INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sretan Božić največim mučenicima i ujedno največim vjernicima ove napaćene burze-INGRAŠIMA! I kao što Lopina kaže, da nam konačno u novoj godini svima ovdje poteče med i punomasno mlijeko u potocima!

SVIMA će teći med i mlijeko tek kada SVIMA bude odgovarao rast INGRE i zarada na RASTU Ingre, a ne kao do sada na padu… Zanimljivo je kako se svima želi sreća u novoj a već sutra će se pisati kontra. Hmm, zanimljivi smo mi ljudi. Pozdrav svima i čuvajte živce i život.

neće uvijek biti ovako.



http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-minute-u-minutu/72191-stjepan-mesic-blokirao-novac-hidrogradnje.html

Ako sjedne ovih 17 milijuna dolara to je oko 90 milijuna kuna, biće dernek!
[/quote]

kolko ono ima dionica 12-13 miljona
to će biti onda katapult na 7+7 daklem 14 kuna
ajd da vidim i to čudo prije mislim da štopaju veći igrači da obezglave ove male špekuljante koji su još malo izbačeni iz cipelica pa da onda mogu lagano krenuti prema višim sferama
možda sam u krivu a možda su i u šumi a možda me vjeko cenzurira

Postanite Eu-robovi

Koji novac, o čemu pričamo. Tek kada se uprava očituje o navedenom potraživanju i kada iznese dioničarima konkretne podatke tada ćemo moći računati na neku uplatu, do tada sve je špekulacije kojekakvih naručenih piskarala. Zašto uprava šuti i ne komentira tako važan podatak o potraživanju skoro 100 mil. kn a još uvijek nisu iskupili zadnji kom. zapis u iznosu od 150.000 eur.

Sve najave i objave dok se ne potpišu konkretni ugovori i uprava se službeno ne oglasi o njima su nevažeće ili nepostojeće.
Tako da svaka senzacionalističke izjava da su nešto sigurni novci ili poslovi vrijedi koliko i moje obećanje da ću sutra hodati po mjesecu.
Postoje mogućnosti da se to dogodi a vjerovatnosti su jednake kao i da Ingra dobije novac u kratkom sudskom procesu (prevelik je to novac da bi to kratko trajalo).


Sve najave i objave dok se ne potpišu konkretni ugovori i uprava se službeno ne oglasi o njima su nevažeće ili nepostojeće.
Tako da svaka senzacionalističke izjava da su nešto sigurni novci ili poslovi vrijedi koliko i moje obećanje da ću sutra hodati po mjesecu.
Postoje mogućnosti da se to dogodi a vjerovatnosti su jednake kao i da Ingra dobije novac u kratkom sudskom procesu (prevelik je to novac da bi to kratko trajalo).

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ProbVfO2CM810kXYqvYeNA==.pdf

koliko se sve brzo može okrenuti govori podatak sa ask-a… dovoljno je svega pola mil. kuna da dođemo na 10kn (+50%) a sa milion kuna smo već na 16kn (ili gotovo 250%)
..ili drugim riječima isplati se kupiti i čekati…( ili isplati se špekulirati jer sadašnja cijena donosi daleko veću mogućnost brze zarade nego gubitka…slično kao na VDKT a kako vidim sada i na IGH)


koliko se sve brzo može okrenuti govori podatak sa ask-a… dovoljno je svega pola mil. kuna da dođemo na 10kn (+50%) a sa milion kuna smo već na 16kn (ili gotovo 250%)
..ili drugim riječima isplati se kupiti i čekati…( ili isplati se špekulirati jer sadašnja cijena donosi daleko veću mogućnost brze zarade nego gubitka…slično kao na VDKT a kako vidim sada i na IGH)

rezoniraš kao da si prvi put na burzi…da sad počneš skidati prodaju s ciljem da dođeš na 10 kn trebalo bi ti bar 2-3 milijuna kuna i još toliko da cijenu zadržiš na 10 kn jer je sada na prodaji izloženo možda 15% naloga koji bi prodali do 10 kn…ako ne vjeruješ, probaj!



