INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo nas skoro i na 62000, za kolege koje ne stignu pratiti preko Mosticha. Da mi je znati na koliko je onaj labilni investitor pomaknuo sada svoje naloge na prodaju, možda 100k?

Ne , još je na 80 000.
Međutim…
Ako bude uskoro dobra vijest ( jedna od one tri moguće ) , bojim se da će biti bježanije..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

svaka čast

moze netko staviti k/p…

Može…. Ja slobodno mogu reći da sam zbunjen s ovim zbivanjima oko ove dionice. Dali bi mi netko mogao reći što se to događa?

Dođite i hurdite....

Ljudi vjeruju u firmu i njen daljnji razvoj – šta ćeš više?! [smiley2]

Nema me cio dan i sto se dogodi.
Jao ljudi.
Idem na 2. dio godisnjeg (dobra firma sta reci) pa me nece biti 2 tjedna.
Ako nebude na 70K kad se vratim onda nista nije odradila.
A ja prodao 3 komada na 46 za THT.
Dobro, ostalo jos dosta ali nemogu da ne prezalim.

Ajde pozdrav i cujemo se za 2 tjedna.

Sto se tice poslova postoji velika mogucnost da dobiju sva 3 posla (stobaki, terminal i Alzir).
Ali ima jos dobrih vijesti samo nesmin rec (Velio misto).

Pozdrav od Bluemana

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolega pozdrav i dobro se odmorite

SKORa-M-A[color=blue][/color]

[color=blue]Prisjetimo se:[/color]

[color=blue]Počela gradnja Arene Zagreb[/color]

U nazočnosti predsjednika Vlade RH dr. Ive Sanadera, gradonačelnika Grada Zagreba Milana Bandića, ministara, predstavnika Gradskog poglavarstva i Skupštine, Hrvatskog rukometnog saveza, rukometnih reprezentativaca, te tvrtki INGRA i TriGranit Development Corporation, 20. srpnja, u zagrebačkom naselju Lanište, nakon pripremnih radova, položen je kamen temeljac za gradnju ARENE ZAGREB, ključnog objekta za Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009., a koji će biti dovršen za 15 mjeseci. Čast da položi kamen temeljac pripala je Ivanu Baliću, najboljem hrvatskom rukometašu i po treći puta izabranom najboljem rukometašu svijeta. Višenamjensko arhitektonsko ostvarenje vrijedno 87 milijuna eura, u jednakim omjerima, kroz najam i održavanje, sufinancirat će Grad i Vlada.

Prema projektu tvrtke UPI – 2M d.o.o., Arena će, sa VIP – ložama i prostorima za medije moći primiti 15.200 posjetitelja, a nakon Svjetskoga rukometnog prvenstva koristit će se za brojna sportska, kulturna, zabavna i poslovna događanja. Tereni će zadovoljavati uvjete za mali nogomet, odbojku, stolni tenis, badminton, hrvanje, gimnastiku, boks, tenis i košarku, a, prema potrebi, pomicanjem teleskopskih tribina dvorana će imati i atletsku stazu koja će zadovoljavati i najzahtjevnije standarde. Projektanti su predvidjeli i mogućnost raznih inačica pregrađivanja dvorane za moguća istodobna događanja.Arena će sadržavati i popratne ugostiteljske i poslovno – komercijalne sadržaje, te malu dvor anu za treninge. Parkirališno – garažni prostor moći će primiti 926 automobila i 38 autobusa.
U konačnici, kad bude dovršena, Arena će koristiti svim sportašima, profesionalcima i rekreativcima, a Zagreb će moći biti domaćin bilo kojoj svjetskoj dvoranskoj manifestaciji.

[color=blue]Arena u brojkama[/color]

87 mil. eura – investicijska vrijednost
7,5 mil. eura – godišnji zakup koji plaćaju Vlada i Zagreb
133 mil eura – ukupna cijena nakon sedam godina
15.020 gledatelja za rukomet
do 24.000 mjesta – za koncerte ili kongrese
1056 parkirališnih mjesta za automobile
38 mjesta za autobuse

[color=blue]Malo detaljnije[/color]

[color=blue]Slike s gradilišta[/color]

[color=blue]Gradnja po fazama[/color]

New Report

Close