INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je li ovaj pad ispod 8 kn uzrokovan propašću Credo banke tj. jesu li neki informirani prije drugih prodali dionice Ingre sa skrbničkih računa i zbrisali iz banke???

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


je li ovaj pad ispod 8 kn uzrokovan propašću Credo banke tj. jesu li neki informirani prije drugih prodali dionice Ingre sa skrbničkih računa i zbrisali iz banke???

Možda ali to je riješeno,prebačeno na kreditnu banku Zagreb.

bit će bolje................

[lol]
Ozbiljan investitor ne dokupljuje da bi smanjio prosjek,nego reže poziciju na vrijeme.

Kolega mi smo svi neozbiljni. Po Vama nema ozbiljnih investitora na ZSE (manje više sve ide dolje i sve bi trebalo rezati…).
Ozbiljan investitor pokušava pogoditi dno. A i onaj neozbiljan skupa s njim ;-).



…kome je skupo ima u trebinju po 500 EVRA …. sretan vam put

Dakle, ti si također jedan od onih nadobudnih Dubrovčana, koji misli da njegova rupa u npr. Gružu ili na Montovjerni vrijedi 3.000 eura/m2!? Svaka čast!

Pošto ne znaš argumetirano niti trezveno komunicirati na forumu, nema ti smisla nešto objašnjavati u vezi Ingrinih stanova. Oni te stanove neće moći prodati ni po 2.000 eura/m2. Krivi projekt u krivo vrijeme, da ne govorm o krivoj koncepciji stanova, te kao takvim, potpuno krivoj precjenjenoj obračunskoj osnovi! Živi bili pa vidjeli!?
[/quote]

Kolega znate li Vi koliko ima bogatih Rusa danas??? Radi se o ponudi i potražnji, to Vam je kao i na dionicama, kupiš ingru dugoročno po 30 kuna i iako ista sutra vrijedi 10, znaš da će prekosutra vrijediti 100 kn
Lp

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

333,…………i tako postaje ono šta ne želi.Odnosno sudjeluje, u ne rušenju, nego uništavanju i tako uništene dionice.Ali ako si investitor,onda si to na duže razdoblje ,ili prevedeno vjeruješ u rast ili dobit.Znači ti si burek igrač.a ja investitor,oli ti prevedeno -budala.Ali obično te budale spašavaju ono šta se spasiti može,a za to trebaš imati jako puno novaca u ovome slučaju.A, ako dokupom skineš od početnog ulaza 9,96-20000 komada na 8,45,znači da moraš puno toga pokupovati……..
Preživio sam prvi veliki potop,preživjet ću i ovaj.A izaći ću- i ja- i svi koji su unutra ,kao pobjednik.
Još samo nešta………..da sam prije 2 godine imao ovoliki broj dionica Ingre……….ne bi više nikad u životu čitao ovakve pametne postove,……………Sa poštovanjem i tebi i svima.SRETNO.

peyo



Sa dužnm poštovanjem svima,ovo nije kladionica,ovdje još uvijek ima ozbiljnih investitora,koji još uvijek dokupljuju i smanjuju ulaz.Moj primjer.U svakom slučaju dobro je dok se rješava brzih igrača koje isto poštujem,ali zašto se uvijek javljaju pojedinci kada nama investitorima nije ni do smjeha ,ni do zahebancije.Da li je to naslađivanje ,ili samo naš Hrvatski jal.Ako malo bolje pogledate,na koje grane je pala INGRA ne bi vam bilo smiješno,ali kad ne posjeduješ dotičnu,onda ti je tak svejedno.Svi su bauštelci u banani,i još ova situacija u svijetu,treba to izdržati.A onaj tko izdrži bit će i nagrađen.Strpljen spašen.
Sve su dionice pale,i stvarno treba izdržati,ali doslovno na cijeloj ZSE,ali mi smo HRVATI poznati da smo najjači kad je najgore.Zato imajte obzira prema nama koji smo unutra i suzdržite se od bedastih komentara.SRETNO.

