INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće baš na 50 ,ali dvadesetak joj je realna cijena.Prebrutalno je rušana sa te cijene,igre i igrice ,previše trejdera,a danas evo fala bogu mirno i normalno.Zato i počinjem sa kupnjom,odnosno sa dokupom.15000 danas ,pa sutra kako budu ljudi raspoloženi.Malo mi je glupavo šta svi čekaju da neko krene,a i kad krene slabo prate.Ko misli da je to to,onda šta se nacekava.Bid je šupalj,a ask još gori.Top 10 ne prodaje,a situacija u svijetu je povoljna.Evo i ameri kreću u lijepi plus.Da bi Ingra krenula treba biti žešći,SRETNO.

peyo


Smarte , nemoj se ljutit , ali čini mi se da ti imovimu INGRe podcijenjuješ (iako za to nema osnove , naime najveća imovina je arena kojoj je cijena fiksna a uvjeti i kupac poznati ) neboj se niti za dvore , dok za staklenike iznosiš nekakve cijene m2 građevinskog koje nemaju veze sa zdravim razumom, pa i poljpprivrednog gdje spominjete nekakve cijene 40-50 Eura za m2 a svi znamo da ima poljuprivredne zemlje i po 5 eura a pogotovo ako su nekretnine pod razno-raznom hipotekama .

Pazi goldy još nešto, kad već daješ neke usporedbe koje nemaju nikakve veze! Ja na KSST pričam o građevinskom zemljištu vrijednosti 150 eura/m2. Kad već spominješ dvore u Dubrovniku, znaš li koliko je Ingra platila zemljište od 9.000 m2 na kojem su napravljeni!? 9 miliona eura ili 1.000 eura/m2!!! Daj, ne potežite me više za jezik!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

uf, već počinje iskrcaj i bežanija
muka mi je kakvi su se "ulagači" nakotili u ovoj dionici!!! [angry]



Smarte , nemoj se ljutit , ali čini mi se da ti imovimu INGRe podcijenjuješ (iako za to nema osnove , naime najveća imovina je arena kojoj je cijena fiksna a uvjeti i kupac poznati ) neboj se niti za dvore , dok za staklenike iznosiš nekakve cijene m2 građevinskog koje nemaju veze sa zdravim razumom, pa i poljpprivrednog gdje spominjete nekakve cijene 40-50 Eura za m2 a svi znamo da ima poljuprivredne zemlje i po 5 eura a pogotovo ako su nekretnine pod razno-raznom hipotekama .

Pazi goldy još nešto, kad već daješ neke usporedbe koje nemaju nikakve veze! Ja na KSST pričam o građevinskom zemljištu vrijednosti 150 eura/m2. Kad već spominješ dvore u Dubrovniku, znaš li koliko je Ingra platila zemljište od 9.000 m2 na kojem su napravljeni!? 9 miliona eura ili 1.000 eura/m2!!! Daj, ne potežite me više za jezik!
[/quote]
…. ingra je preuzela projekt "dvori lapad" tj. veće je bilo u gradnji…

DAJ PET !!!

Dokle god ima ovih što prodaju i kupuju ispod 500 kom i doslovno im je dosta za burek, nema nam brzo dalje. Guše rast totalno, a oni koji štopaju to pogoduje.

neće uvijek biti ovako.


… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?
[/quote]
… ako laže ingrin voditelje u dubrovniku lažem i ja…

DAJ PET !!!

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=ingra%20d.d%20facebook&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D121961657867636%26id%3D164626538106&ei=1kkDT-iSJ8jntQbUpIDMDg&usg=AFQjCNHtKu_77MCufUpbDb2jZyEIdOSIWA&sig2=G9HY4rJ9TWuH0mJK1WAkFA

Htio bih vam skrenuti pozornost na stanje stvari u svijetu i euro u odnosu na dolar ojačao cca 1 posto ,šta je jako puno.Osobno sam krenuo u dokup.Cijena ……paše mi sve do 10 kuna a spreman sam i više.Glupo mi je više objašnjavati zašto,i zbog čega,jer smo sve dobre i loše strane Ingre protresli tisuću puta.Mislim da je ovo sad stvarno dno,ali to je moje mišljenje koje potrkrijepljujem na burzi,a ne svađama na forumu.Jer ko je ljepši i pametniji,ovdje na forumu je manje bitno.A ko pokupi vrhnje na ZSE u trgovanju……….on je taj.Ovo nije nagovor na kupnju,ni na prodaju.6 cifri je u mom portfelju,a prva je 2.Idem na 3.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE .
p.s. iskreno se nadam nekom novom poslu i skoku cijene Ingre na prije ovog….uništavanja dotične.

Index Country Change % Change Level Last Update
FTSE 100 England +127.63 +2.29% 5,699.91 1:05pm ET
Euronext 100 Europe +3.24 +0.54% 606.41 12:08pm ET
CAC 40 France +23.10 +0.72% 3,245.40 11:59am ET
DAX Germany +91.05 +1.50% 6,166.57 12:30pm ET
Swiss Market Index Switzerland +114.70 +1.93% 6,050.93 11:31am ET

Dow +186.82
12,404.38 +1.53% Nasdaq +44.69
2,649.84 +1.72% S&P +21.27
1,278.87 +1.69%

peyo




… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?
[/quote]
… ako laže ingrin voditelje u dubrovniku lažem i ja…
[/quote]
Prvo, ne vjerujem da je Konsuo to negdje izjavio, a drugo, zemljište je Ingri prodala obitelj Soldo.

Nadalje, projekt je od početka Ingrin, jer je samo zbog nje i megalomanskog projekta Zvonimira Franića, veliki dio tog zemljišta koji se nalazio u zelenoj zoni je prenamjenjen u građevinsku zonu, a izdana im je dozvola za nadogradnju i dogradnju sumnjive zaleđine. Predpostavljam da je zbog toga bivša Gradonačelnica Šuica predmetom istrage Uskoka. Naime, gospođa u Ingri posjeduje stan vrijedan 1,9 miliona kuna, a za kojeg nikako nije uspjela pronaći uplatnicu!? Čudno, jel da!?

Ako te još nešto interesira, slobodno pitaj!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire





… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?
[/quote]
… ako laže ingrin voditelje u dubrovniku lažem i ja…
[/quote]
Prvo, ne vjerujem da je Konsuo to negdje izjavio, a drugo, zemljište je Ingri prodala obitelj Soldo.

Nadalje, projekt je od početka Ingrin, jer je samo zbog nje i megalomanskog projekta Zvonimira Franića, veliki dio tog zemljišta koji se nalazio u zelenoj zoni je prenamjenjen u građevinsku zonu, a izdana im je dozvola za nadogradnju i dogradnju sumnjive zaleđine. Predpostavljam da je zbog toga bivša Gradonačelnica Šuica predmetom istrage Uskoka. Naime, gospođa u Ingri posjeduje stan vrijedan 1,9 miliona kuna, a za kojeg nikako nije uspjela pronaći uplatnicu!? Čudno, jel da!?

Ako te još nešto interesira, slobodno pitaj!
[/quote]

Nije to neki problem,ja sam izgubio uplatnicu za prometnu kaznu i nisam mogao dokazati da sam je platio. Riješili smo to brzo i jednostavno,platio sam još jednom i sad čiuam uplatnicu kao oko. Tako će i Šuica [proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

http://www.facebook.com/pages/INGRA-DD/233827750016333

New Report

Close