INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opet INgra ima najveći pad na ZSE, tragikomično. izgleda da su svi digli ruke od nje i rasprodaju "daj što daš" samo da više nisam ovdje

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

Najbolje bi bilo natjerati dionicu na – 20,00 kn. To bi bio potez stoljeća, zar ne?

Još samo da je moguće…..ali nije!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ima li netko da je u plusu na Ingri??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ima …OPI …bile su mu badava ….sad je trenutno 681 % u plusu :-))



po meni bi bilo najbolje da smanje temeljni kapital upola i s tom lovom imaju za obrtni kapital
i neke projekte sami financiraju

Ovakvo nepoznavanje elementarnih stvari iz ekonimije mi je fascinantno. Da li vi kolega stvarno mislite da bi se smanjenjem temeljnog kapitala na sljedecoj skupstini odjednom stvorila lova na ziro racunu Ingre s kojom bi mogli namirivati svoje obveze? Ono "materijalizirala iz vazduha"?
Da je tome tako, vec bi vecina firma na ZSE, a pogotovo gradjevinari i npr. Magma, vec pet puta smanjile svoje temeljene kapitale i stvorile novac. Mozda bi nakon placanja svih dugova ostalo i za dividendu.
[/quote]
a kako je korf stvorio lovu smanjenjem temeljnog kapitala

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Novo dno. Jupiiii. Na kladionicama širom lijepe naše imamo novo klađanje. Ingra-novo dno. 5,55-koeficijent 1:100.

neće uvijek biti ovako.

Sa logikom burekdžija koji prodaju i krate sa prihvatljivih 5% gubitka, i tako u krug, možemo doći do cca 0,5 kn. na niskim prometima naravno.
Majstori su vam prodali logiku a sada vam crtaju i nove crte koje ćete slijepo pratiti. PSIHO-logija. Čestitke MAJSTORI. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

ti o gubitku i burekđžijama pričaš već dvije godine. a cijena pala 99%

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Pa tko onda prodaje kolega? S minusom dakako.

Pozdrav


ti o gubitku i burekđžijama pričaš već dvije godine. a cijena pala 99%

griješiš. O njima govorim od 20 kn. Tako je to pa tebi odgovaralo ili ne. Uživaj kolega i ne gubi živčeke, trebati će ti za važnije stvari od bezvrijednih dionica bilo na 5 bilo na 105 kn.

neće uvijek biti ovako.

Hoćemo li danas u blokadu? Ako ja krenem prodavati ili kupovati-mogli bi. [wink]

neće uvijek biti ovako.

Ispavite me ako grijesim…

Na burzi imamo obavijest da je AZ mirovinski fond kupovao dionice Dalekovoda po cijeni od 130kn i 130,5kn. Ako uzmemo u obzir da Dalekovod ima ukupno 2 293 812 dionica, to znaci da je mirovinski fond kupovao dionice fime koja je u tom trenutku vrijedila manje od 300 M kuna?!

Da li je to moguće s obzirom na HANFA-ina pravila?

New Report

Close