INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljiv scenarij:

1. Ingra je dug od 120 M kuna rjesila emitiranjem novih 6 M dionica koje su dobili razni kooperanti.
2. Ingra dobija 60 M (nakon sto se nagodi) od Irackog duga (ovaj dug nije naveden u financijskim izvjescima).
3. Ingra s tim novcem otkupljuje 6 M dionica (prosjecno po 10kn)
4. Ingra ponistava te dionice (vracamo se na stari broj dionica)
5. Reverse split stock 1:100
6. Cijena dionice se naglo penje…

Uprava?! Imate li ovakav plan?

Na ovoj cijeni nema dobitnika,samo malih ,malo većih i velikih gubitnika.Izlazak na ovim cijenama je strah ili špekuliranje.Mislim da smo blizu okreta.Potecijalna zarada je puno veća nego mogući gubitak iako me ove tri godine demantiraju ali stvarno sada i na ovim razinama je mogući veliki rast izgledniji.

bit će bolje................


Zanimljiv scenarij:

1. Ingra je dug od 120 M kuna rjesila emitiranjem novih 6 M dionica koje su dobili razni kooperanti.
2. Ingra dobija 60 M (nakon sto se nagodi) od Irackog duga (ovaj dug nije naveden u financijskim izvjescima).
3. Ingra s tim novcem otkupljuje 6 M dionica (prosjecno po 10kn)
4. Ingra ponistava te dionice (vracamo se na stari broj dionica)
5. Reverse split stock 1:100
6. Cijena dionice se naglo penje…

Uprava?! Imate li ovakav plan?

na žalost namaju oni nikakav plan. sve mi se čini da su u totalnom nock outu jer cijena tone a oni šute ko p….e. da imaju št reći rekli bi ovako mislim da se radi o čistoj borbi za opsatnak kada nisu u stanju iskupiti komercijalne zapise od 216.000 eur več to rade na način da se stalno izdaju novi. tako je sada ostalo još 150.000- eur i dok to ne ode bojim se da neće prestati rasprodaja jer očigledno netko prodaje dionice kako bi ispaltio trezorce. zadnja put je vraćeno 63ooo eur i sada ćemo vidjeti koliko su prodali i uspjeli vratiti. nevjerujem da prodaju paničari i mali već se vjerojatno radi o ranije založenim dionicama iz trezora koje sada pbz prodaje i namiruje trezorce.
ovo nije druk niti poziv na kupnju ili prodaju već samo moje razmišljanje za koje mislim da je točno. dovoljno je pogledati agoniju sa trezorcima i vidjeti da je povezana sa stalnim prodajama.


Zanimljiv scenarij:

1. Ingra je dug od 120 M kuna rjesila emitiranjem novih 6 M dionica koje su dobili razni kooperanti.
2. Ingra dobija 60 M (nakon sto se nagodi) od Irackog duga (ovaj dug nije naveden u financijskim izvjescima).
3. Ingra s tim novcem otkupljuje 6 M dionica (prosjecno po 10kn)
4. Ingra ponistava te dionice (vracamo se na stari broj dionica)
5. Reverse split stock 1:100
6. Cijena dionice se naglo penje…

Uprava?! Imate li ovakav plan?

Ja bih dodao jednu sitnicu, možda nevažno ali je li netko možda primjetio kako su se u zaredali koncerti u Areni?



Zanimljiv scenarij:

1. Ingra je dug od 120 M kuna rjesila emitiranjem novih 6 M dionica koje su dobili razni kooperanti.
2. Ingra dobija 60 M (nakon sto se nagodi) od Irackog duga (ovaj dug nije naveden u financijskim izvjescima).
3. Ingra s tim novcem otkupljuje 6 M dionica (prosjecno po 10kn)
4. Ingra ponistava te dionice (vracamo se na stari broj dionica)
5. Reverse split stock 1:100
6. Cijena dionice se naglo penje…

Uprava?! Imate li ovakav plan?

Ja bih dodao jednu sitnicu, možda nevažno ali je li netko možda primjetio kako su se u zaredali koncerti u Areni?
[/quote]

Koliko ja vidim na prodaji je 160-200000 komada. Kako bi ti izveo kupnju 6M dionica a da cijena ostane na 10kn?



Zanimljiv scenarij:

1. Ingra je dug od 120 M kuna rjesila emitiranjem novih 6 M dionica koje su dobili razni kooperanti.
2. Ingra dobija 60 M (nakon sto se nagodi) od Irackog duga (ovaj dug nije naveden u financijskim izvjescima).
3. Ingra s tim novcem otkupljuje 6 M dionica (prosjecno po 10kn)
4. Ingra ponistava te dionice (vracamo se na stari broj dionica)
5. Reverse split stock 1:100
6. Cijena dionice se naglo penje…

Uprava?! Imate li ovakav plan?

na žalost namaju oni nikakav plan. sve mi se čini da su u totalnom nock outu jer cijena tone a oni šute ko p….e. da imaju št reći rekli bi ovako mislim da se radi o čistoj borbi za opsatnak kada nisu u stanju iskupiti komercijalne zapise od 216.000 eur več to rade na način da se stalno izdaju novi. tako je sada ostalo još 150.000- eur i dok to ne ode bojim se da neće prestati rasprodaja jer očigledno netko prodaje dionice kako bi ispaltio trezorce. zadnja put je vraćeno 63ooo eur i sada ćemo vidjeti koliko su prodali i uspjeli vratiti. nevjerujem da prodaju paničari i mali već se vjerojatno radi o ranije založenim dionicama iz trezora koje sada pbz prodaje i namiruje trezorce.
ovo nije druk niti poziv na kupnju ili prodaju već samo moje razmišljanje za koje mislim da je točno. dovoljno je pogledati agoniju sa trezorcima i vidjeti da je povezana sa stalnim prodajama.

