INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najpodcjenjenija dionica, sa dugom od milijardu kuna, koji svaki kvartal raste za još dodatnih 30-50mil. navali još dok ima!

idući tjedan će bit bolje...


najpodcjenjenija dionica, sa dugom od milijardu kuna, koji svaki kvartal raste za još dodatnih 30-50mil. navali još dok ima!

A i ono, nekom imovinom od preko 2mlrd kn? I Ugovorenim poslovima od cca 100 mio EUR u sljedećih 24 mjeseca. Ma zaku*ac dionica, spali to odmah.



najpodcjenjenija dionica, sa dugom od milijardu kuna, koji svaki kvartal raste za još dodatnih 30-50mil. navali još dok ima!

A i ono, nekom imovinom od preko 2mlrd kn? I Ugovorenim poslovima od cca 100 mio EUR u sljedećih 24 mjeseca. Ma zaku*ac dionica, spali to odmah.
[/quote]
E evo ga ovo su dijametralno različita mišljenja o istoj stvari. Očito je jedan bliže istini od drugog. Kretanje cijene bi bio dobar indikator o tome tko je (malo) više u pravu.Ili ne???

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

na koliko su ono grafovi ukazivali pad Ingre? na 7,50 kn?

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


najpodcjenjenija dionica, sa dugom od milijardu kuna, koji svaki kvartal raste za još dodatnih 30-50mil. navali još dok ima!

Nije mi jasno zašto pišeš na ovoj temi kada je dionica za qurac.
Ja nebi trošio vrijeme na takve dionice da sam na tvom mijestu.
Imaš tamo HT i obveznice



najpodcjenjenija dionica, sa dugom od milijardu kuna, koji svaki kvartal raste za još dodatnih 30-50mil. navali još dok ima!

Nije mi jasno zašto pišeš na ovoj temi kada je dionica za qurac.
Ja nebi trošio vrijeme na takve dionice da sam na tvom mijestu.
Imaš tamo HT i obveznice
[/quote]
Zar još niste shvatili zašto ovako piše? Pa kupuje. Svi koji pišu kontra oni kupuju. Ma tko je nebi po ovoj bagateli kupio a vrijedi realno oko 30kn. To što tržište trguje po 8 ne znači da nije vrijedna više. Pa tko ima neka skuplja od ovih burekdžija što izlaze sa prihvatljivim gubicima.

neće uvijek biti ovako.


na koliko su ono grafovi ukazivali pad Ingre? na 7,50 kn?

@elite
Tko još vjeruje u grafove i vilenjake, onda su se pojedinci smijali tim grafovima i djelili negativne bodove, sprdali se .. sada se pitate dokle….blizu ali ne 7,50. Mislim da sam jučer pisao o tome (inverter graf i moje mišljenje). Ovo je the end pada i sada idemo UP. Dosta je bilo z…..e !!
LP [angry] Sada će sigurno biti 100-tka !! (ćudno, opet 1) ??

I very much love INGRA !!

vidim ,dosta hrabrih boraca koji su spiskali sav cash tamo na 30-40 kn…izgleda kapitulirali pred malo….sad su najokorjeli pljuvaci ingre..tako to obicno biva…sad i daje po 1. kunu nebi kupili jer bi cekali 30 lipa i opet nebi kupili …dionica je u padajucem trendu 4 godine…kakav dokup …..pa to moze padat jos 4 godine..ok ,,ako imate stampariju doma ,super …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/ingra-dorh-nije-dao-preporuku-mzss-u-za-preuzimanje-klinike/ar-18186/

Ingra: DORH nije dao preporuku MZSS-u za preuzimanje klinike
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 17.11.2011. – 13:37:30
ZAGREB – Građevinska tvrka Ingra priopćila je danas da su tijekom jučerašnjeg neovlaštenog pokušaja preuzimanja nove zgrada zagrebačke Klinike za tumore djelatnici Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi (MZSS) dali neistinitu izjavu da postupaju u skladu s preporukama Državnog odvjetništva (DORH) budući da je iz ureda za odnose s javnošću DORH-a Ingri potvrđeno da ono ministarstvu nije dalo nikakvu preporuku za jučerašnji pothvat.
Ingra stoga ostaje kod toga da zgrada klinike jučer nije "primopredana" jer Ingrin član povjerenstva nije stavio potpis na primopredajni zapisnik kao i kod svog potraživanja od šest milijuna kuna dodatnih troškova.

"Smatramo da se ministarstvo ne može pozivati na jednostrano preuzimanje objekta budući da volja za dogovor od strane Ingre postoji", kaže se u priopćenju.

Ministar zdravstva i socijalne skrbi Darko Milinović izjavio je danas da će ministarstvo oko cijelog slučaja angažirati odvjetnika.

Djelatnici Klinike za tumore jučer su po nalogu ministarstva zdravstva pokušali promjenom brave na ulaznim vratima preuzeti novosagrađenu zgradu klinike koju Ingra ne želi predati jer im, tvrde u Ingri, ministarstvo kao ugovorna strana ne pristaje isplatiti šest milijuna kuna dodatnih troškova nastalih tijekom gradnje.

Iz ministarstva zdravstva poručili su da su postupili po preporuci Državnog odvjetništva s kojim su bili u kontaktu te naveli kako je Ingra već ranije prijetila medijima i na taj način vršila pritisak na Ministarstvo da postupi nezakonito. Na mjestu događaja intervenirala je i policija.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.poslovni-savjetnik.com/hrvatska/ministarstvo-zdravstva-u-sukobu-s-ingrom-oko-preuzimanja-klinike-za-tumore
Izvučeno iz konteksta !!
Iz Ingre kažu kako je ministar Milinović jednom prilikom pokušao pregovarati ali na kraju nije došao na sastanak nego je poslao gospođu Katu Matić koja im je samo rekla da će zahtjeve razmotriti povjerenstvo. Kažu da su ih iz Ministarstva zdravstva prevarili i na projektu izgradnje Županijske bolnice u Koprivnici gdje su im ostali dužni četiri milijuna kuna. Od ukupno šest milijuna kuna duga iz Ministarstvo zdravstva priznaje 1,3 milijuna kuna, a ostalo osporavaju. Iz Ingre navode koji su argumenti ministarstva za priznanje samo umanjenog iznosa: Kažu da smo 18 dana kasnili sa završetkom radova i da su nam zbog toga penali 2,4 milijuna kuna, a zgrada je godinu dana prazna. Zato sada pacijenti u staroj klinici spavaju u vlažnim podrumima, poručili su iz Ingre

I very much love INGRA !!


vidim ,dosta hrabrih boraca koji su spiskali sav cash tamo na 30-40 kn…izgleda kapitulirali pred malo….sad su najokorjeli pljuvaci ingre..tako to obicno biva…sad i daje po 1. kunu nebi kupili jer bi cekali 30 lipa i opet nebi kupili …dionica je u padajucem trendu 4 godine…kakav dokup …..pa to moze padat jos 4 godine..ok ,,ako imate stampariju doma ,super …

Da pada svaki dan po lipu za 4 godine bi bila negdje u minusu. Hehehe, dobar. Sjedi 5+
Ma padati će do cca 10 godina. Tako piše u "Gr(i)afovima". [lol]

neće uvijek biti ovako.

MEGIDO1 koliko ti je prosjek ulaza? ili koliko puta si prodao sa minusom? ? ti si na bidu od 40 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close