INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega pa nije ingra IGH i gospon Radić [wink]
Osim toga Al Nadja u Alžiru je isto tako bila najavljena, a i realizirana… Samo što pregovaranje malčice duže traje…ali bitno je da nisu lagali.
Jedan hipotetski primjer….Svi znamo da je Irak razrušen i da će ga trebati graditi te da će to biti zaista veliki projekti i puno posla za građevinare s iznimno vrijednim ugovorima. E sada, također znamo da su Amerikanci sudjelovali u rušenju Iraka…zar ne?! (retorički:). Da li je gradnja SVEGA u Iraku zanimljiva Amerikancima? Mislim da je ..itekako. Da li se Amerikanci mogu pojaviti sa svojom kompanijom i tamo graditi? Mislim da baš i ne. Da li je moguć scenarij da se angažira/kupi kompanija koja ima jako dobre reference, poput Ingre, i koja je već u dobrim pregovorima u Iraku te da na taj način sudjeluju u diobi kolača i gradnji čitavog Iraka kojeg su sami rušili…
Ponavljam ovo je hipotetski i razmišljanje na glas, te vrlo kolokvijalno i na brzinu napisano. Ali bitna je bit…samo za razmisliti…. A po ovim cijenama(ili na cca 20kn) kupiti čitavu Ingru….hm…i nije loš posao kada se uzme u obzir što sve dobijete….i što ćete tek dobiti…..[wink]

Mozda iza rata u Iraku stoji bas Ingra… onako hipotetski.
A mozda se i trenutno Opi dogovara sa rajom iz Izraela da sruse Iran, pa da i tamo Ingra sve gradi… mozda, onako hipotetski…
[/quote]
Možda…nemam pojma… [lol] [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

@šta kaže na sve to cjenjeni kolega peyo Lp

Kupujem i dalje,i malo mi je smiješno koliko se trude zrušiti ,a baš im i ne ide.Samo dajte ima se još.

peyo


Kupujem i dalje,i malo mi je smiješno koliko se trude zrušiti ,a baš im i ne ide.Samo dajte ima se još.

Peyo frende, ti si jači i od HNB-a !!

I very much love INGRA !!


Kupujem i dalje,i malo mi je smiješno koliko se trude zrušiti ,a baš im i ne ide.Samo dajte ima se još.

zar se ne bojiš da postaneš većinski vlasnik

vatreni, odavno sam ja pisao da mi je žao kooperanata, ali što ćeš nismo ni mi bolje prošli, osim ako smo kao i oni prodavali pa sada kupovali. Nisu ni oni svi naivni.
kibic, samo sam iznio konstataciju da jedino na rastu mogu svi zaraditi-manje ili više.

Peyo, imaš pravo, neki slabi pokušaji rušenja i štopanja cijene. Neka štopaju, ima i za takve lijeka. Po malo, sve u svoje vrijeme.

neće uvijek biti ovako.



Kupujem i dalje,i malo mi je smiješno koliko se trude zrušiti ,a baš im i ne ide.Samo dajte ima se još.

Peyo frende, ti si jači i od HNB-a !!
[/quote]
Ima tko hupuje kao da je jači od HNB-a ali ima i tko prodaje kao da je dionice dobio badava. Hmmm…

neće uvijek biti ovako.

MEGIDO1 je topic maker…odrzava likvidnost topica ingre mlacenjem prazne slame….
mrgude fali par dramaticnih dana rasprodaje za odbijanje…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

UPSSSSSSS, umjesto po prodaji otišlo po kupnji…povrat uspio, kolateralna šteta zanemariva.

neće uvijek biti ovako.


MEGIDO1 je topic maker…odrzava likvidnost topica ingre mlacenjem prazne slame….
mrgude fali par dramaticnih dana rasprodaje za odbijanje…

zar sam ti toliko zanimljiv da MORAŠ izraziti svoje mišljenje za mene? A nisam pisao 8 dana, hmmm, kolega kolega, ne brini doći će i tvojih 5 minuta.

neće uvijek biti ovako.

Dobro odigrana prošla godina,gdje drugi lete van ,ja vidim priliku,normalno ako je ima.Tako će biti i na INGRI.Sad me pljuju ,poslije vele da sam car.A meni svejedno,bitna je zarada,ali ona normalna,u rastu.Sretno,imate priliku zaraditi i to stvarno zaraditi,a vama kako volja.

peyo

I danas opet ZSE na jednu stranu, a Evropski indexi na drugu.

New Report

Close