[/quote]

Siguran sam da nisi u pravu ali svako ima pravo na svoje mišljenje.
Siguran sam i da puno njih ove dionice spremaju na sigurno i da ću čekati bolje dane.
Siguran sam da ovi dani nisu lagani za INGRU ali nisu ni približno teški kao šta sugerira sadašnja cijena.

Pozdrav

bit će bolje................




Zanimljiv scenarij:

1. Ingra je dug od 120 M kuna rjesila emitiranjem novih 6 M dionica koje su dobili razni kooperanti.
2. Ingra dobija 60 M (nakon sto se nagodi) od Irackog duga (ovaj dug nije naveden u financijskim izvjescima).
3. Ingra s tim novcem otkupljuje 6 M dionica (prosjecno po 10kn)
4. Ingra ponistava te dionice (vracamo se na stari broj dionica)
5. Reverse split stock 1:100
6. Cijena dionice se naglo penje…

Uprava?! Imate li ovakav plan?

na žalost namaju oni nikakav plan. sve mi se čini da su u totalnom nock outu jer cijena tone a oni šute ko p….e. da imaju št reći rekli bi ovako mislim da se radi o čistoj borbi za opsatnak kada nisu u stanju iskupiti komercijalne zapise od 216.000 eur več to rade na način da se stalno izdaju novi. tako je sada ostalo još 150.000- eur i dok to ne ode bojim se da neće prestati rasprodaja jer očigledno netko prodaje dionice kako bi ispaltio trezorce. zadnja put je vraćeno 63ooo eur i sada ćemo vidjeti koliko su prodali i uspjeli vratiti. nevjerujem da prodaju paničari i mali već se vjerojatno radi o ranije založenim dionicama iz trezora koje sada pbz prodaje i namiruje trezorce.
ovo nije druk niti poziv na kupnju ili prodaju već samo moje razmišljanje za koje mislim da je točno. dovoljno je pogledati agoniju sa trezorcima i vidjeti da je povezana sa stalnim prodajama.

[/quote]

Siguran sam da nisi u pravu ali svako ima pravo na svoje mišljenje.
Siguran sam i da puno njih ove dionice spremaju na sigurno i da ću čekati bolje dane.
Siguran sam da ovi dani nisu lagani za INGRU ali nisu ni približno teški kao šta sugerira sadašnja cijena.

Pozdrav
[/quote]

Volio bih da nisam u pravu ali ovo stvarno više nije normalno. j…..s upravu koja dozvoljava da se sa nejnom dionicom radi ovakva sprdačina i tragedija. mali dioničari su bačeni među krokodile, morske pse i lešinare bez komentara uprave i pokušaja odbrane cijene. pa zar nisu mogli potrošiti koju kunu na odbranu cijene.

Samo se neka sekirati.. sve ide svojim tokom i tako je na svim dionicama u globalu. Korekcija trenutno (UP) pa za dalje vidimo, uglavnom danas idemo preko 7 kn bez obzira na malu količinu kupaca !! [cool]
LP

I very much love INGRA !!

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/161963/Zasto-Europska-banka-podrzava-ekoloski-i-ekonomski-sporan-projekt.html

teško bu to prošlo, a i više ne bu vlaisavljevićke da brani ovakve mega projekte svojim cerekanjem.

[/quote]

Volio bih da nisam u pravu ali ovo stvarno više nije normalno. j…..s upravu koja dozvoljava da se sa nejnom dionicom radi ovakva sprdačina i tragedija. mali dioničari su bačeni među krokodile, morske pse i lešinare bez komentara uprave i pokušaja odbrane cijene. pa zar nisu mogli potrošiti koju kunu na odbranu cijene.
[/quote]
čuj, već je sam stock split napravljen kako bi mala raja mogla ući u igru. usfalilo love kod velikih igrača, pa moraju malo pomusti gdje ima..
misliš da su to napravili iz nekih drugih pobuda? i spletom okolnosti, uzeše oni malu raju vodat za ručice, uredu dva po dva..

a raja je počela da se pali i žari….

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38333
Komercijalni zapisi se polako iskupljuju!

Ako cijenu od 7 kn pomnožimo sa 150 po koliko je bio stock split dođemo do cijene od 1050 kn kolio vrijedi ova dionica.

Tako je i gledajte, pa ćete skužiti da Ingra još uvijek vrijedi.
Sjetite se toga drugi put kada budete prodavali.

New Report

Close