INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bi on u INGRU bez razloga isto kao ni Mesić(namirisao lovu).

Da g. Štern ulazi u Ingru kao član uprave to bi bila vijest za 10, ali ovo je samo članstvo u NO. Ipak i to je dobra vijest.


Ne bi on u INGRU bez razloga isto kao ni Mesić(namirisao lovu).

za njiho osobno je to super, još jedno lijepo mjesečno primanje u džep…..
ali rezultat tih kadrovskih "akvizicija" za dioničare je vrlo upitan, od kad je Mesić došao nije dobiven niti jedan već posao, a cijena dionice pala je s 25 kn na 7 kn…. da oni ulaze u upravu to bio bio dobar potez koji bi nagovjestio neke nove vjetrove, ali uhljebljvanje u NO za dioničare ne znači ništa posebno


Ne bi on u INGRU bez razloga isto kao ni Mesić(namirisao lovu).

A nije ni zgorega podsjetiti na Šternove veze u Rusiji.


ne slusajte drukere


TAKO JEEE

neće uvijek biti ovako.



Ne bi on u INGRU bez razloga isto kao ni Mesić(namirisao lovu).

za njiho osobno je to super, još jedno lijepo mjesečno primanje u džep…..
ali rezultat tih kadrovskih "akvizicija" za dioničare je vrlo upitan, od kad je Mesić došao nije dobiven niti jedan već posao, a cijena dionice pala je s 25 kn na 7 kn…. da oni ulaze u upravu to bio bio dobar potez koji bi nagovjestio neke nove vjetrove, ali uhljebljvanje u NO za dioničare ne znači ništa posebno
[/quote]
Kako možete tako bezočno lagati. Nije li posao dobiven polovinom godine i to preko 50 MIL EU, a Mesić je u Ingri od prije? Ispravite me ako nije tako. Ne kažem da je ili nije zaslužan za taj posao ali ni vi neznate da nije doprinio ničemu. Pa i za ovaj novac iz Iraka-on ima svoje veze i zato nije propao.

neće uvijek biti ovako.

Ovi koji prodaju Ingru ispod 7, više je neće kupovati. Kooperantska prodaja je utihnula, tu i tamo za N.G. se izlazilo ovih dana, no i oni su pi kraju.
Na kraju 2012 očekujem cijeno od cca minimalno 30kn.
ŠTO KAŽETE VI? Idemo malo pogađati, dosadno danas i na forumu i na ZSE.

neće uvijek biti ovako.

Ma što ste se uskokodakali.. koji Mesić, koji Štern. Ma j…e se njima za nas i za Ingru. Oni su tamo da imaju a mi smo ovdje da im dajemo.. kupujte po 30, prodajte po 9 pa opet kupite sada,,, dobra cijena 6,7x kn pa kasnije prodajte po 5. Možeš misliti kada dođe Šternja ode Ingra .. gdje .. u MP3, kao i od kako je Mesić u njoj ai i dr. Naježim i njih i 5 lipa vamo tamo. Poslova kao u priči, Irak, Arena dug, Bolnica dug, Alžir, Marokoo, prekomorski emirati,, ma ko koga ovdje, bože mi oprosti. Ako sam rekao da to ide dole, ide dole i TOČKA. Živio druker dražen83 i MEGIDO1, naravno i drukerčina Mrgud !!
Vidimo se iza Stare, tamo negdje u Novoj koju Vam želim sretnu, ali s 2% više PDV, smanjenjem plaće, povećanjem cijena, životnih troškova i svih drugih beriva. Živija SDP do povećanja PDV-a, a kasnije i nemora što se mene tiče. Eto ,, mi ćemo ovo, mi ćemo bolje.. je ali u m…a. Opet n…..a sitna raja !!
LP i sretna Nova jer me nema i nema !! [angry]

I very much love INGRA !!

Al ga nadrobi…


koliko se sve brzo može okrenuti govori podatak sa ask-a… dovoljno je svega pola mil. kuna da dođemo na 10kn (+50%) a sa milion kuna smo već na 16kn (ili gotovo 250%)
..ili drugim riječima isplati se kupiti i čekati…( ili isplati se špekulirati jer sadašnja cijena donosi daleko veću mogućnost brze zarade nego gubitka…slično kao na VDKT a kako vidim sada i na IGH)

Bože…. [lol] [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



koliko se sve brzo može okrenuti govori podatak sa ask-a… dovoljno je svega pola mil. kuna da dođemo na 10kn (+50%) a sa milion kuna smo već na 16kn (ili gotovo 250%)
..ili drugim riječima isplati se kupiti i čekati…( ili isplati se špekulirati jer sadašnja cijena donosi daleko veću mogućnost brze zarade nego gubitka…slično kao na VDKT a kako vidim sada i na IGH)

Bože…. [lol] [lol] [lol]
[/quote]

šta je, predosjećaš nagli rast?… a to ti ne odgovara, nisi se započeo krcati po ovoj mizeriji od cijene ili nešto treće? Božekaj sada koliko hoćeš a kada krene ista će ti se riječ često ponavljati samo u mislima…

Još jednom kooperantu stigli računi.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close