INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako se nazivaju "Drukovi" ili "Drukeri" za one koji pišu da će Ingra dole, kako se zovu onda ovi koji pišu da će Ingra iz razno, raznih razloga uskoro GORE ??
Inače sam pun Ingrinih dionica kao Titanic !! [embarass]

mrgude puko si ko kokica [tongue] pa di all in u ingr [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ima ko kakva predviđanja o cijeni za sljedeći tjedan?
Ps posjedujem dionice Ingrel.



Ako se nazivaju "Drukovi" ili "Drukeri" za one koji pišu da će Ingra dole, kako se zovu onda ovi koji pišu da će Ingra iz razno, raznih razloga uskoro GORE ??
Inače sam pun Ingrinih dionica kao Titanic !! [embarass]

mrgude puko si ko kokica [tongue] pa di all in u ingr [undecid]
[/quote]
I ti mu vjeruješ??? Zar si i ti naivan kao neki?

neće uvijek biti ovako.

Kad je tako, TEBI I INGRI SRETNA NOVA 2012. GODINA


Ako se nazivaju "Drukovi" ili "Drukeri" za one koji pišu da će Ingra dole, kako se zovu onda ovi koji pišu da će Ingra iz razno, raznih razloga uskoro GORE ??
Inače sam pun Ingrinih dionica kao Titanic !! [embarass]


Koliko vas puno ima koji još niste u dionici vidim po ocjenama. Drago mi je za tolike kečeve. Što je više kečeva, bit će više i lupanja po asku, naravno iznad 10 kuna! [tongue]
Bilo bi dobro da je i sutra malo srušite, iako sam hrabar ipak mi je još 1/3 u kešu! [smiley]


titulus@
Trenuto je struktura ulagača malo izmijenjena! Tako imamo OIF Peyo, OIF Mrgud, ZIF Inverter, ZIF STFaca, itd…. [lol]

NO COMENT 14,50kn-MARGIN. Lp

Ovdje se nešto veliko kuha i okupljaju se stručnjaci energetike Davor Štern čini se kao poveznica s Rusijom?? Dali to stižu dani Ingre??

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38743

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ovdje se nešto veliko kuha i okupljaju se stručnjaci energetike Davor Štern čini se kao poveznica s Rusijom?? Dali to stižu dani Ingre??

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38743

zvučno ime za ingru, u svakom slučaju veliki plus za firmu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Ovdje se nešto veliko kuha i okupljaju se stručnjaci energetike Davor Štern čini se kao poveznica s Rusijom?? Dali to stižu dani Ingre??

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38743

zvučno ime za ingru, u svakom slučaju veliki plus za firmu.

[/quote]

Ako znamo da Štern visoko kotira kod ključnih ljudi Rusije, to bi trebalo nešto značiti, u svakom slučaju uprava Ingre okuplja najutjecajnije ljude Hrvatske s namjerom ugovaranja izvoznih poslova…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Ovdje se nešto veliko kuha i okupljaju se stručnjaci energetike Davor Štern čini se kao poveznica s Rusijom?? Dali to stižu dani Ingre??

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38743

zvučno ime za ingru, u svakom slučaju veliki plus za firmu.

[/quote]
Mesić i Štern u kombinaciji. Nema da bude loše. No već se zna razlog zašto ga se zove. I Mesić igra svoju ulogu-polako ali sigurno. Nema zime za INGRU. Kad pređe 20 kn ići će kao podmazana.

neće uvijek biti ovako.

ne slusajte drukere

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


ne slusajte drukere

Drukeri ste vi koji nam dajete kečeve na ovakvu pozitivnu vijest!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Davor Štern ulazi u NO Ingre Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 29.12.2011. – 13:17:08
ZAGREB – Glavna skupština Ingre na izvanrednoj će sjednici 17. veljače odlučivati o tome da članom Nadzornog odbora postane Davor Štern. Davor Štern trenutno je član Uprave Ine, a u hrvatsku je politiku ušao 1994. kad je postao pomoćnik ministra gospodarstva, godinu kasnije i ministar, a 1997. preuzima Inu. S pobjedom SDP-ove koalicije odlazi iz Ine, natrag u Moskvu, gdje je radio i osamdesetih, ovoga puta u naftnu kompaniju TNK.

S građeivnskim sektorom dodirna mu je točka vođenje tvrtke Lanište d.o.o. koja je vodila gradnju Arene Zagreb. Štern je inače zaslužan za dovođenje u Hrvatsku TriGranita.

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close