INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Već nekoliko dana nema promjena u top 10, a ogromni prometi generirani na burzi.
Što će reči da uskoro možemo očekivati novog malo većeg igrača u top 10.
Danas 7,8 milja kunsa prometa, potvrđuje se nepisano pravilo , što više raste , to su prometi veći.
Spektakl.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 4.082 8,16 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
8. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.220 2,44 Skrb. račun
10. REŽEK DANIJEL 1.193 2,39 Osnovni račun
[smiley2]

čini m se da bi i tehnika sad mogla prikazati dobit u poslovanju

malo šale

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Malo pročitah temu , ne samo na temi, nekima je možda neobično, pa se pitaju:
Pa šta je ovo ljudi moji , ne može rasti dovijeka?
Eh da , ali kako raste?
Da li je netko izašao iz ove dionice od 12 000?
Mislim u potpunosti? Naravno pri tome mislim na fondove i na malo veće igrače, ne na male dioničare.
Koliko ja znam nije. Uprava je malo smanjila, ICF je nešto smanjivao pa kupovao , više se niti ne zna koji je od ona dva RBA skrbnička njihov.Ali što nam to govori?
Cayman bi rekao uviejk se pitajte tko vam prodaje.Tko prodaje?Pa nitko ne izlazi iz dionice, ali zato malo smanji ulaz i uzme malo profita. Pa to je potpuno normalno. Nekome treba za novi auto, nekome za kuču na moru, netko hoče svojoj ženi ili supruzi nešto priuštiti. A već nekoliko sam puta napisao, što više ova dionica raste, to su veći prometi. Dakle..situacija kristalno čista i jasna, tzv. win win situacija ( iliti ” Može li bolje ” ), velikim igračima je ovo početna cijena ulaza na ovim razinama, ono što je nama bila na 12 000, ili 19 000 ili 35 000. A tvrtka koja ima poslova ugovorenih do 2010. toliko da ne mora ništa dalje raditi po pitanju novih ( a moguči novi samo naviru sa svih strana ) … sumnja li netko u daljnji rast ove dionice?
Izgleda da ne. Sumnjali su na 12 000, 19 000 , 35 000, 45 000, 50 000.
Čini mi se da na 62 000 više nitko ne sumnja u to. Sudim to prema tome jer vidim da više nema negativnih komentara po forumima. To ne znaći da neće biti privbremenih manjih padova, naravno da hoče, ali generalno gledajuči , uspjeh je zagarantiran, ovdje se sve posložilo. Temelji ( prometi ) na ovim cijenama su i više nego dovoljni za daljnji rast.
Spektakl od dionice.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]

A zašto bih imao target?
Ako tvrtka ima zagarantirano povečanje prihoda i dobiti , po nekakvim stopama od 30-50 %uz to poznata kao izdašna u dodjeli dividendi, sve tamo do 2010 g. i to samo na temelju sadašnjih ugovorenih poslova, koji su usput budu rečeno, svi osigurani kod HBOR-a, k tome u najavi imamo nove ogromne poslove, otvoreno tržište regije ( Cefta )..čemu uopće razmišljati o targetu , odnosno izlasku. Ima li takve tvrtke u Hrvatskoj, osim Ingre, da čovjek ima m… staviti 60 % svojeg portfelja kao ja,u jednu dionicu, na osnovu svega rečenoga?Ja ju ne vidim.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


budd: ” Plavi, …osim Ingre, da čovjek ima m… staviti 60 % svojeg portfelja kao ja,u jednu dionici, na osnovu svega rečenoga?Ja ju ne vidim.

ja ju vidim i unutra sam 80%, a preko nje 6,02% u Ingri pa se veselim sa Vama[smiley2]

Heaven or Las Vegas


budd: ” Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]” A zašto bih imao target? Ako tvrtka ima zagarantirano povečanje prihoda i dobiti , po nekakvim stopama od 30-50 %uz to poznata kao izdašna u dodjeli dividendi, sve tamo do 2010 g. i to samo na temelju sadašnjih ugovorenih poslova, koji su usput budu rečeno, svi osigurani kod HBOR-a, k tome u najavi imamo nove ogromne poslove, otvoreno tržište regije ( Cefta )..čemu uopće razmišljati o targetu , odnosno izlasku. Ima li takve tvrtke u Hrvatskoj, osim Ingre, da čovjek ima m… staviti 60 % svojeg portfelja kao ja,u jednu dionici, na osnovu svega rečenoga?Ja ju ne vidim.

Kolega nije sada vrijeme govoriti o izlascima iz ove dionice, jer njezino vrijeme tek dolazi.
Nadalje kako je i kolega plavi rekao, tek dolazi ono pravo..
[smiley11]


Ja ju ne vidim.

Nazirem DLKV. [smiley2]

skype - ivek1234

budd:

Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]”

A zašto bih imao target?
Ako tvrtka ima zagarantirano povečanje prihoda i dobiti , po nekakvim stopama od 30-50 %uz to poznata kao izdašna u dodjeli dividendi, sve tamo do 2010 g. i to samo na temelju sadašnjih ugovorenih poslova, koji su usput budu rečeno, svi osigurani kod HBOR-a, k tome u najavi imamo nove ogromne poslove, otvoreno tržište regije ( Cefta )..čemu uopće razmišljati o targetu , odnosno izlasku. Ima li takve tvrtke u Hrvatskoj, osim Ingre, da čovjek ima m… staviti 60 % svojeg portfelja kao ja,u jednu dionici, na osnovu svega rečenoga?Ja ju ne vidim.

Ima. ATPL

Hell is Empty and all the Devils are Here


Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]

Kolega Budd, maloprije ste postali na JDPL:”JDPL me ne brine uopće. To će biti generator novca u nadolazećem periodu. Kakvi građevinari ”

Nemojte se opterećivati građevinarima. Prečesto mijenjate dionice. To nije dobro za zdravlje.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


plavi: ” Ja ju ne vidim. ” Nazirem DLKV. [smiley2]

Ja nazirem dionice s većim prinosima od DLKV…no dobro, svatko ima svoje mišljenje…[smiley11]

budd:

Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]”

Kolega Budd, maloprije ste postali na JDPL:”JDPL me ne brine uopće. To će biti generator novca u nadolazećem periodu. Kakvi građevinari ”

Nemojte se opterećivati građevinarima. Prečesto mijenjate dionice. To nije dobro za zdravlje.[smiley11]

Ne mijenjam, 100% sam u brodarima. Samo povremeno volim komentirati i Ingru, to mi je kao hobi, razonoda[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Alamo: ” budd: ” Plavi, ajde reci koji je tvoj target ovdje, baš me zanima[smiley2]” Kolega Budd, maloprije ste postali na JDPL:”JDPL me ne brine uopće. To će biti generator novca u nadolazećem periodu. Kakvi građevinari ” Nemojte se opterećivati građevinarima. Prečesto mijenjate dionice. To nije dobro za zdravlje.[smiley11] ” Ne mijenjam, 100% sam u brodarima. Samo povremeno volim komentirati i Ingru, to mi je kao hobi, razonoda[smiley2]

Onda ju komentirajte kolega, naravno, ako postoje kakve nejasnoće, slobodno upitajte.

New Report

Close