INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koja je svrha mesića u ingri, već je sigurno spremio par miliona a nije .urcem mrdnuo.
ovo bi mu mogla biti prilika
http://www.index.hr/vijesti/clanak/pravi-razlog-britanskog-napada-na-libiju-u-10-godina-ce-na-obnovu-biti-potroseno-500-milijardi-dolara/582263.aspx

samo je problem što je njegov friend gadafi prdnuo u rosu.

idući tjedan će bit bolje...

Ja sam još i dobro proša , ima ih šta su ušli na 400 pa dokupljivali na 300 , 200 , 100.itd
Nada umire zadnja hahahahahahaha

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/hHbZ0PhetbyM2YpMONOJjQ==.pdf

I very much love INGRA !!

dosad nitko (bez obzira dali + ili – vijest) nije komentirao ovo…:

Banke neće financirati građevinu dok se ne riješi problem ‘balona’
10. studeni 2011, 20:30:00
Kriza u građevinskom sektoru, osim zbog globalnih kretanja, nastala je jer godinama nije bilo planiranja ni konzultiranja struke i onda su banke zatvorile "pipu". No, i danas nakon 30.000 izgubljenih radnih mjesta "balon" je i dalje napuhan, a nema promjena ni u mentalitetu. Ključni su to problemi koji i nakon tri godine potresaju taj sektor o čemu se raspravljalo na panelu o građevinskoj industriji i tržištu nekretnina na drugom danu 19. savjetovanja ekonomista u Opatiji. "Banke neće financirati građevinu dok god se ne riješi problem balona je …
http://www.poslovni.hr/vijesti/banke-nece-financirati-gradevinu-dok-se-ne-rijesi-problem-balona-190334.aspx

@ZZtop to se odnosi na gradnju stanova kojih ima previše neprodanih, to se uopće ne odnosi na ingru
koja se orijentirala na velike projekte inozemnog tržišta…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Temeljem čl. 330. st. 2. i 331. Zakona o tržištu kapitala (NN 88/08, 146/08 i 74/09) te čl. 48. i čl. 49. st.
1. t. 1. Zakona o općem upravnom postupku (NN 47/09), članka 455. te čl. 175. st. 1. t. 3. i čl. 176.,
Pravila Zagrebačke burze, Uprava Zagrebačke burze d.d sa sjedištem u Zagrebu, Ivana Lučića
2a/22, u postupku obustave trgovanja i prestanka uvrštenja komercijalnih zapisa društva Ingra d.d.
iz Zagreba, po službenoj dužnosti, donijela je dana 11. studenog 2011. godine sljedeće
RJEŠENJE
1. Obustavlja se trgovanje komercijalnih zapisa društva Ingra d.d. iz Zagreb, Alexandera Von
Humboldta 4/b, koji su uvršteni u Službeno tržište pod oznakom INGR-M-146A, ISIN:
HRINGRM146A8 s danom 14. studenog 2011. godine.
2. Zadnji dan trgovanja predmetnim komercijalnim zapisima je 11. studeni 2011. godine.
3. Ukidanje uvrštenja predmetnih komercijalnih zapisa provest će se na dan dospijeća 17. studenog
2011. godine.
4. Ovo rješenje objavit će se na internetskim stranicama Zagrebačke burze d.d.

Pa kako se ukidaju komerc zapisi kada se nema novaca za otkupiti? Pa ništa ne rade, odakle im? Nije valjda da će se zadužiti za duplo veću količinu??? [lol]

neće uvijek biti ovako.


koja je svrha mesića u ingri, već je sigurno spremio par miliona a nije .urcem mrdnuo.
ovo bi mu mogla biti prilika
http://www.index.hr/vijesti/clanak/pravi-razlog-britanskog-napada-na-libiju-u-10-godina-ce-na-obnovu-biti-potroseno-500-milijardi-dolara/582263.aspx

samo je problem što je njegov friend gadafi prdnuo u rosu.