[lol]
Ozbiljan investitor ne dokupljuje da bi smanjio prosjek,nego reže poziciju na vrijeme.
[/quote]
Svi ti ozbiljni investitori su rezanjem i kraćenjem pozicija uz prihvatljivi gubitak od 5% i doveli cijenu na ovo, plus margini. A da su se svi uzdržavali od prodaje danas bi bili minimalno na 12-13 kn ili više.

neće uvijek biti ovako.

eto ingre za manje od 1 EUR!?!
ovo je otišlo u totalni apsurd, sad je INGRA s vrijednom imovinom i poslom u Alžiru od 50 milja EUR postala jeftinija od jednog prezaduženog HGSP-ota koji praktički nema imovine ili skoro da je pala na razinu MAGME koja također skoro da nema nikakve imovine već samo ogromne dugove…
nekad se bolesno pretjerivalo s rastom cijena, ali ovo je druga, još bolesnija krajnost u pretjeranom rušenju!
Ingra je bez nekog razloga srušena s 18 kn (posao u Alžiru) na 7,50 kn kao da netko testira dokle nisko to može ići?!
ali nije samo Ingra, ima tog bezumnog rušenja na još puno dionica, kao da se sve želi rasturiti prije ulaska u EU da nas stranci pokupuju sve za par lipa!

Jel ovo birtić postao moderator pa me briše… [shocked] [shocked]
li vam dragi moderatoru stoji iza leđa…. [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


eto ingre za manje od 1 EUR!?!
ovo je otišlo u totalni apsurd, sad je INGRA s vrijednom imovinom i poslom u Alžiru od 50 milja EUR postala jeftinija od jednog prezaduženog HGSP-ota koji praktički nema imovine ili skoro da je pala na razinu MAGME koja također skoro da nema nikakve imovine već samo ogromne dugove…
nekad se bolesno pretjerivalo s rastom cijena, ali ovo je druga, još bolesnija krajnost u pretjeranom rušenju!
Ingra je bez nekog razloga srušena s 18 kn (posao u Alžiru) na 7,50 kn kao da netko testira dokle nisko to može ići?!
ali nije samo Ingra, ima tog bezumnog rušenja na još puno dionica, kao da se sve želi rasturiti prije ulaska u EU da nas stranci pokupuju sve za par lipa!

Na ovaj način obezvređujemo sami sebe. Tako će i biti. Pokupovati će nas za bagatelu i onda kao i u slučaju banaka, sav profit ide van države. Ali ma tko gleda dalje od nosa. Bitno je ubiti kravu jer meni danas trena šnicla. Vrijednost firme po ovim cijenama je manja od 100M kuna. A koliko kuna vrijedi sama Arena? A gdje je druga imovina, i poslovi koji se rade i dugovi koje će Ingra naplatiti. Naravno im i Ingra duga. Po ovim cijenama bi se trebala dati za dugove i ugasiti. APSURD, ali dok ima prodavača, …zašto ne kupovati ovu jedinu restruktuiranu građevinsku i td. priliku. Tko voli ima, tko neće i nema, neka gleda i gušta. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.

Evo ovo je bilo navlačenje i kraćenje pozicija. I što sad imaju? Keššš i nadu da će kupiti po 5 da vrate izgubljeno.

neće uvijek biti ovako.

Ma sad su sigurno popucali margini [bye]

Mean people suck and nice people swallow!

ovo su kratili pozicije burekdžije koji su sa 9 drukali na 8 i tamo kupili, sada će drukati da se vrate na 6 pa onda bi drugi ulazili na 5 i td. A da se dogovorimo da mi po 4 prodate i skratite sve što imate cca 100 000 kom pa da krenemo rasti? Ovo je sada smijeh od trgovanja. Svatko ulazi u ovu dionicu, majko mila svako ima novaca za gubiti. Pozz prodavačima-kratiteljima pozicija- [bye]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close