INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@optimist1
Zašto prijatelju na cijenu 7,30. Ide to i malo niže ispod narečene cijene.
Sada bi bilo lijepo da svi koji ste udijelili kolce za vinograd, vratite se jednu stranicu nazad i popravite Mrgudu ocijenu, barem na prolaznih 2, poglavito na priloženim Vam sinoćnjim grafovima. Neće loša ocijena utjecati na cijenu,,, rast/pad.. samo znanje i nauka…
Pogledajte ponovno grafove od jučer. Netko je ovdje osim mene realan u tome pogledu, ali nije prihvačen dobro jer govori o stvarnoj cijeni i realnosti. I ja sam u gubitku, ne velikom, ali jesam i bit ću u većem ali ?? ne mogu si pomoći, osim da sam srušim cijenu blizu ciljanog targeta, i što onda, ,, opet je sam podižem. Ovako kada dođe na nj… čekati i biti strpljiv. Sada će to (Vaš, nečiji) Milanović dići u nebesa s OMLOM … moš misliti !! [cool] [lol]

Zato što ne vjerujem da će današnja prosječna cjena biti ispod 7.30kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
OK šefe !!
LP [cool]

I very much love INGRA !!


@optimist1
Zašto prijatelju na cijenu 7,30. Ide to i malo niže ispod narečene cijene.
Sada bi bilo lijepo da svi koji ste udijelili kolce za vinograd, vratite se jednu stranicu nazad i popravite Mrgudu ocijenu, barem na prolaznih 2, poglavito na priloženim Vam sinoćnjim grafovima. Neće loša ocijena utjecati na cijenu,,, rast/pad.. samo znanje i nauka…
Pogledajte ponovno grafove od jučer. Netko je ovdje osim mene realan u tome pogledu, ali nije prihvačen dobro jer govori o stvarnoj cijeni i realnosti. I ja sam u gubitku, ne velikom, ali jesam i bit ću u većem ali ?? ne mogu si pomoći, osim da sam srušim cijenu blizu ciljanog targeta, i što onda, ,, opet je sam podižem. Ovako kada dođe na nj… čekati i biti strpljiv. Sada će to (Vaš, nečiji) Milanović dići u nebesa s OMLOM … moš misliti !! [cool] [lol]

Dobro ti ide ovo sa šišanjem po grafovima. Svaka čast.

neće uvijek biti ovako.

loše se razvija situacija, izgleda da ćemo do kraja tjedna opet ispod 7 kn [angry]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

opet namjerni pokusaji da se spusti cijena, joj jedva cekam da ga netko opali po glavi.


loše se razvija situacija, izgleda da ćemo do kraja tjedna opet ispod 7 kn [angry]

retest razine je neminovan..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Onome sa 11 000 kom se ne prodaje više na 7,40. Pa da postigao je cilj, nakupio na bidu koliko je htio pa se maknuo. To već svi znamo kako ide, no još mi nije jasno kako se mnogi daju navući takvom blefu i prodavati kad krdo krene. Valjda su svi izašli sa prihvatljivim minusom-opet. Sada ćemo vidjeti idemo li nazad na 7,80 ili ispod 7.

neće uvijek biti ovako.


Onome sa 11 000 kom se ne prodaje više na 7,40. Pa da postigao je cilj, nakupio na bidu koliko je htio pa se maknuo. To već svi znamo kako ide, no još mi nije jasno kako se mnogi daju navući takvom blefu i prodavati kad krdo krene. Valjda su svi izašli sa prihvatljivim minusom-opet. Sada ćemo vidjeti idemo li nazad na 7,80 ili ispod 7.

Ingra je pre jeftina ali sam siguran da ćemo je gledati i na 6 kuna a vjerovatno i na 5 kuna.
Mislio sam da se nikad to neće dogoditi ali vidim da je to za sada hebena realnost.
Bio sam rekao da će u kušin ali evo predomislio sam jer meni ovo ne izgleda baš najbolje(mislim na cjelokupnu situaciju vani).

bit će bolje................

Odvratna hrvatska stvarnost.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



loše se razvija situacija, izgleda da ćemo do kraja tjedna opet ispod 7 kn [angry]

retest razine je neminovan..
[/quote]

izgleda da si u pravu!

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ima koja nova vijest ili podatak osim tog bezveznog pisanja i drukanja.
Nešto konkretno?

Neka pišu samo ozbiljni.


Ima koja nova vijest ili podatak osim tog bezveznog pisanja i drukanja.
Nešto konkretno?

Neka pišu samo ozbiljni.


Svi su ovdje ozbiljni. Svi sa ozbiljnom zebnjom čekaju da padne na 5 jer su prodali sa novim gubitkom.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close