INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mrgude

pogledaj ovaj graf, dali što pokazuje


Da isto ono što sam govorio nekoliko puta. Bez obzira na to što posjedujem i što sam u minusu, za mene još neznatnom, a znam i da ću biti više, sve ukazuje na daljni pad DO ????.
Znam kada bih Vam nacrtao graf da to ide na cca 30 kn, ocjena bi bila 100, ali ovo je realnost i istina. Ocjene me ne interesiraju. Rijetko kome ih udjelim ali stvarno onome ko ih zasluži svojim iskrenim analizama i trudom. I dalje sam uvjeren da smo banana i da ćemo biti još više zgnječena banana i to vrlo brzo. Tko može čekati i strpiti se, isplatit če mu se tko nemože, bolje i van ili ugasiti komp pa ga upaliti za koju godinu !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Sljedeci target 6,2 pa odbitak na 6,7 :-P. Zar mislite da ce past na 5, pa kome se to uopce isplati prodavat nije mi jasno, istina i ja sam trubio da ne bi trebalo ispod 10 pa evo opet, spekulanti svijeta ujedinite se [lol]

Rusitelj vlade ^_^.

Mrgud28 @ pusti ocjene u qurac…gledaj volumene ,,,kad toga nestane nema smisla vise ovdje trgovati…imas par primjera na zse….necu ih ovdje imenovati…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Na ZSE-u iz dana u dan ista slika poslije 15 sati! Uvijek se netko "prosere" po bidu na većini špekulantskih dionica. Čovjek se zapita da li uopće više kupovati tokom dana, kada znaš da će se na kraju sve vratiti na početnu ili nižu cijenu. Izuzetak su samo neke fondovske dionice, sve ostalo je prepušteno grupi špekulanata, koji i ne posjeduju baš neki ogromni kapital, ali za ovu "baruštinu" sasvim dovoljan.
Tamo gdje nema jakog trezora ili nekog jačeg igrača koji će se postaviti na bid, a imaš na tisuće trgovaca sa po par sto "dioničica" neće još dugo biti napretka. Osim nas i LKRI, ATPL, IGH, pa u zadnje vrijeme i BELJE su očiti primjeri takvog načina "lomljave".
Fondovi su se natovarili INE, HT-a, ATGR-a, Eriksona tako da su ko crkveni miševi, bez ikakve trenutne moći i želje da bilo što promijene. Ovo će se još dugo ping-pongati od jednog do drugog "nesretnika", ne mislim tu samo na Ingru, nego i na ostala slična izdanja.


Na ZSE-u iz dana u dan ista slika poslije 15 sati! Uvijek se netko "prosere" po bidu na većini špekulantskih dionica. Čovjek se zapita da li uopće više kupovati tokom dana, kada znaš da će se na kraju sve vratiti na početnu ili nižu cijenu. Izuzetak su samo neke fondovske dionice, sve ostalo je prepušteno grupi špekulanata, koji i ne posjeduju baš neki ogromni kapital, ali za ovu "baruštinu" sasvim dovoljan.
Tamo gdje nema jakog trezora ili nekog jačeg igrača koji će se postaviti na bid, a imaš na tisuće trgovaca sa po par sto "dioničica" neće još dugo biti napretka. Osim nas i LKRI, ATPL, IGH, pa u zadnje vrijeme i BELJE su očiti primjeri takvog načina "lomljave".
Fondovi su se natovarili INE, HT-a, ATGR-a, Eriksona tako da su ko crkveni miševi, bez ikakve trenutne moći i želje da bilo što promijene. Ovo će se još dugo ping-pongati od jednog do drugog "nesretnika", ne mislim tu samo na Ingru, nego i na ostala slična izdanja.

