INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pratiti novosti na zse do 16.00!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@inverter
pratim pod refom i potpisujem !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Sada bih da mogu pustio pjesmu od Gabi Novak "Hrabri ljudi" za ove na Asku !!
Oli su oni munjeni ili sam ja u krivu… čitaju li oni ove naše drukove ?? [embarass]
Mama mia !!

I very much love INGRA !!

Ma samo da znam i mogu pustio bih, a ovome na Asku preporučam ako misli prodati neka stavi na 6,96 sigurno prolazi !! [angry]

I very much love INGRA !!

Meni je žao stvarno, ali ovdje više nitko nema gaća!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Od 22.10.


..
Ovo vam je najšpekulativnija dionica na našoj burzi. I najdosadnija, moram reći, cijelo vrijeme samo pada i pada i pada, ozbiljnije raste tek jednom godišnje il jednom u dvije godine, a svi planiraju uhvatit to dno…Ma živa lutrija, radije odite igrat rulet i stavljat na konstatntno na crno.

Prema ovom grafu, osam kuna nije nikako dno s kojeg će se dogodit odbijanac. Možda tamo ispod 7, na 6,x al samo možda.

Dijelom sam i ja htio da moja izračunata procjena o padu ispod 7 kuna bude kriva, ne zbog mene koji nemam veze s ovom dionicom, već zbog broja ljudi koje znam a da su zaglavili ovdje. Al ispada da tehnička analiza ne prašta. I ispada da ste me ipak trebali poslušat. Puno sreće svima.

never surrender


Meni je žao stvarno, ali ovdje više nitko nema gaća!

Potrošio se i vazelin pa sve više boli…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Uvijek dođe korekcija kada mimo nema para 🙁


Pratiti novosti na zse do 16.00!!


@pozitiva

očekuješ pozitivu il mrak od objave, ha ha

ja uletio pa kud puklo da puklo [cool]


Uvijek dođe korekcija kada mimo nema para 🙁

I bolje kolega da nemate, jer će ingra biti još jeftinija u ponedeljak…. Jer nakon ovakvog pada i ako tako ostane do kraja dana….a ako pogledamo što se događa vani i futurese….izgleda da će ostati….tada je jedini logičan zaključak da u ponedeljak lete van svi ostatci marginaša… Jbg…tako je nažalost… Ali opet dok se to ne počisti nema gore. Sve ovo IMHO…

Mean people suck and nice people swallow!

riba platiti misu za ingru, ne zadušnicu već za ozdravljenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

tko sad udje s cca 100 k moze otici u prijevremenu mirovinu
ja razmisljam i o 200k kuna

kaj vi mislite jel drzi ova teorija vodu

Postanite Eu-robovi

New Report

Close