INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dirma u kojoj ima više dioničara nego zaposlenih a posluju s ogromnim minuom
ne ulijeva mi povjerenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Firma je loša, ne ugovaraju nikakve poslove, država je skoro u kolapsu i cijena je gdje je.

pa zbog toga cijena i jest na dnu…. kad počnu ugovarati poslove, a kriza u državi i svijetu jenjavati, onda će ova cijena biti x5

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica


Firma je loša, ne ugovaraju nikakve poslove, država je skoro u kolapsu i cijena je gdje je.
Ovog sa tankom pameti bi volio vidit u živo i popričat.

firma nije toliko loša koliko je srušena cijena. Oni koji su je srušili na ove jadne razine sada su debelo unutra i sada ne znaju kako bi van a da pri tome zarade, a oni koji su do sada hvatali noževe i branili cijenu nisu više naivni da je dizu jer se boje novog utovara i novog rušenja. i tako će to ostati ovako dok ne dođe novi posao ili neko jak odluči napraviti reda. do tada LP ja ne prodajem do 14 – 15 kn ali i ne kupujem iznad 8 kn.

A šta sam rekao! Zašto kupovati po asku, kada svako malo netko izgubi živce i opali duboko po bidu! Bravo majstore! [thumbsup]


A šta sam rekao! Zašto kupovati po asku, kada svako malo netko izgubi živce i opali duboko po bidu! Bravo majstore! [thumbsup]

vani se počinje crvenjeti jer kriza ni izdaleka nije riješena. poslovanje Ingre je loše, gubici prilični, a poslova nema tako da je pad Ingre ispod 8 kn lako moguć. sad nitko ne može reći je li napravio dobro ili loše što se iskrcao, vrijeme će pokazati

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



A šta sam rekao! Zašto kupovati po asku, kada svako malo netko izgubi živce i opali duboko po bidu! Bravo majstore! [thumbsup]

vani se počinje crvenjeti jer kriza ni izdaleka nije riješena. poslovanje Ingre je loše, gubici prilični, a poslova nema tako da je pad Ingre ispod 8 kn lako moguć. sad nitko ne može reći je li napravio dobro ili loše što se iskrcao, vrijeme će pokazati
[/quote]
Ništa novog! [rolleyes] Netko bi i dalje ovdje trejdao, ali eto ima jedan problem. Fali mu kupnje iznad 8,10! Nitko nije više lud da ga puni!




A šta sam rekao! Zašto kupovati po asku, kada svako malo netko izgubi živce i opali duboko po bidu! Bravo majstore! [thumbsup]

vani se počinje crvenjeti jer kriza ni izdaleka nije riješena. poslovanje Ingre je loše, gubici prilični, a poslova nema tako da je pad Ingre ispod 8 kn lako moguć. sad nitko ne može reći je li napravio dobro ili loše što se iskrcao, vrijeme će pokazati
[/quote]
Ništa novog! [rolleyes] Netko bi i dalje ovdje trejdao, ali eto ima jedan problem. Fali mu kupnje iznad 8,10! Nitko nije više lud da ga puni!
[/quote]

Ovde bi se lako moglo dogoditi da ovi šta su kupovali oko 8 kuna prospu svoje po bidu kako bi pokrenuli lavinu put dole.Mislim da je pitanje samo vremena tko će prvi to napraviti(potpora na RSI je blizu pucanja a iduća potpora je daleko).

bit će bolje................

bestija2
Aj ti prvi probaj!

… ma netko misli da neće biti dobri vijesti u slijedečih desetek dana a neke dionice bi mogle dobro potegnuti pa izletio… možda kolega peyo on se hvalio da je ulazio po 10 000 komada ili ….

DAJ PET !!!

Poslova nema, poslova nema, poslova nema… Što je vama? INGRA radi, poslovi se rade, no sada poslovi nisu garancija povećanja cijene dionice. Sjetite se kada je dobiven posao od preko 50 MIL eura u 6 mj i što se desilo? Išlo je do 18 i nešto i što poslije toga? Špekulanti srušili na još nižu cijenu prije dobivanja posla. TKO JE TU LUD??? Zato nemojte pisati da INGRA ne radi ili da će cijena gore samo radi dobivanja posla. Na ovakvoj maloj likvidnosti svaki malo bolji igrač ili par udruženih mogu određivati kretanje cijene kako im odgovara a uz koju dobru informaciju o tome ima li margina i na kojoj cijeni uspjeh rušenja u cilju jeftinog ulaza je zagarantitan. Nema ovdje rasta dok ne uđe netko novi koji želi investirati a ne kratkoročno špekulirati za koju tisuću kuna ili par bureka. Drugi moment je da sadašnji špekulanti koji se krcaju postanu zadovoljni količinom i na sljedeću bolju vijest krenu prema gore i potiču rast mičući se sa aska i kupujući po njemu. SVE OSTALO što pišemo su samo prazne priče, posljedica frustracija ili pohlepe, bez obzira za koji smo smjer kretanja cijene zainteresirani. Pozdrav svima. Budite zdravi i mudri.

neće uvijek biti ovako.

… institucije rade svoj posao za razliku od nas…http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/159469/Makedonci-kazneno-gone-Marijana-Kostrencica.html

DAJ PET !!!


… institucije rade svoj posao za razliku od nas…http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/159469/Makedonci-kazneno-gone-Marijana-Kostrencica.html

MA sumnjam da će krivično gonjenje člana UO utjecati na cijenu, NOOOT [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close