INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vama kažem da sa prodajom nisu čista posla, a vi mi se rugajte koliko hoćete. Jednog dana će i to procuriti kao i sve ostalo.

neće uvijek biti ovako.

Zgodna brojka za minimum 678 tj 6,78. Nemojmo je dirati. Neka bude stoljetni spomenik jednoj glupoj POHLEPI!

neće uvijek biti ovako.



većina će ovdje biti dugoročni investitori …., cijena bez obzira netko smatrao da je firma u ogromnim gubicima , ili da će biti posla, … je smiješno niska.

Je gosp. falco u pravu ste. Cijena je niska. Danas sam napokon ušao u korak s TA i EWT jer se jedno vrijeme nisam imao vremena zanimati za brojanje a to osobe koje su bie uključene u EWT jako dobro znaju. TA se poštuje i EWT. Poznato je da val 3 nesmije biti najkraći val pa je tako moja procjena da će Ingra do 6,80, lipa gore dole ali ne više od 5 lipa ,,, npr 6,80 ili 6,75. Tada se stvara okret za burekđije.
Moja preporuka..kupiti. Lijepo postavljeni dvojica s po 1000 kom a možda bude pokupljen i onaj s 3475 kom. Sada stvarno nije vrijeme igrati se s lipama, okret će se odraditi malo brže no što se neki nadaju !! [lol]
[/quote]
Vidiš kolega zašto TA djeluje. Možemo je nazvati i PA(psihološka analiza). Ipak ima onih na koje crtanje ima psihološog utjecaja i pristaju da ispune crtanu formu. Svaka čast. Fulao sam karijeru, trebao sam u psihologe, ima posla ko u priči. Jadan narod. Znate li onu: " Narode moj, oni koji te vode oni te i zavode…" Pozz i čista stotka na psihoanalizi stanja prosječnog kupca Ingre.

neće uvijek biti ovako.


Pratiti novosti na zse do 16.00!!

Kolega pratimo mi Ingraši novosti na ZSE i čekamo neku dobru ko ozebli sunce! Problem je između ostalog što boli Opija k… za dioničare pa se ni ne objavljuje nešto što bi spriječilo ovaj konstantan pad…

A mi:
"Vidi puko još koji marginaš!"
"Gle pucaju i drugi"
"Fino ajmo sad unutra"

I onda opet tmuran oblak, pa tmuran oblak, pa tmuran oblak i kad misliš da nemože na svijetu biti toliko oblaka i da mora jednom i sunce. Opiz.. nam pljusak. [undecid]

I onda opet:
"Gle pucaju opet marginaši"
"Ma to je sad sigurno dno, ajmo sa svim unutra…"

A kolega Smart je neki dan dao dobar graf sa padom INGR-e na dno mora. E pa kako mi se čini za INGR-u postoji ne morsko dno, nego će se još otvorit i prok… vulkan samo za INGR-u da može još niže… [bye]

A neki još dolje niže koji se prže na vječnim vatricama će izjaviti:
"Gle puko još 1 INGR-in marignaš!" [angry]

Imam dionice Ingre i nisam marginaš, ali suosjećam s njima i dosta mi je ovog sivila i u nas i u svijetu.
Sva sreća pa je petak! [wink]

….du,du,du, nema nam pomoći…

Zgodna brojka za minimum 678 tj 6,78. Nemojmo je dirati. Neka bude stoljetni spomenik jednoj glupoj POHLEPI!

Više sreće drugi put, možda na 5,67 kn…



Pratiti novosti na zse do 16.00!!

Kolega pratimo mi Ingraši novosti na ZSE i čekamo neku dobru ko ozebli sunce! Problem je između ostalog što boli Opija k… za dioničare pa se ni ne objavljuje nešto što bi spriječilo ovaj konstantan pad…

A mi:
"Vidi puko još koji marginaš!"
"Gle pucaju i drugi"
"Fino ajmo sad unutra"

I onda opet tmuran oblak, pa tmuran oblak, pa tmuran oblak i kad misliš da nemože na svijetu biti toliko oblaka i da mora jednom i sunce. Opiz.. nam pljusak. [undecid]

