INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa to dečki i čekaju,da se iskipate šta jeftinije,jer se više municije nema,a red je okrenuti još jedan krug.Pa jel ne vidite da su svi razočarani odma dobili 100-tke za postove za prodaju.A prodajte ja kupujem i dalje,sve do 5 pa šest nula iza 5.

koliko ste vi u minusu?

prosjek-7,95 kuna -komada-?00000-,prvih 20000 komada kupio prije cca 3 mjeseca po 9,96,ostalo sve skinuo dokupom.Od tih prvih kupnji je PBZ stao sa rasprodajom,uspio sam mjesec dana ju držati iznad 8,i evo u zadnje vrijeme pokupovao još fest toga po najnižim cijenama.Išao sam i u proboj ove godine do 7,23-cca20000 komada,ali niko nije pratio,pa se opet dečkići zaigrali.I evo nas na status squo.
Iskreno čekam i dočekat ću,ali vjeruj frende neću ni dozvoliti igrarije,koje studiram već duže vrijeme.Jer ja imam municije i za bid i za ask,i sad znam na koji način razvaliti udarce ispod pojasa.
Ipak je ovo burza,a ja sam igrač starog kova koji zarađuje kad dionica raste,a ne kontra fizike,jer realno fiziku još niko nije pobijedio.
Još nešta-moje dionice nisu na asku,a i ne znam zašto niko ne prati omjer bida i aska,ali ful.Zadnjih dana u 10 lipa više komada nego u pola cijelog aska.Sretno.

peyo

Peyo je "čovjek sa stavom", i to pozitivnim. Nigdje nisam naišao na komentar gdje je "drukao" na dole radi dokupa ili sl. Vjerujem da iskreno piše, za razliku od većine forumaša, i zato ima moju podršku.
Mogi koji samo "drukaju" i nastoje u tome nešto iskamčiti u daleko su većem minusu od njega.
Pozdrav!


O ovoj ingri se toliko piše da imam osjećaj da ju bar 50% forumaša ima. Dali postoji netko tko je zaradio na njoj?

Kako da ne. Mislim da su kolege filija, konzultant, gotovina, bigboss i ostali ingrasi koji se vise ne javljaju ovdje zaradili na dionicama Ingre. Duboko vjerujem da sad nakon takve zarade jedre oko svijeta. Mozda cak regatavaju sa Fizulicem.



O ovoj ingri se toliko piše da imam osjećaj da ju bar 50% forumaša ima. Dali postoji netko tko je zaradio na njoj?

Kako da ne. Mislim da su kolege filija, konzultant, gotovina, bigboss i ostali ingrasi koji se vise ne javljaju ovdje zaradili na dionicama Ingre. Duboko vjerujem da sad nakon takve zarade jedre oko svijeta. Mozda cak regatavaju sa Fizulicem.
[/quote]
Mislim da su čak i oni koji su je prodali na 300 kuna poslije podlegli pohlepi pa ju poslije kupovali na nekih 100-tinjak kuna misleći da prave ponovno "dobar posao". Tako da su i oni uzimajući zbirno u zasad debelom minusu. Čak i da su kasnije kratili i ponovno kupovali na 30-40 kuna, jer na toj razini je dugo stojala cijena, opet su u minusu. Tako da ovdje vjerovatno nema ama baš nikoga koji je plusu.

Kao da citam scenarij za partizanske filmove. Cuva se kota, ide se u proboj.

Ne moze se protiv trzista. Nepopularno je pitati otkud soldi, ali svatko tko ih je sam zaradio ne rasipa ih ovako.

Krepat ma ne molat.

Jel zna netko kada završavaju ovi pregovori, nešto malo pobliže. Valjda ima i koji insajder ovdje na forumu, pa da nas sve skupa malo ohrabri!
http://limun.hr/main.aspx?id=773241&Page=1

30.2.

Krepat ma ne molat.


30.2.

Kolega, malo ste pretjerali sa cijenom. Neće baš tako brzo na 30,2. Ali u toku ove godine postoji velika vjerovatnost!



30.2.

Kolega, malo ste pretjerali sa cijenom. Neće baš tako brzo na 30,2. Ali u toku ove godine postoji velika vjerovatnost!
[/quote]

vjerojatno je mislio na 3,02 kn



30.2.

Kolega, malo ste pretjerali sa cijenom. Neće baš tako brzo na 30,2. Ali u toku ove godine postoji velika vjerovatnost!
[/quote]

U principu se se slazemo, na 30,2 ce 30.2.

Krepat ma ne molat.

Pa što je ovo kolege? Ljudi se vrate sa skijanja i što se može vidjeti? Slab promet, forum od 3 stranice……slabo, sve slabo, čak me niste ni pokupili ispod 6 kako ste nam obećali… Hmmm, morati ću se ja opet pridružiti peyi pa u kupovinu, jer od obećanih 5 i nešto nema ništa.
Uništavaju nas ovi ameri i rejting agencije-sve im ide po planu. Gledajte dokumentarac o Tajnim društvima, biti će vam dosta toga jasno odkud kriza i do kada. Pozzz svim paćenicima koji trguju na ZSE.
[thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close