INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


lacoste

ne opterećujem se ja toliko koliko se čini ali sam ljut na ovu hebenu upravu, ustvari nisam više ni ljut na njih nego na sebe šta san se ovako nasanjka jer san sa prosjekeom 12 debelo u ovom smeću . kupovat, ni u ludilu više, pa i da je spucaju na 1kn.

pa prodaj, čemu nerviranje? očekuješ pad, ne vjeruješ upravi, misliš da firma nema budućnosti….
prodaj i adio, čemu svaki dan bez veze piskarati ovdje? [yawn]



S novom vladom pocinje trend rasta…

jel?
koliki je koeficijent na to?
jel ima hendikep?
[/quote]
Kod ove dionice, koeficijent na bilo sto je manji od 1. Tako da sigurno gubis…

gledajući 4-5 god.unatrag s podacima do kojih sam uspio doći, komparirajući dobivene poslove s prilivom prihoda po FI,znajući po iskustvu u građevini koliko dio kolača otprilike ostaje čisto,pitam se di su ti novci. eto volio bih da možda neko od starijih forumaša ili onih koji su u ovom dreku dublje pokuša dati relevantno objašnjanje. meni je dosta da se ponavljam ka papiga, toliko nelogičnosti u FI. da je sve ono naplaćeno i sve sjelo na račun danas bi slika bila u HD rezoluciji a ne crno bila, ustvari sad je samo crna.



navodno ne ide prodaja stanova ni u dubrovniku
ne znam dal ima kakvih akcija plati 1 dobis 2

Evo i zašto! Dakle, radi se o stanu netto korisne površine od 69,80 m2 + loggia!

Poštovani gosp. …

Zahvaljujemo na vašem upitu te vam proslijeđujem informacije. Stan D 306 se nalazi na 3. katu, površine 90,10m2, ukupna cijena stana iznosi 317.550,00€

U cijenu stana uračunat je i prostor spremišta koji se nalazi u podrumu. Parking je osiguran u garaži na zasebnom nivou do kojeg se dolazi liftom direktno iz hodnika na kojem se nalazi stan. Cijena svakog parkirnog mjesta je 15.000,00€.

…što uključuje redoviti servis svih uređaja na objektima, 24-satnu čuvarsku službu, briga o hortikulturi, uređenju okoliša, čistoći i dr. Cijena iznosi 5,80 kn/m2… itd!

Ako ništa, kad propadaju, oni propadaju dostojanstveno! Ili je to ludost?
[/quote]

baš sam si htio bocnuti imam nekaj para viška sa strane
ali sad ne znam jel to 68 plus lođa ili je to 90 kvadrata
garaža mi ne treba budem si bocnuo neki hidroavion to mi je praktičnije

Postanite Eu-robovi


gledajući 4-5 god.unatrag s podacima do kojih sam uspio doći, komparirajući dobivene poslove s prilivom prihoda po FI,znajući po iskustvu u građevini koliko dio kolača otprilike ostaje čisto,pitam se di su ti novci. eto volio bih da možda neko od starijih forumaša ili onih koji su u ovom dreku dublje pokuša dati relevantno objašnjanje. meni je dosta da se ponavljam ka papiga, toliko nelogičnosti u FI. da je sve ono naplaćeno i sve sjelo na račun danas bi slika bila u HD rezoluciji a ne crno bila, ustvari sad je samo crna.


Pa zar vam nije poznato koliki su im dužni?
http://www.seebiz.eu/sprema-se-modernizacija-puta-sarajevo-podgorica-tirana/ar-18771/
Hoće li se javiti na natječaj?

neće uvijek biti ovako.




navodno ne ide prodaja stanova ni u dubrovniku
ne znam dal ima kakvih akcija plati 1 dobis 2

Evo i zašto! Dakle, radi se o stanu netto korisne površine od 69,80 m2 + loggia!

Poštovani gosp. …

Zahvaljujemo na vašem upitu te vam proslijeđujem informacije. Stan D 306 se nalazi na 3. katu, površine 90,10m2, ukupna cijena stana iznosi 317.550,00€

U cijenu stana uračunat je i prostor spremišta koji se nalazi u podrumu. Parking je osiguran u garaži na zasebnom nivou do kojeg se dolazi liftom direktno iz hodnika na kojem se nalazi stan. Cijena svakog parkirnog mjesta je 15.000,00€.

…što uključuje redoviti servis svih uređaja na objektima, 24-satnu čuvarsku službu, briga o hortikulturi, uređenju okoliša, čistoći i dr. Cijena iznosi 5,80 kn/m2… itd!

Ako ništa, kad propadaju, oni propadaju dostojanstveno! Ili je to ludost?
[/quote]

baš sam si htio bocnuti imam nekaj para viška sa strane
ali sad ne znam jel to 68 plus lođa ili je to 90 kvadrata
garaža mi ne treba budem si bocnuo neki hidroavion to mi je praktičnije

[/quote]
…kome je skupo ima u trebinju po 500 EVRA …. sretan vam put

DAJ PET !!!