Odličan post. To je realnost zse-a

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Na ZSE-u iz dana u dan ista slika poslije 15 sati! Uvijek se netko "prosere" po bidu na većini špekulantskih dionica. Čovjek se zapita da li uopće više kupovati tokom dana, kada znaš da će se na kraju sve vratiti na početnu ili nižu cijenu. Izuzetak su samo neke fondovske dionice, sve ostalo je prepušteno grupi špekulanata, koji i ne posjeduju baš neki ogromni kapital, ali za ovu "baruštinu" sasvim dovoljan.
Tamo gdje nema jakog trezora ili nekog jačeg igrača koji će se postaviti na bid, a imaš na tisuće trgovaca sa po par sto "dioničica" neće još dugo biti napretka. Osim nas i LKRI, ATPL, IGH, pa u zadnje vrijeme i BELJE su očiti primjeri takvog načina "lomljave".
Fondovi su se natovarili INE, HT-a, ATGR-a, Eriksona tako da su ko crkveni miševi, bez ikakve trenutne moći i želje da bilo što promijene. Ovo će se još dugo ping-pongati od jednog do drugog "nesretnika", ne mislim tu samo na Ingru, nego i na ostala slična izdanja.

potpis

Je li loše FI za godinu već ukalkulirano u cijenu???
Ne znam je li iNGRA imala kakvih prihoda u 4 kvartalu.- Znam da je izdavala zapise, ali ne znam je li išta naplatila. Ima li tko kakvu informaciju??

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Je li loše FI za godinu već ukalkulirano u cijenu???
Ne znam je li iNGRA imala kakvih prihoda u 4 kvartalu.- Znam da je izdavala zapise, ali ne znam je li išta naplatila. Ima li tko kakvu informaciju??

Ma nije ništa radila. Svi su bili 3 mj. na neplaćenom dopustu. Koji si ti lik. [shocked]

neće uvijek biti ovako.



Je li loše FI za godinu već ukalkulirano u cijenu???
Ne znam je li iNGRA imala kakvih prihoda u 4 kvartalu.- Znam da je izdavala zapise, ali ne znam je li išta naplatila. Ima li tko kakvu informaciju??

Ma nije ništa radila. Svi su bili 3 mj. na neplaćenom dopustu. Koji si ti lik. [shocked]
[/quote]
Koji sam lik??? Lijepo pitam…što je radila??? Na stranicama nema ništa, Uprava šuti, sve se svodi na rekla kazala. Razmišljanje o otvorenju predstavništva i ne dobivanje koncesije na zračnu luku NISU POSLOVI. Ma koliko vi željeli da jesu…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Mrgude

pogledaj ovaj graf, dali što pokazuje

Čeka se odbijanac .

http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=49787




Je li loše FI za godinu već ukalkulirano u cijenu???
Ne znam je li iNGRA imala kakvih prihoda u 4 kvartalu.- Znam da je izdavala zapise, ali ne znam je li išta naplatila. Ima li tko kakvu informaciju??

Ma nije ništa radila. Svi su bili 3 mj. na neplaćenom dopustu. Koji si ti lik. [shocked]
[/quote]
Koji sam lik??? Lijepo pitam…što je radila??? Na stranicama nema ništa, Uprava šuti, sve se svodi na rekla kazala. Razmišljanje o otvorenju predstavništva i ne dobivanje koncesije na zračnu luku NISU POSLOVI. Ma koliko vi željeli da jesu…
[/quote]
Znaš ti dobro koje poslove Ingra radi i kada stiže lova od poslova. Glumiš nevinašce da bi nam rekao kako nisu ništa radili. O njihovoj transparentnosti imaš pravo, ali niti ne moraju objaviti za svaku kunu i euro koji im sjedne na račun.

neće uvijek biti ovako.



Mrgude

pogledaj ovaj graf, dali što pokazuje

Čeka se odbijanac .

http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=49787
[/quote]
Kada, gdje i na koju stranu molim pojašnjenje ??
promet ogroman 3mil kn..
Nema što pokrenula se lavina ODBJANCA !
LP

I very much love INGRA !!

New Report

Close