INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zapisi su dospjeli 2.12. a još nema obavijesti o uspješno iskupljenim zaisima u iznosu od 150.000.- eur.

primjer igh i ingra su bili— 900kn igh — 9kn ingra. pa su padali, sad je igh na 950 a ingra na 7,37kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ma šutite i kupujte dok ima!!!!!!!!!


Neda gamad rast …do kada?

…interes lobista je zaista tajanstven.


… ako vjeruješ da će ingra uspješno prodat arenu treba bi kupovati … politički su uvjeti ostvareni, cijena bagatela , mogućnost zarade 50,100,200,… posto su sasvim izgledni …ili će u tri

DAJ PET !!!



Neda gamad rast …do kada?

…interes lobista je zaista tajanstven.


… ako vjeruješ da će ingra uspješno prodat arenu treba bi kupovati … politički su uvjeti ostvareni, cijena bagatela , mogućnost zarade 50,100,200,… posto su sasvim izgledni …ili će u tri
[/quote]
a past nemože manje od 1kn haha


Neda gamad rast …do kada?

…interes lobista je zaista tajanstven.


Zanimljivi pokušaji nekolicine da okrenu na pad ali im neće uspjeti. Još sam pri mišljenju da na ask po 1000 kom. lipu ispod zadnje stavljaju oni koji su ih dobili badava-iz određenih razloga koje smo već vidjeli.

neće uvijek biti ovako.

Neće biti sudskog spora-INGRA će dobiti 6 MIL za bolnicu.

neće uvijek biti ovako.


Neće biti sudskog spora-INGRA će dobiti 6 MIL za bolnicu.

link’??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

novi posao ??


novi posao ??

ne…navlakuša

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ponovit ću ono što sam napisao neki dan! Ovo je srušeno s namjerom i u taj projekat je uloženo mnogo napora i truda. Neki se vjerovatno čude ovom rastu! Ovdje se u biti ništa ne događa, ovo nije nikakav rast, onekom rastu će se moći pričati tek preko 20 kuna. Ovo je za sada samo povratak na neku iole normalnu razinu, a to je oko 15 kuna.

dobar volumen preko 60 k [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close