Sve najave i objave dok se ne potpišu konkretni ugovori i uprava se službeno ne oglasi o njima su nevažeće ili nepostojeće.
Tako da svaka senzacionalističke izjava da su nešto sigurni novci ili poslovi vrijedi koliko i moje obećanje da ću sutra hodati po mjesecu.
Postoje mogućnosti da se to dogodi a vjerovatnosti su jednake kao i da Ingra dobije novac u kratkom sudskom procesu (prevelik je to novac da bi to kratko trajalo).

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ProbVfO2CM810kXYqvYeNA==.pdf

[/quote]
već sam pisao o iskupu ali ne vrijedi kada netko želi drukati to je tako. Dugotrajnog sudskog spora nemora biti jer su BiH firme u teškoj situaciji i još malo pa bi mogle pristati na sve samo da ne odu u stečaj. Stoga, nikad ne reci nikad.

neće uvijek biti ovako.



koliko se sve brzo može okrenuti govori podatak sa ask-a… dovoljno je svega pola mil. kuna da dođemo na 10kn (+50%) a sa milion kuna smo već na 16kn (ili gotovo 250%)
..ili drugim riječima isplati se kupiti i čekati…( ili isplati se špekulirati jer sadašnja cijena donosi daleko veću mogućnost brze zarade nego gubitka…slično kao na VDKT a kako vidim sada i na IGH)

rezoniraš kao da si prvi put na burzi…da sad počneš skidati prodaju s ciljem da dođeš na 10 kn trebalo bi ti bar 2-3 milijuna kuna i još toliko da cijenu zadržiš na 10 kn jer je sada na prodaji izloženo možda 15% naloga koji bi prodali do 10 kn…ako ne vjeruješ, probaj!
[/quote]

slažem se…, no govorim hipotetski, ako bi se dogodila pozitivna vijest,… potencijal rasta je veliki zbog tankog aska,… samo sam govorio da se ovdje rizik može jako isplatiti…, naravno moguć je i slilazak na niže no zbog akumuliranog kapitala na mnogo višim razinama ne bi se dogodila bog zna kakva rasprodaja…




koliko se sve brzo može okrenuti govori podatak sa ask-a… dovoljno je svega pola mil. kuna da dođemo na 10kn (+50%) a sa milion kuna smo već na 16kn (ili gotovo 250%)
..ili drugim riječima isplati se kupiti i čekati…( ili isplati se špekulirati jer sadašnja cijena donosi daleko veću mogućnost brze zarade nego gubitka…slično kao na VDKT a kako vidim sada i na IGH)

rezoniraš kao da si prvi put na burzi…da sad počneš skidati prodaju s ciljem da dođeš na 10 kn trebalo bi ti bar 2-3 milijuna kuna i još toliko da cijenu zadržiš na 10 kn jer je sada na prodaji izloženo možda 15% naloga koji bi prodali do 10 kn…ako ne vjeruješ, probaj!
[/quote]

slažem se…, no govorim hipotetski, ako bi se dogodila pozitivna vijest,… potencijal rasta je veliki zbog tankog aska,… samo sam govorio da se ovdje rizik može jako isplatiti…, naravno moguć je i slilazak na niže no zbog akumuliranog kapitala na mnogo višim razinama ne bi se dogodila bog zna kakva rasprodaja…
[/quote]

ili da ponovim poznatu stvar – najbolja zaštita od većih gubitaka je niska ulazna cijena,… – pa zar ovo nije jedna od najnižih gledano kroz povijesna kretanja pa čak uzevši sve faktore koji građevinarima, pa i INGR-i ne idu u prilog

Jedna činjenica koja je ovdje na INGRI prisutna mjesecima.Čim se na forumu počne pričati o rastu,koji je po meni logičan i normalan sa obzirom koliko je dionica uništena,odma se tuče po bidu,i kreće novi krug.

peyo

uskoro kreće short-anje na ZSE, a po meni je ova dionica shorterima i trejderima kandidat nr.1
što će ovdje letiti perje na sve strane, bit će stresno za one slabih živaca

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!

New Report

Close