INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet ista priča-burekmajstori krate i bježe. Pa zar još nisu naučili lekciju. Ovo im je već sedmo kraćenje. Još malo pa su i bez dionica i bez keša. Samo vi radite tu nezrelu taktiku.

neće uvijek biti ovako.

ode opet u bezdan…. [embarass]

opet kiper radi-6000 komada po bidu…ima majstor toga na bacanje [rolleyes]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Lako moguće da se ovaj puta radi o "posljednjem čerupanju"!

Evo frende još 15 somova kod mene.Dok dobri ljudi prodaju ja sakupljam.A prva prava vijest …..uh hebote kome ću ja to prodati?????????????

peyo


Lako moguće da se ovaj puta radi o "posljednjem čerupanju"!

tebe su očeurpali još davno, kad su te nakitili po 13,50 kn na marginu [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!



Lako moguće da se ovaj puta radi o "posljednjem čerupanju"!

tebe su očeurpali još davno, kad su te nakitili po 13,50 kn na marginu [bye]
[/quote]
Slabo pratiš, ovdje sam još od 30 kuna. Kitili su me, a kitio sam i sam druge. S vremenom mnogo toga naučiš, ali koliko vidim više ni prodavači neznaju na koju bi stranu. Slabo pritišću!
Promet je solidan, a tko je koga nakitio uskoro će se i to “rasvijetliti”!

Lopatom po bidu, je’m ti gradevince, samo ih pare zanimaju…

Gledam ovdje neke koji pišu kako samo nadokupljuju a budale prodaju. Očito ima jako puno budala, ili ipak nisu budale…, hm.. ne znam, vidit ćemo. Čitajući ovaj forum čovjek bi rekao da je Ingra sjajna firma, ali samo ako malo bolje pogledate stanje u Ingri, vidit ćete da nije bez veze ova cijena. Ingra je rizik, teško plaća svoje obveze i postoji rizik od stečaja.


Gledam ovdje neke koji pišu kako samo nadokupljuju a budale prodaju. Očito ima jako puno budala, ili ipak nisu budale…, hm.. ne znam, vidit ćemo. Čitajući ovaj forum čovjek bi rekao da je Ingra sjajna firma, ali samo ako malo bolje pogledate stanje u Ingri, vidit ćete da nije bez veze ova cijena. Ingra je rizik, teško plaća svoje obveze i postoji rizik od stečaja.

HAHAHAHAHHHAAAAA, stečaj je opet u modi. kikac kikac, zar se na te grane spuštaš? Prodao si ispod 7 i sada bi kupovao ispod 6 haa??? Da nije žalosno bilo bi smiješno. Želim ti sreću u životu a više mudrosti.

neće uvijek biti ovako.


Gledam ovdje neke koji pišu kako samo nadokupljuju a budale prodaju. Očito ima jako puno budala, ili ipak nisu budale…, hm.. ne znam, vidit ćemo. Čitajući ovaj forum čovjek bi rekao da je Ingra sjajna firma, ali samo ako malo bolje pogledate stanje u Ingri, vidit ćete da nije bez veze ova cijena. Ingra je rizik, teško plaća svoje obveze i postoji rizik od stečaja.

Mislim stvarno… [sealed]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

*** megido,zar ti moraš baš svakom replicirat. reko si da ti je burza sporedna stvar u životu,daj se prihvati nečeg drugog. *** nema stranice ovdje na ingri di se ti nisi postpiso.Svi već znaju što misliš o ingri,al bilo bi ipak bolje manje postova a više pametnih informacija.

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close