INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

kad se shorteri dohvate INGRE, nećeš znati gdje ti je dupe, a gdje glava, hoće li pad stati na 6 ili tek na 5 kn

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!


He, he! Ipak će biti "lova do krova"! Evo oglasio se i gazda Igor!
Vrijedi ovaj Google svakog centa, inače drugačije i ne bi došli do ovih info. Treba se još malo strpiti, a Hidrogradnja mora biti sretna koliko god da dobije, jer je upravo Ingra ta koja je pokrenula i postigla povrat Iračkog duga. Ovi iz Hidrogradnje vjerujem da nisu sačuvali ni jedan jedini račun, a mi imamo sve " crno na bijelo"! Pozdrav!
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/65551-Demant-INGRA-clanak-irackom-dugu.html?print

Opet tragikomična situacija i bezobrazno ignoriranje malih dioničara Ingre. Pa zar ne zaslužujemo priopćenje koje bi ingra uputila na ZSE a ne da se mora pretraživati internet ne bi li se saznalo činjenice. Jadno da jadnije ne može biti i sve mi je jasnije tko je glavni igrač u ovoj perfidnoj pljački naivaca za zse i tko će na kraju omastiti brk ako prije toga ne završi u Remetincu.

Koliko vas puno ima koji još niste u dionici vidim po ocjenama. Drago mi je za tolike kečeve. Što je više kečeva, bit će više i lupanja po asku, naravno iznad 10 kuna! [tongue]
Bilo bi dobro da je i sutra malo srušite, iako sam hrabar ipak mi je još 1/3 u kešu! [smiley]

Ovdje je prošlo godina dana od dana kada je donesena odluka koja je ovu dionicu trenutno srušila tu gdje je, ali ipak dugoročno korisna za društvo…

http://www.ingra.hr/images/investors/f1_25_20101207_Protuprijedlog_dionicara.pdf

U nedostatku većeg kupca druge nije ni bilo, ali nadam se da je prodao tko je mora i da nas u narednoj godini čeka znatan rast…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

titulus@
Trenuto je struktura ulagača malo izmijenjena! Tako imamo OIF Peyo, OIF Mrgud, ZIF Inverter, ZIF STFaca, itd…. [lol]



Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

kad se shorteri dohvate INGRE, nećeš znati gdje ti je dupe, a gdje glava, hoće li pad stati na 6 ili tek na 5 kn
[/quote]
.upravo ce ti "shorteri" radit dobra odbijanja radi pokrivanja pozicija ,uglavnom tajming je pogodjen ko s prstom u g….sve u debelom oversoldu

[yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

kad se shorteri dohvate INGRE, nećeš znati gdje ti je dupe, a gdje glava, hoće li pad stati na 6 ili tek na 5 kn
[/quote]

kad starta to shortanje na ZSE?

Pročitajte si post frenda petine na dionice bez cenzure općenito.Otvoreno pismo jednog od nas ali jako jakog.Tu se odražava cjelokupno stanje naše ZSE.Ingra je dotučena do koljena,i to sa prebacivanjem iz šupljeg u prazno.Sad ove najave 5 kuna ,2 kune………pa kako je sve krenulo i dok se mačka ne pojavi,i dalje ćemo uništavati i sami sebe i INGRU.
Sve ovo doslovno uništavanje Ingre odnosno katastrofalno niska cijena pogoduje nekome.A taj isti neko stoji i čeka rasplet i siguran sam da kupuje malo po malo,i da-kad dođe trenutak onaj scenarij kolege gore o velikom rastu je neminovan.Na našoj gluposti neko će uzeti sve šta se može.Nažalost nije Ingra jedina ,to je slučaj sa 90 posto naših dionica.
Osobno imam Ingre koliko nisam u životu imao,i držim ju za neka druga vremena.Zašto …….zato šta znam da će ovaj scenarij biti odigran kao i puno puta u povijesti ZSE,samo ne u ovome obliku.
Nemojte me krivo shvatiti,znam da su bauštelci u hurcu u cijelome svijetu,ali pad od70 % u dva mjeseca………to je ludost.SRETNO.

peyo



Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

kad se shorteri dohvate INGRE, nećeš znati gdje ti je dupe, a gdje glava, hoće li pad stati na 6 ili tek na 5 kn
[/quote]

Preživili smo mi puno veći pad kolega pa čemo i za tih dodatnih 1 kunu

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

kad se shorteri dohvate INGRE, nećeš znati gdje ti je dupe, a gdje glava, hoće li pad stati na 6 ili tek na 5 kn
[/quote]
Možeš li nam molim te objasniti kako će se to dogoditi? Da li je moguć samo pad ili rast? Ako je cilj shortanja srušiti dionicu onda je to mafijaški zakon-a ja vjerujem da nije. Prosvijetli nas MOLIM TE. Hvala.

neće uvijek biti ovako.




Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

kad se shorteri dohvate INGRE, nećeš znati gdje ti je dupe, a gdje glava, hoće li pad stati na 6 ili tek na 5 kn
[/quote]
Možeš li nam molim te objasniti kako će se to dogoditi? Da li je moguć samo pad ili rast? Ako je cilj shortanja srušiti dionicu onda je to mafijaški zakon-a ja vjerujem da nije. Prosvijetli nas MOLIM TE. Hvala.
[/quote]
Objasnio si tako što si mi dao 1. Hvala, to sam i mislio.
U 2012 će se vjerovatno riješiti dug iz Iraka, Holding će se oporaviti i platiti sve izostatke za Arenu, početi će stizati naplata od tajnog vojnog posla, i još jedan ugovor od 3 pred završetkom pregovora i super. Još bi mogla pasti i dividenda od 1 kn. [tongue]

neće uvijek biti ovako.

Ako se nazivaju "Drukovi" ili "Drukeri" za one koji pišu da će Ingra dole, kako se zovu onda ovi koji pišu da će Ingra iz razno, raznih razloga uskoro GORE ??
Inače sam pun Ingrinih dionica kao Titanic !! [embarass]

I very much love INGRA !!

New Report

Close