INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma sad su sigurno popucali margini [bye]

Savjetovao sam a i dalje savjetujem ne kupujte Ingru na margin, čak ni po 1 kn. Veliki brat sve zna. Brutalni kapital vas pojede planski. Opametite se. Kupuj sa onim što ti nije nužno za život.

neće uvijek biti ovako.


eto ingre za manje od 1 EUR!?!
ovo je otišlo u totalni apsurd, sad je INGRA s vrijednom imovinom i poslom u Alžiru od 50 milja EUR postala jeftinija od jednog prezaduženog HGSP-ota koji praktički nema imovine ili skoro da je pala na razinu MAGME koja također skoro da nema nikakve imovine već samo ogromne dugove…
nekad se bolesno pretjerivalo s rastom cijena, ali ovo je druga, još bolesnija krajnost u pretjeranom rušenju!
Ingra je bez nekog razloga srušena s 18 kn (posao u Alžiru) na 7,50 kn kao da netko testira dokle nisko to može ići?!
ali nije samo Ingra, ima tog bezumnog rušenja na još puno dionica, kao da se sve želi rasturiti prije ulaska u EU da nas stranci pokupuju sve za par lipa!

Kolega uskoro će i taj euro puknut kao kokica. A što se tiče stranaca, pa oni su već davno preuzeli sve što valja. Ostatak ni ne moraju



Ma sad su sigurno popucali margini [bye]

Savjetovao sam a i dalje savjetujem ne kupujte Ingru na margin, čak ni po 1 kn. Veliki brat sve zna. Brutalni kapital vas pojede planski. Opametite se. Kupuj sa onim što ti nije nužno za život.
[/quote]
Slažem se kolega. Samo ako su popucali sutra će ingra biti još jeftinija i tako dok se ne počiste… Mislim, što je dobro jer možemo kupiti jeftinije [thumbsup] Samo je pitanje kada… [undecid]

Mean people suck and nice people swallow!

preprodano…

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


preprodano…

Ja ću sutra kupiti ako kome bude frka nek se stavi oko 7.05 kuna.

Pozdrav

bit će bolje................

Gdje su filija, konzultant, bananarama i ostali stari ingrasi?

Danas novi ATLLLLL Ingre 7,08 kn! Svaka čast i tko je kupio i tko je prodao [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Gdje su filija, konzultant, bananarama i ostali stari ingrasi?

u stečaju, kao i ingra.

vidim da se na temu uključuju uvaženi članovi ove naše burze kao poštovani james knox a i na drugim temama neki uvaženi likovi
malo simpotomatično ili ne vidjet ćemo već idućih dana
inflacija ovih likova obično znači brutalan uzlaz cijene (jer u konzorciju se isplati biti, zar ne)

za ingru mi se čini ili je dno ili je stečaj na vidiku

Postanite Eu-robovi



preprodano…

Ja ću sutra kupiti ako kome bude frka nek se stavi oko 7.05 kuna.

Pozdrav
[/quote]
Bar to netrebaš zamoljavati,imati ćeš toga kako stvari stoje i previše.

Ne znam zašto se Ingraši živciraju.Ako ste uvjereni da je INGRA puna vrijedne imovine koja će se prodati dok kažeš keks,i koja je 10 puta vrijednija od cijene dionice na burzi trebali bi navijati da ode u stečaj pa da se onda namirite kako spada!
Simple! [rolleyes]

"Only dead fish swim with the stream"

ingra je zrela za stečaj… dno na 30,na 20, na 15,10, na 9kn, s 9 kliznula na 7 u 7dana. pa to je gubitak od 20%.
Od sadašnjih 7.19kn samo da dođe natrag na 10kn to je rast od 40%.
U ovoj dionici,njenoj upravi nitko nije sposoban da je trgne na gore. al vjerovatno su oni svoj novac osigurali.a za male koga boli kita.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close