INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Apple Cupertino !

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Čitam ,slušam,ubacim se ,ali kupujem.Zarada -očekivani target 400-500%

peyo


Čitam ,slušam,ubacim se ,ali kupujem.Zarada -očekivani target 400-500%

Kolega, mislim da se na INGRI može samo izgubiti,a ne zaraditi!
Dapače dugovi su ogromni i enormni,a postojeća imovina to neće pokriti!
INGRU ne bi kupio ni na 5kn, a glede dioničara koji kupuju sada istinski bi
volio da zarade 500%.

Bull is coming home

Pošto nitko nije pitao zašto toliko očekivana zarada,pa bi evo pojasnio.Većina igrača je pogodovala kupnju, ne jeftino, nego budzašto,i to se nije događalo nikada.Nitko se nije pitao da kada netko kupi veću količinu dionice INGRE ,kako to da je nema na asku ,nego stalno iste priče joj ruše ,prodaju,uništavaju.Sa svime se slažem,ali u svemu nalazim svoju priliku.Bauštelcima ne cvjetaju ruže i dionice su im pale na dosad nepoznate grane.Ali ratovi jenjavaju a zemlje pogođene ratovima su veliki izazov za naše bauštelce a pogotovo za INGRU.Zašto Ingra-zato šta je Ingra mozak,a izvođači su većinom domaći ljudi sa tih prostora,šta se u prošlosti pokazalo jako dobro.
Sljedeća stvar- Štern i Mesić,ok,nisu za baciti i neka stoje,po meni ta dva posla koja očekujemo u Rusiji i Libiji oni su za njih.I mislim da je to gotova stvar.Moje mišljenje da ne bi shvatili kao nagovor.Ona glavna stvar koja će po meni pokopati Hrvatsku,ali pogodovati debelom rastu naših dionica je rasprodaja Hrvatske imovine strancima i ulazak stranog kapitala,odnosno uvjet EU da Hrvatska ne može imati ničeg više od 25 %.To je hebeno dvostruki mač,ali nema druge.Zato je i rušano sve, ali baš sve ,da bi se u konačnici kupilo po nekoj cijeni koja će zadovoljavati sve.Šta će to značiti za malog čovjeka -nemam pojma ali se pomalo bojim,jer će udariti po onome jedinom šta je Hrvat najosjetljiviji, a to je HRVATSKI ponos.
Sve ovo je moje osobno razmišljanje na osnovu kojega ulažem moj novac,a uložio sam popriličnu svotu konkretno u INGRU.Moje su dionice na sigurnom i ne gledaju svjetlo burze.Čekaju da se ovo šta vam govorim ispuni,a osobno vjerujem da to ne bude sutra,ali da ne bude ni tako daleko,baš zbog politike i vlasti koja mora profunkcionirati jer će brzo sa trona.A love nigdje osim rasprodajom.
Evo sa poštovanjem svima i nemojte se svađati -dobit ćete žgaravicu,a to vam ne treba.SRETNO.

peyo

Izgleda da sam pogodio u točku koja bi mogla biti prekretnica.Evo još jedan podatak koji bi mogao potvrditi istinitost mojih razmišljanja.Prije dva tri mjeseca ask je imao cca 350000 komada a danas skoro duplo manje.Gdje su nestale dionice sa aska????????Nisu nestale ,samo čekaju neka bolja vremena.Ovdje je bilo nemoguće pogoditi dno,jer su prodavali baš svi,ali potaknuti fondovima koji su morali nahraniti svoje matične zemlje.Pogledajte danas Uni credit,a baš oni su istresali i Ingru i Đuru iLKRI ijoš toga ohoho,skupa sa PBZ OM,koji je isto njihov.I onda naši špekulanti,protiv kojih nemam ništa ,jer su mi donesli puno komada po dobroj cijeni.I eto naše INGRE koja "ne valja,pred stečajem,u banani,precijenjena……….." i epiteta kojih se ne mogu ni sjetiti.A onda se čovjek naspava ,probudi i vidi da to baš i nije tako kao šta pričaju.Da ruže cvatu ,ne cvatu,ali ne cvatu nikome,pa se krpari i spaja kraj sa krajem.Ali se živi i preživjet će oni najjači i najhrabriji.Sa, usudio bi se reči, puno većom cijenom po komadu nego šta sam naveo gore u postu.Još samo nešta ,da li oni koji su duže ovdje na ZSE pamte ne tako davno,čak poslije velikog potopa ,koja si manga bio sa 10000 komada na cijeni cca 50-70 kuna?Vratit će se ponovo stara slava,samo treba biti strpljiv i uporan.Pa i ovo sranje u svijetu će stati ,isto kao i prvi puta,samo ovaj puta sa puno većom mogućnišću zarade.SRETNO,ne davim više.

peyo


Brijuni Rivijera!

