INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dokupio!


Dokupio!

MA BRAVO [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Sjećam se prije par mjeseci kada je ekipa kupovala i dikupljivala po 13 "jer to jednostavno ne ide niže", onda su izlazili na 11 jer su planirali ulaziti ponovo po 10. A po 10 su ulazili "jer to jednostavno ne može niže".E onda su neki kopovali po 9 i pol jer je "cijena smiješna" pa dokupljivali da smanje prosjek i po 9 " jer to jednostavno ne može niže"Onda su neki mahnito kupovali i po 8 i malo iznad " jer je tu dno i nikome ne odgovara niža cijena".
A jučer se moglo kupiti i ispod 8 i "to jednostavno ne može niže"….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


tu smo negdje..da se prisjetimo .mrgudov graf sa mojim dodacima…7.50 cca…tako kaze graf…

U ne tako davnoj prošlosti (rije 25 dana) negdje u Hrvatskoj….
NAravno da je bilo ismijavanja…
Još uvijek je smiješno???

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

nije ovakva situacija samo na Ingri već na svim dionicama, osim onih koje brane mirovinci (našim parama)… uzmimo npr. DLKV – da ga ne brani OMF sad bi bio na 100 kn ako ne i niže, ADRS-P bi također potonuo bar na 180-190 kn itd.
ne znam da li nema para na ZSE ili se ljudi sada boje ulagati, ali na burzi je zamjetna teška nelikvidnost i nestašica keša. očekivati nekakv rast Ingre u takvim uvjetima je utopija iako je sada Ingra jeftina, ali tko kaže da za koji dan neće biti i puno jeftinija jer ljudi bez dionica mogu živjeti, ali bez namirnica, struje itd. ne mogu

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


nije ovakva situacija samo na Ingri već na svim dionicama, osim onih koje brane mirovinci (našim parama)… uzmimo npr. DLKV – da ga ne brani OMF sad bi bio na 100 kn ako ne i niže, ADRS-P bi također potonuo bar na 180-190 kn itd.
ne znam da li nema para na ZSE ili se ljudi sada boje ulagati, ali na burzi je zamjetna teška nelikvidnost i nestašica keša. očekivati nekakv rast Ingre u takvim uvjetima je utopija iako je sada Ingra jeftina, ali tko kaže da za koji dan neće biti i puno jeftinija jer ljudi bez dionica mogu živjeti, ali bez namirnica, struje itd. ne mogu

Jadan onaj tko u dionice ulaže novac od kruha…

neće uvijek biti ovako.

Nitko ne komentira da TA prognozira odbijanac do 23kn???

neće uvijek biti ovako.

Ja sam dokupio jer sam morao smanjiti ulaz. Dionica ako i ode na 7 ili 6 opet nije katastrofa. Sjetite se samo Magme ili HG spota. A Magma i HG spot su švercerske firma bez imovine.

Pogledajete i poslušajte ovaj video, sjetite se što je bilo prije 20 godina i prestanite kukati kako nam je sada loše. Za ovakvu burzu kao i cijenu Ingre smo si sami krivi tj. svi oni koju su je nemilice rušili a i oni koji su kupovali i tako hranili burekdžije. Dali je dno na 7,50 ili 8 ili čak možda niže nije bitno jer sada je cijena tu gdje je. Goriva za dizanje cijene nema a i da ga ima nitko nije lud dizati da ga burekdžije zatrpaju na 9 kn i onda ponovo nazad i možda još niže ovisno o njihovim analizama. LP

kakv vrsna analiza
da fondovi ne brane ADRS vec bi bio na 150 kuna.
A tek oni koji brane Apple ili Buffet koji brani IBM i Coca colu

Sta bi bilio da su fondovi brani Ingru na 100 kuna recimo i da im je Uprava za zahvalu poslala dionica dobavljaca milijun komada po 100 kuna jos pa evo vam jos branite.

MA sve je to belosvetska zavjera protiv Ingre zaboravio sam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Alergični na sve crveno (na vragove, mrave i svjetlo na semaforu) neka danas ne otvaraju gledalicu…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Ja sam dokupio jer sam morao smanjiti ulaz. Dionica ako i ode na 7 ili 6 opet nije katastrofa. Sjetite se samo Magme ili HG spota. A Magma i HG spot su švercerske firma bez imovine.

Highway to hell….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Nitko ne komentira da TA prognozira odbijanac do 23kn???

A šta da se komentira…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close