INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


2 slow ,na našu žalost ,nisi u pravu.Trenutno špekulanti drmaju na Ingri.Mjesec i pol sam se borio,kupovao svaki dan,dokupljivao,odnesao u mrak brdo dionica……….i ništa.Evo tek se u zadnjih par dana smirilo.Inače više ne kupujem,ali isto čekam kao i mnogi,ali pazi mnogi,a većina će okrenuti lipu gdje im se ukaže.Sve je manje ulagača na cijeloj ZSE,a sve više burek majstora.Pogotovo marginci koji moraju prodati.A evo još malo pa će i oni u iskrcaj.Ali ono šta ja čekam je povratak fondova,koji će sigurno natrag,jer su popušili takve cifre o kojima mi ne možemo ni sanjati.Od hanfe su dobili po tamburi i morat će se iskupiti,a i pred ulagačima koji sve manje vjeruju fondovima i sve se više okreču oročenoj štednji.Mirovinci su pod povećalom jer se igraju sa Hrvatskim mirovinama,pa su prvi na udaru.
A,normalno svi čekamo bilo kakvu dobru vijest,tako svejedno sa koje strane svijeta.Osobno nikad nisam imao tolike količine Ingre,i kad dođe vrijeme……….odoh u mirovinu.SREETNO.

Na našu žalosdt OMF ne smiju kupovati dionicu ingre upravo zbog uredbe hanfe. istina je da su dotični digli ruke od ingre jer da su to htjeli mogli su držati cijenu iznad limita. dali će netko drugi odraditi posao za njih i dići je preko limita kako bi onda oni ušli ? malo je vjerovatno jer su sada pod povećalom hanfe i bilo bi pre očito da im netko utovari brdo ingre iznad 22 kn. Zašto uprava šuti o podizanju kaznenih prijava protiv tri hr državljana vezano uz Mavrovo. Mislim da je to vrlo bitna informacija na zse i da bi ingra morala dati službenu objavu.


Na našu žalosdt OMF ne smiju kupovati dionicu ingre upravo zbog uredbe hanfe.

gdje to piše? zar nije Ingra u najvišoj kotaciji gdje to pravilo ne vrijedi?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Kad če ta hanfa izači s rješenjem za ingru?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

kako to ingr nece na 5 kn [tongue] [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mene samo zanima zašto igor nije na razgovoru u uskoku oko ona 2 milijuna eura što ih je predao mačeku……….

a dioničarima želim sve najbolje………što bi se i ostvarilo da dođe netko pošten na čelo tvrtke [thumbsup]


kako to ingr nece na 5 kn [tongue] [shocked]

kada vi i mrgud prodate sve što ste kupili tada će vam analize pokazivati 5 kn, za sada dok ste puni čekate 28 ili čak 52 kn. Ja bih osobno bio sretan i sa 18 kn, a vjerujem i većina onih koji vjeruju u ingru a nisu burek majstori. dajte malo novu TA niste se dugo oglasili.

superhik9 @ mora da si me zamjenio sa nekim,,,ja sam dao target ingr 7.50-8.20 dok ste vas nekolicina likovali oko 12-15 kn i cjena je tu di je, up target ne dajem dok se obrazac ne ostvari …u tvoji postovi su puni gnjeva,prijetis ljudima po raznim temama,,,TA apsolutno ne razumijes niti nemas pojma…tako da nema smisla tebi gledat u grafove nisu ti grafovi krivi za tvoje promasaje..e da,,od danas si mi na ignore ,,pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


superhik9 @ mora da si me zamjenio sa nekim,,,ja sam dao target ingr 7.50-8.20 dok ste vas nekolicina likovali oko 12-15 kn i cjena je tu di je, up target ne dajem dok se obrazac ne ostvari …u tvoji postovi su puni gnjeva,prijetis ljudima po raznim temama,,,TA apsolutno ne razumijes niti nemas pojma…tako da nema smisla tebi gledat u grafove nisu ti grafovi krivi za tvoje promasaje..e da,,od danas si mi na ignore ,,pozdrav
istina!


superhik9 @ mora da si me zamjenio sa nekim,,,ja sam dao target ingr 7.50-8.20 dok ste vas nekolicina likovali oko 12-15 kn i cjena je tu di je, up target ne dajem dok se obrazac ne ostvari …u tvoji postovi su puni gnjeva,prijetis ljudima po raznim temama,,,TA apsolutno ne razumijes niti nemas pojma…tako da nema smisla tebi gledat u grafove nisu ti grafovi krivi za tvoje promasaje..e da,,od danas si mi na ignore ,,pozdrav

kolega što ste nervozni. mora da ste razočarani činjenicom da horda naivaca nije navalila na ask na osnovu vaših prognoza i što ih niste imali kome uvaliti vaše dionice ingre, da možete dati novi target i krenuti u novi shoping na još nižoj razini. znam da vi niste govorili o 5 kn ali sam vas namjerno pokušao isprovocirati i vidim da sam bio uspješan. znate i sami da ingra vrijedi puno više ali tu je upravo zbog vas, mrguda, st face i ostalih stručnjaka koji su je srušili kako bi se što jeftinije utovarili i kuda sad. puni ste dionica a kupaca nema i nema . [tongue]

Malo se pretjeruje zar ne?

To svakako neće imati utjecaj na kretanje cijene dionice ali puno govori o karakterima ulagača koji su tankih živaca i svima je već dosta ovog odvratnog tržišta i negativnih vijesti iz susjedstva i svijeta.

Za dobro zdravlje, pametno je maknuti se na neko vrijeme i srediti misli i financije. I tada s novom energijom natrag. Dovoljno je promijeniti kut gledanja i sve se promijeni samo od sebe.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Porast cijene preko 2 % .Vauuuu! Kad vidim, da je cijena porasla sa 8.18 – na 8.37, dođe mi da si
žile režem….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Firma je loša, ne ugovaraju nikakve poslove, država je skoro u kolapsu i cijena je gdje je.
Ovog sa tankom pameti bi volio vidit u živo i popričat.

New Report

Close