INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobar volumen preko 60 k [proud]

A gap,vjerovatno bi se sutra iskrcao pa pričao malo o njemu. [huh]

bit će bolje................

bestija2 @ kolega moj …ja koristim stop loss …odvrti malo temu unazad…kod mene nema dokupa(pogotovo INGR ) sto je bitno za trgovca…CJENA+VOLUMEN

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

Stop loss je sredstvo koje neki neće nikada upotrebljavati,uvažavati niti štititi svoju imovinu.
Njima je važno da smanjuju prosijek od cijene 400-300-200-100 kn itd da ne nabrajam.


Ponovit ću ono što sam napisao neki dan! Ovo je srušeno s namjerom i u taj projekat je uloženo mnogo napora i truda. Neki se vjerovatno čude ovom rastu! Ovdje se u biti ništa ne događa, ovo nije nikakav rast, onekom rastu će se moći pričati tek preko 20 kuna. Ovo je za sada samo povratak na neku iole normalnu razinu, a to je oko 15 kuna.

Kako si izračunao da je 15 kuna normalna cijena za Ingru??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

vidim, svi su puni Ingre ko brod pa drukaju da ode na 8 kn da se iskrcaju….samo još treba naći kupce [lol]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Inverter

bestija2, 05.12.2011. u 18:08
bestija2 @ kolega moj …ja koristim stop loss …odvrti malo temu unazad…kod mene nema dokupa(pogotovo INGR ) sto je bitno za trgovca…CJENA+VOLUMEN

Onda stop loss-ao si s dobiti.Ja sam siguran da čekaš da izađeš na nuli,a gap, pa ti si poznat po gapovima?Šta kažeš o njemu?

bit će bolje................

bestija2@ stop sa minusom…ulaz jeftinije…nisam gledao graf zadnje dane sorry

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Inverter
MEGIDO1, 05.12.2011. u 18:53
bestija2 @ kolega moj …ja koristim stop loss …odvrti malo temu unazad…kod mene nema dokupa(pogotovo INGR ) sto je bitno za trgovca…CJENA+VOLUMEN

Onda stop loss-ao si s dobiti.Ja sam siguran da čekaš da izađeš na nuli,a gap, pa ti si poznat po gapovima?Šta kažeš o njemu?

[/quote]
Gapovi su nastali pri padanju, sada se popunjavaju u rastu. [proud]

neće uvijek biti ovako.



novi posao ??

ne…navlakuša
[/quote]
Navlakuše na rasprodaju po bidu su bile cijeli dan ali vidjeli smo niste uspjeli. Neki se još nadaju da će kupovati po 4-5 kn. [lol]

neće uvijek biti ovako.



Ponovit ću ono što sam napisao neki dan! Ovo je srušeno s namjerom i u taj projekat je uloženo mnogo napora i truda. Neki se vjerovatno čude ovom rastu! Ovdje se u biti ništa ne događa, ovo nije nikakav rast, onekom rastu će se moći pričati tek preko 20 kuna. Ovo je za sada samo povratak na neku iole normalnu razinu, a to je oko 15 kuna.

Kako si izračunao da je 15 kuna normalna cijena za Ingru??
[/quote]
Loše izračunato, realna bi bila cca 40kn. Kako znam? Pa računajte.

neće uvijek biti ovako.


Neki se još nadaju da će kupovati po 4-5 kn. [lol]

Loše izračunato, realna bi bila cca 40kn. Kako znam? Pa računajte.
[/quote]
zasto nebi kupovao i po 4-5 kn… [proud] uopce nije bitna cjena …bitno da se ulovi za burek na oversoldu ,a tebi je realna cjena 40 jer si tu najvise kupovao [undecid] bas me zanimaju vasi izracuni
fer cjene INGR ,rado cu procitati

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja to vidim ovako. Dali je dobro, vidjet ćemo sutra na samom otvaranju. Ako probije gore, skidam kapu Elliottu, Prechteru i ostalim američkim drukerima !! [cool]
Druker Mrgud !!
LP

I very much love INGRA !!

New Report

Close