INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sve najave i objave dok se ne potpišu konkretni ugovori i uprava se službeno ne oglasi o njima su nevažeće ili nepostojeće.
Tako da svaka senzacionalističke izjava da su nešto sigurni novci ili poslovi vrijedi koliko i moje obećanje da ću sutra hodati po mjesecu.
Postoje mogućnosti da se to dogodi a vjerovatnosti su jednake kao i da Ingra dobije novac u kratkom sudskom procesu (prevelik je to novac da bi to kratko trajalo).

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ProbVfO2CM810kXYqvYeNA==.pdf

[/quote]

Kolega, bio bi red da naučite osnovne stvari, a to je činjenica da obavijest o uspješno iskupljenoj 19 tranši kom. zapisa nije objavljena na ZSE pošto isti očito nisu iskupljeni. vi ste priložili obavijest burze o ukidanju uvrštenja zbog njihovog dospijeća a to ne garantira da su isti iskupljeni. pa i magminim kom. zapisi su ukidana uvrštenja.




Sve najave i objave dok se ne potpišu konkretni ugovori i uprava se službeno ne oglasi o njima su nevažeće ili nepostojeće.
Tako da svaka senzacionalističke izjava da su nešto sigurni novci ili poslovi vrijedi koliko i moje obećanje da ću sutra hodati po mjesecu.
Postoje mogućnosti da se to dogodi a vjerovatnosti su jednake kao i da Ingra dobije novac u kratkom sudskom procesu (prevelik je to novac da bi to kratko trajalo).

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ProbVfO2CM810kXYqvYeNA==.pdf

[/quote]

Kolega, bio bi red da naučite osnovne stvari, a to je činjenica da obavijest o uspješno iskupljenoj 19 tranši kom. zapisa nije objavljena na ZSE pošto isti očito nisu iskupljeni. vi ste priložili obavijest burze o ukidanju uvrštenja zbog njihovog dospijeća a to ne garantira da su isti iskupljeni. pa i magminim kom. zapisi su ukidana uvrštenja.
[/quote]
Kolega, Vas na ovoj cijeni muči tih 150 tisuća Eura, a ne muči Vas što svakog dana može doći obavijest o naplati duga od po 9 kuna po dionici. Pa šta ako prije toga cijena padne i na 5 kuna, u čemu je problem?
Kada budeš pročitao ovo o čemu govorim, zaboravi na kupnju ispod 10 kuna. Što ćeš onda?
Onda i ovo drukanje i svakodnevno sitno jadno trejdanje neće više imati smisla.
Iz iskustva znam da je jako malo onih koji će se usuditi kupovati na ovoj cijeni, ali zato iznad 10 sigurno hoće!





Sve najave i objave dok se ne potpišu konkretni ugovori i uprava se službeno ne oglasi o njima su nevažeće ili nepostojeće.
Tako da svaka senzacionalističke izjava da su nešto sigurni novci ili poslovi vrijedi koliko i moje obećanje da ću sutra hodati po mjesecu.
Postoje mogućnosti da se to dogodi a vjerovatnosti su jednake kao i da Ingra dobije novac u kratkom sudskom procesu (prevelik je to novac da bi to kratko trajalo).

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ProbVfO2CM810kXYqvYeNA==.pdf

[/quote]

Kolega, bio bi red da naučite osnovne stvari, a to je činjenica da obavijest o uspješno iskupljenoj 19 tranši kom. zapisa nije objavljena na ZSE pošto isti očito nisu iskupljeni. vi ste priložili obavijest burze o ukidanju uvrštenja zbog njihovog dospijeća a to ne garantira da su isti iskupljeni. pa i magminim kom. zapisi su ukidana uvrštenja.
[/quote]
Kolega, Vas na ovoj cijeni muči tih 150 tisuća Eura, a ne muči Vas što svakog dana može doći obavijest o naplati duga od po 9 kuna po dionici. Pa šta ako prije toga cijena padne i na 5 kuna, u čemu je problem?
Kada budeš pročitao ovo o čemu govorim, zaboravi na kupnju ispod 10 kuna. Što ćeš onda?
Onda i ovo drukanje i svakodnevno sitno jadno trejdanje neće više imati smisla.
Iz iskustva znam da je jako malo onih koji će se usuditi kupovati na ovoj cijeni, ali zato iznad 10 sigurno hoće!
[/quote]

Kolega, mene muči ova cijena i silna lova koju sam na ingri popušio dijelom i zbog totalne nebrige uprave o izvještavanju malih dioničara. Pa i za posao u Iraku se saznalo "greškom", pa kad je već procurilo trebalo je čekati par dana da uprava napiše par riječi. sramotno i ignorantsko ponšanje koje nas sve baca u bed. zato šute o dolarima iz Iraka, dali su već evidentiran u izvješćima kao potraživanja ili će ih teh knjižiti. jako puno nepoznanica i prostora za špekulacije je i dovelo do ove sramotno niske cijene na kojoj svi gubimo. još sada uvode i short selling. blago nama !!!

