INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da se ovjde polako vraća vjera u ovu dionicu…
Do kraja 2011, preeeekoooooo 10 kunica… [pray]

da mogu dao bi ti 1000, ali malo je to.
Sve u svemu dobar rast na veoma dobrom prometu s obzirom koliko se štopalo.
Svim ljudima dobre volje želim ugodan vikend-iako kišovit. Pišemo mi ovdje svašta, sve je to nadmetanje i igra ali ipak vam želim zdravlja i mudrosti. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.



Da bi dionica rasla treba neka dobra vijest, treba pozitivno poslovanje toga ovdje nema, ovdje se smjenjuju vijesti loša i još gora, poslovanje svaki kvartal u gubitku, građevina trenutno u banani, prošli mjesec pad građevinskih radova za 10% i tako iz mjeseca u mjesec a ekipa se zaigrala sa kreditima koje ne može servisirati.

prodao po 6,90 pa sad te frka haa??? Viiš li ove bisere što se nakon skidanja sa aska odmah postave za lipu niže od zadnje cijene? E ako vidiš da to netko radi cijelo jutro do sada, onda znaš što se radi ovdje i kako burekmajstori reagiraju na takvo što. Nemoj se brinuti, biti će dionica INGRE, pa ćeš moći kupiti. Po kojoj cijeni? Pa sigurno ne po onoj koliko si prodao, već po većoj. Burza je rizik. Neko kupuje od 10-7 a neko od 7-10. Na kraju ti je to isto, zato se ne brini niti ti niti itko tko je u keššu, ima dionica još po bagateli.
[/quote]
Da je po kunu ja je ne bih kupio, da dionica doista vrijedi već bi se našao netko tko bi prepoznao taj ogromni skriveni potencijal koji očito vidiš ti i još njih desetak koji se krcate ovom dionicom još od kada je bila 400 kuna i stalno pričate kako je prejftina, veliki igrači su skužili potencijal i zato izlaze koliko im se to omogući, daj molim vas uputite i nas u taj skriveni potencijal, jesu to možda izvješća koja su na ZSE, jeli možda to što su dugovi duplo veći od kapitala, možda to što nisu imali novaca pa su reprogramirali krediti i obveznice koje su došle na naplatu, možda to što najavljuju još jednu dokapitalizaciju za koju očito nema zainteresiranih daj molim vas shvatite već jednom situaciju u kojoj se nalazi INGRA.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Kolega upitnik9,sve 5 to što pišete.
Samo mi nije jasno što uopće komentirate
kad ju nebi kupili ni da je po kunu a kamoli po
ovoj strašnoj cijeni od 7kn.Voditi tuđu brigu je
nepristojno prije svega.Svi koji su na burzi su punoljetni,
pa predpostavljam da sami odlučuju što i kamo s parama
tako da komentari poput vašega su i više nego suvišni.

lp.

kolega vegas, upitnik bi je stjerao na 1 kn, zato piše i onda ima siguran ulaz,
nema promašaja a rast sa 1 kune na 2 (dvije) njemu i takvima je profit od 100 %,
da ne govorim o 3 ili 4 kn…
računica jasna jer zašto ovdje tupiti da ne valja… iz altruizma, ma daj kak’ da ne…
dakle zna on dobro što radi…
al’ neka svatko radi kako hoće, mene to ne brine kao i to da li će netko odgovarati ili ne za namjerno rušenje jer kao što je netko rekao i Sanader je radio što je htio pa je sada tamo di je – iza rešetaka…

Kako predvidjate sutrasnji dan s obzirom na rezultate izbora?



Pa nije samo ingra pala,pala je večina dionica, vidi brodare recimo,pa zar su onda svi izišli i prodali prijateljima. …

Zato prijatelji i služe. Da im uvališ…
[/quote]

Blago tvojim prijateljima… [thumbsup] [thumbsup]…sigurno im je TOPLO oko srca… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

S izborima došlo i vrijeme ingre [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


S izborima došlo i vrijeme ingre [thumbsup]

Obećali su nam promjene u svim segmentima-valjda je i ZSE u tom segmentu. Izgleda po otvaranju da ne lažu. [lol]

neće uvijek biti ovako.

EXLUZIVE:izvor:Večernji list

"Provest ćemo strukturalne reforme u javnom sektoru kroz uštede, začepit ćemo rupe kroz koje je do sada novac curio. Najvjerojatnije ćemo reforme provesti bez potrebe za optuštanjem radnika u javnom sektoru. Jednostavno ćemo povećati efikasnost – rekao je Grčić.

Tvrdi kako nova vlada već ima pripremljeno nekoliko konkretnih projekata, poput gradnje elektrane Ombla i Plomin III."

Ovo bi mogao biti jedan lijepi početak priče za Ingru [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Neda gamad rast …do kada?

…interes lobista je zaista tajanstven.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

pa na večini dionica se nalozi na prodaji prorijedili,na ingri se pojačali.trenutno oko 30000kom na prodaji do 8kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close