INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ovo počelo shortanje na Ingri??? [undecid]


Ma što ste se uskokodakali.. koji Mesić, koji Štern. Ma j…e se njima za nas i za Ingru. Oni su tamo da imaju a mi smo ovdje da im dajemo.. kupujte po 30, prodajte po 9 pa opet kupite sada,,, dobra cijena 6,7x kn pa kasnije prodajte po 5. Možeš misliti kada dođe Šternja ode Ingra .. gdje .. u MP3, kao i od kako je Mesić u njoj ai i dr. Naježim i njih i 5 lipa vamo tamo. Poslova kao u priči, Irak, Arena dug, Bolnica dug, Alžir, Marokoo, prekomorski emirati,, ma ko koga ovdje, bože mi oprosti. Ako sam rekao da to ide dole, ide dole i TOČKA. Živio druker dražen83 i MEGIDO1, naravno i drukerčina Mrgud !!
Vidimo se iza Stare, tamo negdje u Novoj koju Vam želim sretnu, ali s 2% više PDV, smanjenjem plaće, povećanjem cijena, životnih troškova i svih drugih beriva. Živija SDP do povećanja PDV-a, a kasnije i nemora što se mene tiče. Eto ,, mi ćemo ovo, mi ćemo bolje.. je ali u m…a. Opet n…..a sitna raja !!
LP i sretna Nova jer me nema i nema !! [angry]

kolega, je li kod Vas došla Nova, vidim da ste ulogirani ili možda griješim………………. i dajte jedan grafić za ingricu, navodno da se nekaj kuha

Davoru Šternu…fakat -ne treba đeparac u Ingri, koji će dobiti kao član NO-a….razlozi njegovog
ulaska su u doprinosu njegovog ugleda, iskustva, znanja i kvalitete lobiranja….

Ipak, mene to niti malo ne iznenađuje i infomacija daje bistro svjetlo na napore u ugovaranju
novih poslova.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja sam veliki optimist!


Davoru Šternu…fakat -ne treba đeparac u Ingri, koji će dobiti kao član NO-a….razlozi njegovog
ulaska su u doprinosu njegovog ugleda, iskustva, znanja i kvalitete lobiranja….

Ipak, mene to niti malo ne iznenađuje i infomacija daje bistro svjetlo na napore u ugovaranju
novih poslova.


slažem se potpuno …ne treba zanemariti sternove veze sa židovskim lobijem koji zaista ima novaca u svijetu …stipe je bolji sa bivšim soc. zemljama ….mislim da opi pametno radi jer puni ekipu ljudima koji imaju dobre veze vani ..to je još jednom potvrda one odluke da se gro poslovanja okrene prema van ….i ps …fakat se jebite svi koji pucate jedinice ovdje ..to vam je moja želja za 2012 !!

Sretna Nova godina svima 🙂

Ovo je lijepo, danima nikoga na ovom forumu!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=32250:ingra-stipe-mesia-veliki-bosanac-ipak-vie-voli-pare-od-bosne-&catid=137:drustvo&Itemid=199

Već 2 tjedna nitko iz top 10 ne prodaje! A evo u novoj stigli i OIB-ovi uz broj dionica!


http://poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=32250:ingra-stipe-mesia-veliki-bosanac-ipak-vie-voli-pare-od-bosne-&catid=137:drustvo&Itemid=199


I još nam neki prodaju priču da Stipe ništa ne radi. Doći će ova lova u INGRU i prije nego najoptimističniji vjeruju.

neće uvijek biti ovako.

http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevinari-se-uzdaju-u-komunalne-projekte-193724.aspx

neće uvijek biti ovako.

………i tako razmišljam zašto nam mozak radi tako. Čekamo da cijena padne 10% pa da kupimo a kada se to ne dogodi onda kupujemo kad cijena naraste 10%, ili obrnuto ako prodajemo…….zanimljiva smo mi stvorenja. To se događa na svim dionicama a na Ingri naročito.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close