Namjerno ne htjedoh pisati da vidim Vaše komentare.. rast, rast i rast.. Rekoh Vam da će potrajati ovaj valić korekcije i da može trajati i trajati a da će pasti još dole, hoće definitivno. Zanosite se pojedinci rastom koji će uslijediti, ali tek nakon pada do recimo, netko spominje 5 kn.. Ja ću biti skromniji pa reči recimo za prvu ruku 6 kn. Dalje čemo vidjeti !! Peyo od rasta nema još ništa !!
[cool]

I very much love INGRA !!


Namjerno ne htjedoh pisati da vidim Vaše komentare.. rast, rast i rast.. Rekoh Vam da će potrajati ovaj valić korekcije i da može trajati i trajati a da će pasti još dole, hoće definitivno. Zanosite se pojedinci rastom koji će uslijediti, ali tek nakon pada do recimo, netko spominje 5 kn.. Ja ću biti skromniji pa reči recimo za prvu ruku 6 kn. Dalje čemo vidjeti !! Peyo od rasta nema još ništa !!
[cool]

Kolega, pa ti imaš problema i sa pravopisom… pa kako onda vjerovati tvojim analizama? Svega ovdje ima…



Namjerno ne htjedoh pisati da vidim Vaše komentare.. rast, rast i rast.. Rekoh Vam da će potrajati ovaj valić korekcije i da može trajati i trajati a da će pasti još dole, hoće definitivno. Zanosite se pojedinci rastom koji će uslijediti, ali tek nakon pada do recimo, netko spominje 5 kn.. Ja ću biti skromniji pa reči recimo za prvu ruku 6 kn. Dalje čemo vidjeti !! Peyo od rasta nema još ništa !!
[cool]

Kolega, pa ti imaš problema i sa pravopisom… pa kako onda vjerovati tvojim analizama? Svega ovdje ima…
[/quote]
Zanemari stari pravopis, sada on ovdje nije niti važan. Brzo pišem i u stihovima razmišljam, ali za divno čudo pozitivno, ne negativno kao npr. Ti. Kolega ti nisam. Nekada sam ih imao, sada više ne, srazložno. Analize ako neznaš pitaj proslijedit ću ti slikicu pa je prostudiraj, morti nešto iz ne-pravopisa skontaš. LP [bye]

I very much love INGRA !!

bojim se da će shortanje biti zadnji čavao u lijes koji će dotući Ingru….kao da se nebo urotilo protiv ove dionice [angry]


bojim se da će shortanje biti zadnji čavao u lijes koji će dotući Ingru….kao da se nebo urotilo protiv ove dionice [angry]

Na koliko je dno ako krene shortanje na našoj dragoj ingri, ime neko kakvo predviđanje ?


uskoro kreće short-anje na ZSE, a po meni je ova dionica shorterima i trejderima kandidat nr.1
što će ovdje letiti perje na sve strane, bit će stresno za one slabih živaca

Zašto bi šortanje značilo nešto loše??? Šortanje uspostavlja ravnotežu na tržištu, poboljšava likvidnost!??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



bojim se da će shortanje biti zadnji čavao u lijes koji će dotući Ingru….kao da se nebo urotilo protiv ove dionice [angry]

Na koliko je dno ako krene shortanje na našoj dragoj ingri, ime neko kakvo predviđanje ?
[/quote]
Ovdje se shorta već pune tri godine -ilegalno, a razlika je jedino ta što će sada postati legalno. Samo na ovako plitkom i nelikvidnom tržištu ne vidim da će bilo tko što "ushortati"!

He, he! Ipak će biti "lova do krova"! Evo oglasio se i gazda Igor!
Vrijedi ovaj Google svakog centa, inače drugačije i ne bi došli do ovih info. Treba se još malo strpiti, a Hidrogradnja mora biti sretna koliko god da dobije, jer je upravo Ingra ta koja je pokrenula i postigla povrat Iračkog duga. Ovi iz Hidrogradnje vjerujem da nisu sačuvali ni jedan jedini račun, a mi imamo sve " crno na bijelo"! Pozdrav!
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/65551-Demant-INGRA-clanak-irackom-dugu.html?print

Upravo zahvaljujući pravovremenoj prijavi INGRE u proces naplate potraživanja prema Republici Irak ova potraživanja uopće postoje te su naplaćena, a kao takva nalaze se na skrbničkom računu JUBMES banke i čekaju raspodjelu. Skrećemo pažnju da je iračka strana priznala postojeći dug, kao što je i službenim dopisom Ministarstva finansija BiH od 28.06. 2006. potvrđeno da je „nosioc ugovora po navedenom poslu bila Hidrogradnja Sarajevo, sa iznosom od cca 9.000.000,00 američkih dolara, a preotali iznos od 26 mil. USD otpada na proizvođača preduzeće Ingra d.d. Zagreb.“ Shodno tome, neosnovano je tvrditi da se radi o „navodnim dugovima iz poslova s Irakom“.

New Report

Close