INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nije stvar ni u gledalici ni u ičem drugom osim u strahu. Ovdje prevladava velika panika i strah. Jutros na otvaranju pojavio se odmah GAP, treba ga popuniti, ali s cijenom kupnje na 6,92, ali 0.02 kn je PUNOOOOOO. Probit će se to, samo da krene. Kupci bi kupovali po 2 kn. E neće moći, neće moći ni po 4, 5, niti 6 a uskoro ni po 7 !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

jel ima neka gledalica da si vidi opet nalog na 400 ? :-))


Ma nije stvar ni u gledalici ni u ičem drugom osim u strahu. Ovdje prevladava velika panika i strah. Jutros na otvaranju pojavio se odmah GAP, treba ga popuniti, ali s cijenom kupnje na 6,92, ali 0.02 kn je PUNOOOOOO. Probit će se to, samo da krene. Kupci bi kupovali po 2 kn. E neće moći, neće moći ni po 4, 5, niti 6 a uskoro ni po 7 !!
LP [angry]

ajd popuni taj Gap.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


jel ima neka gledalica da si vidi opet nalog na 400 ? :-))

ima 413,00 2550 kom
1730,00 10 kom

pepe7



Ma nije stvar ni u gledalici ni u ičem drugom osim u strahu. Ovdje prevladava velika panika i strah. Jutros na otvaranju pojavio se odmah GAP, treba ga popuniti, ali s cijenom kupnje na 6,92, ali 0.02 kn je PUNOOOOOO. Probit će se to, samo da krene. Kupci bi kupovali po 2 kn. E neće moći, neće moći ni po 4, 5, niti 6 a uskoro ni po 7 !!
LP [angry]

ajd popuni taj Gap.
[/quote]
Mrgud ga je popuniko nekoliko desetaka puta. Opet naglašavam Mrgud je 100% samo u dionicama Ingre i ne posjeduje niti jednu drugu dionicu. Prosjek ulaza je 8,29 kn, trenutno znači minus. No iskreno taj me minus uopće ne sekira, već me veseli, jer se nadam uskoro DOBROJ zaradi !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

ajd super …evo sad ću i ja stavit na 412,00 pa da mi ne pobjegne kad dođe …pitanje je samo oću dovoljno dugo živit haha


jel ima neka gledalica da si vidi opet nalog na 400 ? :-))

ima 2250 komada po 413 a ima i 10 komada po 1730kn. To je zadnji. ukupno je 230 naloga.

neće uvijek biti ovako.


već 10 nalog je 7,50kn, eto ove sad sa nalozima 7,05-7.12kn mogu stvarno nazvati hrabrima.

il ludima.


već 10 nalog je 7,50kn, eto ove sad sa nalozima 7,05-7.12kn mogu stvarno nazvati hrabrima.

Opet si optimist-dakle ušao u i(n)gru. Koji lik heeej.

neće uvijek biti ovako.

cca 2,5% rast uz mizernih 13 000 kuna prometa do 12.20h.
Uh što nam se nikud nejde…


cca 2,5% rast uz mizernih 13 000 kuna prometa do 12.20h.
Uh što nam se nikud nejde…

Čekaju se izbori a onda i pravi potezi predsjednika nadzornog odbora!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


cca 2,5% rast uz mizernih 13 000 kuna prometa do 12.20h.
Uh što nam se nikud nejde…

Da se ne guraju pesimisti na ask već bi bili na prometu oko 200 000 i na cijeni cca 7,80. Ali eto kad ima naivnih burekmajstora-doslovno onda svi čekamo nebi li nam prosuli po bidu. Dokle???

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close