INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@VANILIJA
Bankrotirati neće sigurno, ali da će ti pojesti živaca isto kao i meni i drugima dok ne okrene smjer, hoće sigurno !!
LP

I very much love INGRA !!



@Mrgud28

Koju današnju vijest???

Nije vraga da je još nisu objavilai, sigurno će do podne, ako ne onda popodne. Odoh ja na terapije.. javite mi ako pukne ispod 5 kn……………pojačat ću si sam struju na terapijama do daske !! [lol]

I very much love INGRA !!




@Mrgud28

Koju današnju vijest???

Nije vraga da je još nisu objavilai, sigurno će do podne, ako ne onda popodne. Odoh ja na terapije.. javite mi ako pukne ispod 5 kn……………pojačat ću si sam struju na terapijama do daske !! [lol]
[/quote]
Daj prosvjetli nas.
Pozdrav.

treba li išta dodati, tko je tu kriv??? I onda će ova vlada pokreniti gospodarstvo????

http://www.poslovni.hr/vijesti/zlocudna-poruka-klinike-za-tumore-190878.aspx

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.vecernji.hr/biznis/%5Bb%5Du-2012-g-ingra-ulazi-financijski-stabilna%5B/b%5D-fokus-slozenije-projekte-clanak-299542 ŽEljko Perić

PODSJEČAM na dio : Kakva su očekivanja poslovnih rezultata do kraja godine?

Najavili smo da će prihodi biti na razini prošle godine jer novi poslovi s ozbiljnom realizacijom kreću tek potkraj godine, ali će zato operativni gubitak biti znatno niži nego lani. U prvom tromjesečju ove godine vide se prvi znakovi oporavka. Prihodi su gotovo 30% veći, a operativni gubitak bio je za četvrtinu manji nego lani, pa možemo s velikom dozom sigurnosti potvrditi najave rezultata za ovu godinu. ..itd ..itd ….

pa sad tjerajte ju na 5 kuna i prodavajte zabadava i dalje …..

Jesu krenili radovi u Alžiru, hočemo li štogod saznati??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@kolega banarama jel vi znate šta se događa?

Jučer dosta miran dan s obzirom na nemire na ostalim tržištima, ha???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ameri, Irska, španjolska, Grčka, Libija(sjeverna Afrika), Italija, opet Ameri…dalje možda Mađarska, Njemečka, …
Kome više više nije jasno da je i ova kriza izazvana radi viših interesa a propaganda, dogovori i prisila rade svoje u interesu nalogodavaca koji imaju jedini cilj-zavladati svijetom. A jadan narod kao i uvijek…Gdje je INGRA u svemu tome? Ponuda i potražnja čine svoje bez obzira na poslove i stanje u firmi. Stanje je bolje nego kad je dionica bila na 20 kn. Dakle sve je to tržnica, pa trguj kako ti drago. Tko mora prodaje, tko ima kupuje. Sretno svima. "Prije rada uključi mozak"

neće uvijek biti ovako.

Teško onome koji sad mora prodavat [cry]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ameri, Irska, španjolska, Grčka, Libija(sjeverna Afrika), Italija, opet Ameri…dalje možda Mađarska, Njemečka, …
Kome više više nije jasno da je i ova kriza izazvana radi viših interesa a propaganda, dogovori i prisila rade svoje u interesu nalogodavaca koji imaju jedini cilj-zavladati svijetom. A jadan narod kao i uvijek…Gdje je INGRA u svemu tome? Ponuda i potražnja čine svoje bez obzira na poslove i stanje u firmi. Stanje je bolje nego kad je dionica bila na 20 kn. Dakle sve je to tržnica, pa trguj kako ti drago. Tko mora prodaje, tko ima kupuje. Sretno svima. "Prije rada uključi mozak"

Ne znam bas… prije bi rekao da je onaj "rast" zapadnih ekonomija (a poglavito naše) prije krize bio izazvan radi "viših interesa", zapravo sasvim niskih pobuda tj kako što više državne love od stranih kredita staviti u svoj džep… naročito to vrijedi za cijelokupnu građevinu koja je bila tijesno povezana s politikom i gradila sve u šesnaest… a lovu ćemo vraćati mi, tj. budalasti građani RH…

donekle se mogu sloziti s kolegom gore
bilo je stvarno prenapuhana balončina i na burzi i u građevini
ali isto tako je sada preispuhana (koliko god da će kriza biti duboka) ljudi će ipak kupovati i nove stanove i voziti se autima po cestama (koje se moraju graditi)
ovdje na zse vladaju 2 krajnosti ali i u cijeloj RH

evo sad gledam onog kita na 7,79 trazi iskrcati 2500 komada a moze ih prodati po cca 7,77
ali eto ljemu su ipak 3 kune veliki iznos (toliko ga dodje pola bijeloga na dolcu)

Postanite Eu-robovi

New Report

Close