I onda opet:
"Gle pucaju opet marginaši"
"Ma to je sad sigurno dno, ajmo sa svim unutra…"

A kolega Smart je neki dan dao dobar graf sa padom INGR-e na dno mora. E pa kako mi se čini za INGR-u postoji ne morsko dno, nego će se još otvorit i prok… vulkan samo za INGR-u da može još niže… [bye]

A neki još dolje niže koji se prže na vječnim vatricama će izjaviti:
"Gle puko još 1 INGR-in marignaš!" [angry]

Imam dionice Ingre i nisam marginaš, ali suosjećam s njima i dosta mi je ovog sivila i u nas i u svijetu.
Sva sreća pa je petak! [wink]
[/quote]

Sve si ljepo rekao, ovaj put ću ja svoje odregistrirati pa neka se one malo kisele, jedna hebena vijest i ukrupnjavavanje npr 100:1 bi je diglo u kratkom periodu.
Ova cijena je bolesna ali hebeš ga takva je.

Pozdrav svim ingrašima i oni koji će to tek postati.

bit će bolje................


Zgodna brojka za minimum 678 tj 6,78. Nemojmo je dirati. Neka bude stoljetni spomenik jednoj glupoj POHLEPI!

Više sreće drugi put, možda na 5,67 kn…


Ma dobro može i ovako: 6,78-1 lp. [wink]

neće uvijek biti ovako.

Ne bih volio biti u koži onih koji sad prodaju po 7 kuna.

Ovo je dionica za koju nikada nisi siguran do koje najmanje cijene može doći,za nepovjerovat.

Fenomen za gledati,i iznenaditi se svaki dan.

Nadam se da ljudi nisu na nepoželjnom marginu,pec,pec.




Pratiti novosti na zse do 16.00!!

Kolega pratimo mi Ingraši novosti na ZSE i čekamo neku dobru ko ozebli sunce! Problem je između ostalog što boli Opija k… za dioničare pa se ni ne objavljuje nešto što bi spriječilo ovaj konstantan pad…

A mi:
"Vidi puko još koji marginaš!"
"Gle pucaju i drugi"
"Fino ajmo sad unutra"

I onda opet tmuran oblak, pa tmuran oblak, pa tmuran oblak i kad misliš da nemože na svijetu biti toliko oblaka i da mora jednom i sunce. Opiz.. nam pljusak. [undecid]

I onda opet:
"Gle pucaju opet marginaši"
"Ma to je sad sigurno dno, ajmo sa svim unutra…"

A kolega Smart je neki dan dao dobar graf sa padom INGR-e na dno mora. E pa kako mi se čini za INGR-u postoji ne morsko dno, nego će se još otvorit i prok… vulkan samo za INGR-u da može još niže… [bye]

A neki još dolje niže koji se prže na vječnim vatricama će izjaviti:
"Gle puko još 1 INGR-in marignaš!" [angry]

Imam dionice Ingre i nisam marginaš, ali suosjećam s njima i dosta mi je ovog sivila i u nas i u svijetu.
Sva sreća pa je petak! [wink]
[/quote]

Sve si ljepo rekao, ovaj put ću ja svoje odregistrirati pa neka se one malo kisele, jedna hebena vijest i ukrupnjavavanje npr 100:1 bi je diglo u kratkom periodu.
Ova cijena je bolesna ali hebeš ga takva je.

Pozdrav svim ingrašima i oni koji će to tek postati.
[/quote]

E pa, evo konacno te dobre vijesti koju svi zeljno iscekujemo! I zbog koje su neki danas (vjerojatno i ne znajuci) pobrali vrhnje kupovinom na povijesnom minimumu:
http://hr.seebiz.eu/energetika/ebrd-sindicirani-kredit-hep-u-od-1232-milijuna-eura-za-gradnju-he-ombla/ar-19002/.

Sretno u ponedjeljak…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Ne bih volio biti u koži onih koji sad prodaju po 7 kuna.

Dvojakog ti je to značenja, tako sam i ja bio razočaran kad sam prodavao DLKV na 200, sad sam sretan što sam izašao.

Mislim tko bi ga znao,vidiš da nema nekog pravila da samo tone i ide dolje ali ne samo ova dionica nego kompletno sve, što reči?

New Report

Close