INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Peyo vam se preselio na LKRI pa sad tamo glumi Boška Buhu…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Po meni, od ovih izbora i pobjede kukuriku(nisam za nikog), bi najviše mogla profitirati od svih građevinara…
Zato strpljivo još malo..

Lijep i sunčan dan vam želim

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Ljudi, molim Vas maknite se sa bida….to je jedino rješenje za pad ove dionice….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@Fortuna

Sve preko 3 kune je previše za ovu dionicu, realno očekujem pad i ispod 3 kune ali da budem pošten ne zanima me ni da je po 1 lipu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Još jedan komentar bez i jednog argumenta.
Kolega,dajte nešto što potvrđuje vašu tezu.

Pozdrav.

@vegas

Evo tu su i argumenti sve ijepo piše i puno ljepše već je trenutno stanje.

Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Pa kad je tako zašto pojedine dionice i pored
dobrih rezultata stagniraju ili im pada vrijednost.
To sa FI nema veze,da ima onda treba zatvoriti burzu
na godinu dana jer kakva je krvna slika našeg gospodarstva trgovali bi
sa 5 dionica.Ovo sada je samo špekulacija od dana do dana.
Pozdrav.



@Fortuna

Sve preko 3 kune je previše za ovu dionicu, realno očekujem pad i ispod 3 kune ali da budem pošten ne zanima me ni da je po 1 lipu.


Samo kratki odgovor. O 3 kune nema ništa. Na asku pametna osoba zna što radi. Uskoro se na INGRi očekuje okret. Zapamtite ovaj post i slobodno udijelite ocjenu (1) ali podsjetit ću Vas na ovo napisano. Da ste slušali "invertera" znali bi gdje je kraj INGRe, no po meni je malčice višlji.
P.S: Interesira me samo jeli peyo zbriso, ako je onda tu nešto ne štima ??
LP [angry]

I very much love INGRA !!



@Fortuna

Sve preko 3 kune je previše za ovu dionicu, realno očekujem pad i ispod 3 kune ali da budem pošten ne zanima me ni da je po 1 lipu.


Mene ne zanima 99% dionica na ZSE. Idi pogledaj pišem li to na forumima tih dionica usput dodajući kako ta dionica ne vrijedi ništa. Idi skuliraj se ili izaberi bolji način da me ubijediš da ti prodam ispod 8. INGRA je bolja nego li oušu izvještaji.

neće uvijek biti ovako.


Ljudi, molim Vas maknite se sa bida….to je jedino rješenje za pad ove dionice….

Kolega kome je to u inretesu osim hijenama???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

To je burza, pohlepa i strah napravi čudo od ljudi.
I sam se promjenio podosta ali još uvijek zadržao pristojnosti i realizam.

O padovima i usponima bilo koje dionice nije vrijedno pisati bez argumenata i poslovnih analiza. Previše subjektivnosti ne donosi ništa osime tuge i frustracija.

Zato, ostanite ljudi do izlaska iz pozicija, bolje ćete se osjećati kada ćete trošiti novac.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Izvještaj 3.kvartala je …..kakav je …..ali jedna je bitna stvar …u firmi je dosta pametnih ljudi koji kuže da se ipak vani radi ….da tam ima friške love i zato povišenje udjela vanjskih radova i priliva izvana sa 16 na 25 % pokazuje da se firma JAKO DOBRO u ova betežna vremena, pokušava preorjentirati , doći tamo do posla i na kraju to i naplatiti ….Ingra nije Tehnika …čisti građevinar , nije ni IGH ..projektni centar … ona je kompleksniji sustav ….i kaj god mi pisali ..valja -ne valja …pokušava u jednom sektoru koji je total u banani ….opstati ….pogledajte slovence …busali se zadnjih godina ko veliki, jako …oni "europa zdaj" …svi su naježili opako ….nema ih …treba biti ebeno čvrst i pametan u ova vremena …mislim da ova firma to JE…….

New Report

Close