INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo lagano na 7, vidi se da nema više trejda, cijena je preniska za bilo kakve egzibicije. Ja što sam kupio sam povukao iz opticaja, a prihvaćam i dodatne poklone. Hvala darivateljima.
Šuška se da su Rusi zainteresirani za kupnju Arene, Štern stiže za realizaciju, a čeka nas i paket poslova u Rusiji, i Iračka bolnica od 200 mil. dolara sa Lavčevićem samo što nije potpisana.


*** megido,zar ti moraš baš svakom replicirat. reko si da ti je burza sporedna stvar u životu,daj se prihvati nečeg drugog. *** nema stranice ovdje na ingri di se ti nisi postpiso.Svi već znaju što misliš o ingri,al bilo bi ipak bolje manje postova a više pametnih informacija.

slušaj kolega, kada netko piše GLUPOST tipa stečaj onda je normalno da mu repliciram, a to što tebi smeta, izvoli na ignore pa se riješi problema, i ne budi nervozan nakon kraćenja pozicije-uskoro ćeš kupiti iznad 8 pa ti druk tipa stečaj neće biti u interesu. I samo još jedna replika tebi, nisam na svakoj stranici. Svakih 5 stranica jednu preskočim. Sada sam na poslu i zarađujem da kupim još INGRE jer INGRA je najbolji građevinar ma što mi pisali. Uživaj kolega i čuvaj zdravlje. [wink]

neće uvijek biti ovako.

Znači Ingra nikako ne može propast, pa propadala su i veća poduzeća. Zar je u Hrvatskoj toliko malo pametnih ljudi, evo danas do podneva samo 34k prometa, zašto ne ulažu, kad je tu najlakša i sigurna zarada.
I za tvoju info, ja sam kupio po 7kn, ali znam da je to rizik i da ću se načekat dok ne naraste. I na 13kn su pametni kao ti govorili da je to daleko ispod cijene i da treba kupovat pa evo izgubili 50%.

Izgleda da se nešto sprema, ask se povlači i prorjeđuje a bid sve jači, bit će svašta.
Poviše 6,97 samo nalozi od par stotina komada, ružan pogled za kešoljube.


Znači Ingra nikako ne može propast, pa propadala su i veća poduzeća. Zar je u Hrvatskoj toliko malo pametnih ljudi, evo danas do podneva samo 34k prometa, zašto ne ulažu, kad je tu najlakša i sigurna zarada.
I za tvoju info, ja sam kupio po 7kn, ali znam da je to rizik i da ću se načekat dok ne naraste. I na 13kn su pametni kao ti govorili da je to daleko ispod cijene i da treba kupovat pa evo izgubili 50%.

Dragi moj kolega kikac. Ma sve je jeftino do 20 kn. Jedino mi nije jasno zašto si kupio po 7 kada očekuješ stečaj??? Hmmm, ipak je druk haa??? Ma ingra je zadnji građevinar koji može propasti. Zašto? Pa razmisli malo uspoređujući sve građevinare. Polako kolega sve će doći na svoje, samo da se riješimo još ovo malo kooperanata koji će prodati iz sile potrebe.

neće uvijek biti ovako.

Peyo i jos nekolicina zagrizlih pokusavaju odrzati cijenu ali bojim se da je na ovoj dionici to moguce samo kratkorocno.

@ Megido “to jos malo koorperanata da proda” – to govoris jos od kad je dionica bila na 20kn iliti nekih 300% veca nego sad.

Peyo i jos nekolicina zagrizlih pokusavaju odrzati cijenu ali bojim se da je na ovoj dionici to moguce samo kratkorocno.

@ Megido "to jos malo koorperanata da proda" – to govoris jos od kad je dionica bila na 20kn iliti nekih 300% veca nego sad.

zasad kupnja dobro drži, odavno nije bila toliko jaka…
ipak, ukoliko uslijedi opet malo jača kriza ,. ne vjerujem da će ovakva biti održiva. ali, lijepo za gledati…

2. Štern i NO-i:
http://www.business.hr/kompanije/stern-u-sijecnju-ulazi-u-nadzorni-odbor-ine

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

to govoris jos od kad je dionica bila na 20kn iliti nekih 300% veca nego sad.

zasad kupnja dobro drži, odavno nije bila toliko jaka…
ipak, ukoliko uslijedi opet malo jača kriza ,. ne vjerujem da će ovakva biti održiva. ali, lijepo za gledati…

2. Štern i NO-i:
http://www.business.hr/kompanije/stern-u-sijecnju-ulazi-u-nadzorni-odbor-ine

[/quote]
Pa hajde da i tebi repliciram. Kad su kooperanti počeli prodavati cijena je bila debelo ispod 20 pa i 15 kn, a mogao bi nam kao dokaz kopirati taj moj post dok je INGRA bla 20 kn. Hvala.
Dolazi vrijeme kada nam neće biti bitno po koliko smo kupili, već po koliko smo prodali. Moj savjet vam je da tada ne žurite sa prodajom.

neće uvijek biti ovako.


Ajmo lagano na 7, vidi se da nema više trejda, cijena je preniska za bilo kakve egzibicije. Ja što sam kupio sam povukao iz opticaja, a prihvaćam i dodatne poklone. Hvala darivateljima.
Šuška se da su Rusi zainteresirani za kupnju Arene, Štern stiže za realizaciju, a čeka nas i paket poslova u Rusiji, i Iračka bolnica od 200 mil. dolara sa Lavčevićem samo što nije potpisana.

…ništa bez dima…

DAJ PET !!!

commercial bills… su možda…a nadasve često… krasna stvar….

http://www.facebook.com/pages/INGRA-DD/233827750016333

Brijuni Rivijera!

New Report

Close