INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijep rast na Ingri…2%…i cijena 7 kuna.
Rast na valovima optimizma u Europi (iako ne znam na temelju čega).
A i našima dobro došao predah da im se ne razbježe sve ovčice…
Kada vukovi love ne udaraju stalno po istom krdu da se ne raštrka i ne posakriva nego čekaju da se ponovo okupe i opuste pa je i žetva bolja [thumbsup] [thumbsup]
Svaka sličnost sa stvarnim osobama je izmišljena, pisac ovih redova ima samo bujnu ,maštu….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

vidim save veliki biznismeni

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

kaj se ovdje događa

opći potop [yawn]


kaj se ovdje događa

opći potop [yawn]

pričekaj još da 2000 klijenata Abacusa prenese svoje dionice na drugog brokera, iskrca se do kraja sa svime, pa zauvijek pobjegne s ove burze s kešom koji su dobili od prodaje dionica

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Sve je ovo veoma sumnjivo. Molio bi cijenjene kolege da nam objasne od kuda tolika navala da se proda sa gubitkom-VELIKIM, i to na cijeni ispod 7 kn???
Ja sam skoro pa uvjeren da su se neke dionice dale onima koji nisu za njih odradili ništa. No istraga je u tijeku. Znaće se istina, do tada ne prejudiciram ništa.

neće uvijek biti ovako.


Sve je ovo veoma sumnjivo. Molio bi cijenjene kolege da nam objasne od kuda tolika navala da se proda sa gubitkom-VELIKIM, i to na cijeni ispod 7 kn???
Ja sam skoro pa uvjeren da su se neke dionice dale onima koji nisu za njih odradili ništa. No istraga je u tijeku. Znaće se istina, do tada ne prejudiciram ništa.

možda ulagači rasprodaju s gubitkom i bježe sa ZSE nakon ovih sranja koja se događaju gubitkom novca na "zaštićenom" brokerskom računu…a ako se to hitno ne riješi, moglo bi doći do masovnog egzodusa ulagača iz dionica i sa ZSE!

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...


Rušitelji Ingre psuju zelenilo u Evropi, pomalo prospu po bidu u nadi da će se sutra zacrveniti da bi imali novo opravdanje za rušenje. Imaju određeni broj dionica koje su spremni žrtvovati a ako ne prođe povući će se s aska. preočito je. ili štopaju sa tuđim marginom na 7 kuna.

Nerazumijem tko je rušitelj na ovoj dionici ,ako pogledam graf u zadnje dvje godine -na stanju je rasprodaja bilo oni rušitelji ili osobe koje spašavaju uloženi kapital-ili bar ono što je ostalo.

Zašto trezor na ovakvim razinama cijene ne zaštiti pad vrijednosti dionice otkupom do 10% kapitala?

Postoji dakle način ali se ne koristi…zašto…?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Fortuna @ kojim novcima da kupi ?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ fortuna
a odakle gdje im je lova za to, ingra nažalost što zaradi pokupi banka na kamatama kroz komercijalne zapise i ino

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Zašto trezor na ovakvim razinama cijene ne zaštiti pad vrijednosti dionice otkupom do 10% kapitala?

Postoji dakle način ali se ne koristi…zašto…?


Da je to moguće -bila bi akcija na višim razinama iznad 30 kn,ali se oni odlučili plaćati dugove sa dionicama i smanjiti dugovanje-ovo je trenutno samo slika tih pametnih poteza ,i priča nije završena.

po meni bi bilo najbolje da smanje temeljni kapital upola i s tom lovom imaju za obrtni kapital
i neke projekte sami financiraju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close