Čini se da će se produžiti natječaj za još dodatnih 6 mjeseci, za sada pristigle samo dvije ponude, jedna od Njemaca a druga od Danka Končara…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Bože dragi, nama je još dobro kad vidim na kojem su stupnju razvoja "hrvatski" investitori…
500% realne zarade, ono bez pretjerivanja….da, da to očekuje naše fond menađere, kad se vrate sa skijanja, uz ovakvog hrvackog investora…nažalost kad djeca imaju para i kramari trže… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Izgleda da sam pogodio u točku koja bi mogla biti prekretnica.Evo još jedan podatak koji bi mogao potvrditi istinitost mojih razmišljanja.Prije dva tri mjeseca ask je imao cca 350000 komada a danas skoro duplo manje.Gdje su nestale dionice sa aska????????Nisu nestale ,samo čekaju neka bolja vremena.Ovdje je bilo nemoguće pogoditi dno,jer su prodavali baš svi,ali potaknuti fondovima koji su morali nahraniti svoje matične zemlje.Pogledajte danas Uni credit,a baš oni su istresali i Ingru i Đuru iLKRI ijoš toga ohoho,skupa sa PBZ OM,koji je isto njihov.I onda naši špekulanti,protiv kojih nemam ništa ,jer su mi donesli puno komada po dobroj cijeni.I eto naše INGRE koja "ne valja,pred stečajem,u banani,precijenjena……….." i epiteta kojih se ne mogu ni sjetiti.A onda se čovjek naspava ,probudi i vidi da to baš i nije tako kao šta pričaju.Da ruže cvatu ,ne cvatu,ali ne cvatu nikome,pa se krpari i spaja kraj sa krajem.Ali se živi i preživjet će oni najjači i najhrabriji.Sa, usudio bi se reči, puno većom cijenom po komadu nego šta sam naveo gore u postu.Još samo nešta ,da li oni koji su duže ovdje na ZSE pamte ne tako davno,čak poslije velikog potopa ,koja si manga bio sa 10000 komada na cijeni cca 50-70 kuna?Vratit će se ponovo stara slava,samo treba biti strpljiv i uporan.Pa i ovo sranje u svijetu će stati ,isto kao i prvi puta,samo ovaj puta sa puno većom mogućnišću zarade.SRETNO,ne davim više.

sasvim realan post, iako to u ovom trenutku uopće ne izgleda tako.slažem se s tobom .
[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Današnji promet od 20.000 kuna govori sve. Onaj tko je morao prodati veće količine je prodao. Ostaju samo još sitnice.


Današnji promet od 20.000 kuna govori sve. Onaj tko je morao prodati veće količine je prodao. Ostaju samo još sitnice.

Kakvih 20 tisuća kuna? To se nas dva tri "prepucavamo". Da nije bilo toga imao bi danas 0 kuna prometa!
Sve me “svrbi” da još sa ovim ostatkom keša opalim do 6,99! U prijelomnim momentima je gotovo uvijek tako nizak promet.



Čitam ,slušam,ubacim se ,ali kupujem.Zarada -očekivani target 400-500%

Kolega, mislim da se na INGRI može samo izgubiti,a ne zaraditi!
Dapače dugovi su ogromni i enormni,a postojeća imovina to neće pokriti!
INGRU ne bi kupio ni na 5kn, a glede dioničara koji kupuju sada istinski bi
volio da zarade 500%.
[/quote]
zato ste i promjenili nick i zato pisete na ovoj temi jer "nezelite" kupit ingru-zanimljivo Lp


Bože dragi, nama je još dobro kad vidim na kojem su stupnju razvoja "hrvatski" investitori…
500% realne zarade, ono bez pretjerivanja….da, da to očekuje naše fond menađere, kad se vrate sa skijanja, uz ovakvog hrvackog investora…nažalost kad djeca imaju para i kramari trže… [thumbsup] [thumbsup]

nije čovjek mislio toliko zaraditi za 1 dan, to bi on raaaaazvuuuukaaaaaaaooo na tjedan dana

New Report

Close