naj banalnija pitanja…usput kad uhvatite vremena dodjite na casicu razgovora na temi hpb…pa da nam objasnite kako ste dosli do cifre od 5000 kn za dionicu…ili mozete jednostavno priznati da drukate…sent from mobile. Discleimer. NE POSJEDUJEM ni ingru ni hpb i ovaj post nije nagovor na kupnji ili prodaju istih

Reisman@
Kad malo bolje razmislim, ipak ste pogriješili sa prodajom na ovim cijenama! Morate "pregristi" i nastaviti dalje, svima nam se može dogoditi "napadaj panike"!
Posjedujem dionice Ingre, i ovo je nagovor da nas neimaoci više ne "maltretiraju" svojim "dvojbama"!
[rolleyes]


29.05.2010.
Računica je ovdje sasvim jednostavna, čemu prepirka. Niti jedna druga dionica na ZSE-u trenutno ne pruža veću šansu za zaradom. Naravno može se i izgubiti, ali omjer dobiti i gubitka je recimo nekih 4 naspram 1.

Hahah, evo Raisman, da ti malo pomognem! http://www.poslovni.hr/Forum/ingr-ingra-dd-582-pg2000.aspx

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



29.05.2010.
Računica je ovdje sasvim jednostavna, čemu prepirka. Niti jedna druga dionica na ZSE-u trenutno ne pruža veću šansu za zaradom. Naravno može se i izgubiti, ali omjer dobiti i gubitka je recimo nekih 4 naspram 1.

Hahah, evo Raisman, da ti malo pomognem! http://www.poslovni.hr/Forum/ingr-ingra-dd-582-pg2000.aspx
[/quote]

ma kolega
nisam ja tu da bih vadio mast kolegi..ali isto tako nije u redu da laže o nekim mojim prodajama, ( nemam ingru , nikad je nisam imao..posjedujem ledo, cros i nesto ddjh, a veliki dio cash)

Forum bi trebao biti mjesto za konstruktivnu raspravu, a kolegi bannarami se svaki post sastoji od " budale prodaju po ovim smješnim cijenama" "plakat ćete vi koji prodajete" itd itd, a tako već valjda od početka krize 2008

Kada sam ga upitao prije par dana na temelju ćega procjenjuje vrijednost hpb-a 5000 kn, nakon par drskih izbjegavanja odgovora, podvio je rep i naravno da nije odgovorio..danas ga pitam isto za ATPL ali šuti kao ona stvar..sad na ingri postaje pomalo i bezobrazan.

Koji je razlog tome, pojma nemam, ali meni je takav način komunikacije stran, pogotovo jer volim čuti savčije mišljenje, ako je argumentirano, ali lupetanje, drukanje i bezobrazluk , na to ne želim trošiti vrijeme.

Mirno dečki, ijaaaaaa….
Mislim da bi imaocina ingre sutra moglo zasjati sunce…pogledajte zašto [thumbsup]
Vaš link

[thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

@ reisman … kolega ako možete u par rečenica secirati poslovanje ingre njihove dugove,potraživanja, postojeće i moguće buduće poslove … time biste otvorili konstruktivnu raspravu a virtualna zajednica na forumu poslovnog.hr bila bi vam zahvalna …

DAJ PET !!!

U 10 lipa ,pa jel ima cca 50000 komada na bidu,to bi bilo četvrtina cijelog aska.Ponavljam poštovani kolege-imate priliku zaraditi ,nemojte biti ludi.

peyo


@ reisman … kolega ako možete u par rečenica secirati poslovanje ingre njihove dugove,potraživanja, postojeće i moguće buduće poslove … time biste otvorili konstruktivnu raspravu a virtualna zajednica na forumu poslovnog.hr bila bi vam zahvalna …

Bravo kolega. UVIJEK iste priče bez konstruktivnih podataka a dionica se dobro trži zadnjih mjeseci na razini 6,50-7,00. Taktika dobre kupovine je malo po malo, da se ne primijeti kako vam je jeftino i da ne skoči u nebesa prije reda.
PS: morao bi ja početi pisati na svim dionicama koje NEMAM i davati savjete onima koji ih imaju. Izgleda da je to postalo popularno.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close