Sa dužnm poštovanjem svima,ovo nije kladionica,ovdje još uvijek ima ozbiljnih investitora,koji još uvijek dokupljuju i smanjuju ulaz.Moj primjer.U svakom slučaju dobro je dok se rješava brzih igrača koje isto poštujem,ali zašto se uvijek javljaju pojedinci kada nama investitorima nije ni do smjeha ,ni do zahebancije.Da li je to naslađivanje ,ili samo naš Hrvatski jal.Ako malo bolje pogledate,na koje grane je pala INGRA ne bi vam bilo smiješno,ali kad ne posjeduješ dotičnu,onda ti je tak svejedno.Svi su bauštelci u banani,i još ova situacija u svijetu,treba to izdržati.A onaj tko izdrži bit će i nagrađen.Strpljen spašen.
Sve su dionice pale,i stvarno treba izdržati,ali doslovno na cijeloj ZSE,ali mi smo HRVATI poznati da smo najjači kad je najgore.Zato imajte obzira prema nama koji smo unutra i suzdržite se od bedastih komentara.SRETNO.

peyo

Ovako, ovo sam crtao-razmatrao jučer cijeli dan. Ne vjerujući sebi upotrijebio sam RET i ELWAVE. Rezultati isti. Davno, pogledati na grafovi i analize pisao sam da crobex ide ovaj puta na 1750, nije bilo od mene OK. Evo ga tu je. Što se tiče Ingre, tipujem na donji target okruglih 7 kuna, ako ga probije, odošmo do MP3, crvena linija u što sumnjam, a i danas je sve moguće. Kada bi se kojim slučajem probila plava linija odnosno kada bi cijena došla do 7,8x kn -7,9 kn, onda se radi o promjeni trenda. Tako ja to vidim. S dužnim poštovanjem !!
Ako netko ima drugačije mišljenje dobro došao, prihvaća se. Punicu nisam bacio kroz prozor jer ne mogu, još idem na terapije zbog rezanja vena, a i tu sam fulao kao na Ingri, nisam učio anatomiju.. (punica kao Tajson 150kg žive vage. Graf prilog !!
LP

I very much love INGRA !!

mrgud
prijatelju, ne znam , možda ti je punica jašila po glavi šta si uzeja dionice ingre ali čini mi se da si je ti ipak pokuša frknit kroz prozor pa ti je ona pokušala odgrist ruku ka Tyson uho Holyfieldu, jer ovo fakat izgleda ko Tysonov ugriz [lol]


Sa dužnm poštovanjem svima,ovo nije kladionica,ovdje još uvijek ima ozbiljnih investitora,koji još uvijek dokupljuju i smanjuju ulaz.Moj primjer.U svakom slučaju dobro je dok se rješava brzih igrača koje isto poštujem,ali zašto se uvijek javljaju pojedinci kada nama investitorima nije ni do smjeha ,ni do zahebancije.Da li je to naslađivanje ,ili samo naš Hrvatski jal.Ako malo bolje pogledate,na koje grane je pala INGRA ne bi vam bilo smiješno,ali kad ne posjeduješ dotičnu,onda ti je tak svejedno.Svi su bauštelci u banani,i još ova situacija u svijetu,treba to izdržati.A onaj tko izdrži bit će i nagrađen.Strpljen spašen.
Sve su dionice pale,i stvarno treba izdržati,ali doslovno na cijeloj ZSE,ali mi smo HRVATI poznati da smo najjači kad je najgore.Zato imajte obzira prema nama koji smo unutra i suzdržite se od bedastih komentara.SRETNO.

[lol]
Ozbiljan investitor ne dokupljuje da bi smanjio prosjek,nego reže poziciju na vrijeme.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


…kome je skupo ima u trebinju po 500 EVRA …. sretan vam put

Dakle, ti si također jedan od onih nadobudnih Dubrovčana, koji misli da njegova rupa u npr. Gružu ili na Montovjerni vrijedi 3.000 eura/m2!? Svaka čast!

Pošto ne znaš argumetirano niti trezveno komunicirati na forumu, nema ti smisla nešto objašnjavati u vezi Ingrinih stanova. Oni te stanove neće moći prodati ni po 2.000 eura/m2. Krivi projekt u krivo vrijeme, da ne govorm o krivoj koncepciji stanova, te kao takvim, potpuno krivoj precjenjenoj obračunskoj osnovi! Živi bili pa vidjeli!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Sa dužnm poštovanjem svima,ovo nije kladionica,ovdje još uvijek ima ozbiljnih investitora,koji još uvijek dokupljuju i smanjuju ulaz.Moj primjer.U svakom slučaju dobro je dok se rješava brzih igrača koje isto poštujem,ali zašto se uvijek javljaju pojedinci kada nama investitorima nije ni do smjeha ,ni do zahebancije.Da li je to naslađivanje ,ili samo naš Hrvatski jal.Ako malo bolje pogledate,na koje grane je pala INGRA ne bi vam bilo smiješno,ali kad ne posjeduješ dotičnu,onda ti je tak svejedno.Svi su bauštelci u banani,i još ova situacija u svijetu,treba to izdržati.A onaj tko izdrži bit će i nagrađen.Strpljen spašen.
Sve su dionice pale,i stvarno treba izdržati,ali doslovno na cijeloj ZSE,ali mi smo HRVATI poznati da smo najjači kad je najgore.Zato imajte obzira prema nama koji smo unutra i suzdržite se od bedastih komentara.SRETNO.

Ja sam u duploj gabuli jer imam građevinsku firmu i dionice Ingre 🙂

New Report

Close