Vama je ovo zafrkancija.
Na invaziju potrošili 500 milijuna dolara, obnova će stajati 300 milijardi

Britanci su na NATO-ovu intervenciju u Libiji potrošili oko 500 milijuna dolara. No, sudeći prema izračunima britanskog Ministarstva trgovine i investicija, vrijednost ugovora za obnovu Libije u raznim područjima bi mogli doseći 300 milijardi dolara u narednih 10 godina. Britanska vlada će se sigurno potruditi kako bi njihove tvrtke imale vodeću ulogu u obnovi, kao što je vojska imala u intervenciji.

OOOOO BOŽE UČINI KRAJ ZLOM ČOVJEKU!!! Ovaj svijet je načisto zreo za uništenje. Sve za NOVAC, ubij, uništi, oskati, spali, laži, …
Bolje da INGRA ne sudjeluje u toj krvavoj podjeli.

neće uvijek biti ovako.




Dragi ulagači,
vidim vjerujete da je Ingra fantasična. I kunete se u kvalitetu firme. Ma super..
A svaki bi od vas izišao sa osmjehom da netko ponudi 9 i pol kuna. I bolio bi vas nokat za budućnost Ingre i njeno poslovanje…
Sam u pravu ??

hahaha.. Da ponudi i 18,xx nebi izasao! Ja sam usao na 15,xx, mogao sam drugi dan izac na 18,xx, al nisam i nebi niti sad!
[/quote]
Ja sam ušao na 220 !!!!!!!!!!
[/quote]

Promjeni nick u pelin…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

iam osjećaj da svi pojegoše u dionicu koja ostvaruje rezultat žalosno je što je ingra toliko popušila od 6 miseca bila je na 18 kuna uz promet od 8 mil
a sad je svi čekaju daleko ispod 6

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


iam osjećaj da svi pojegoše u dionicu koja ostvaruje rezultat žalosno je što je ingra toliko popušila od 6 miseca bila je na 18 kuna uz promet od 8 mil
a sad je svi čekaju daleko ispod 6

ispod 6 ima samo jedan nalog. O čemu vi pišete??? jeftino kolega, možete vi i bolje.

neće uvijek biti ovako.

2 slow ,na našu žalost ,nisi u pravu.Trenutno špekulanti drmaju na Ingri.Mjesec i pol sam se borio,kupovao svaki dan,dokupljivao,odnesao u mrak brdo dionica……….i ništa.Evo tek se u zadnjih par dana smirilo.Inače više ne kupujem,ali isto čekam kao i mnogi,ali pazi mnogi,a većina će okrenuti lipu gdje im se ukaže.Sve je manje ulagača na cijeloj ZSE,a sve više burek majstora.Pogotovo marginci koji moraju prodati.A evo još malo pa će i oni u iskrcaj.Ali ono šta ja čekam je povratak fondova,koji će sigurno natrag,jer su popušili takve cifre o kojima mi ne možemo ni sanjati.Od hanfe su dobili po tamburi i morat će se iskupiti,a i pred ulagačima koji sve manje vjeruju fondovima i sve se više okreču oročenoj štednji.Mirovinci su pod povećalom jer se igraju sa Hrvatskim mirovinama,pa su prvi na udaru.
A,normalno svi čekamo bilo kakvu dobru vijest,tako svejedno sa koje strane svijeta.Osobno nikad nisam imao tolike količine Ingre,i kad dođe vrijeme……….odoh u mirovinu.SREETNO.

peyo

Kolega peyo, sve je to ok, nek špekulanti drmaju kad ih to već veseli. Ali zar Vi smatrate da će špekulanti moći zadržati ovu dionicu na ovoj razini na duže vrijeme?! Ja ne. Niti su je špekulanti/marginaši spustili sa 4xx, možda su malo putem grickali ništa više. A isto tako neće oni je neće moći bitnije zadržavat kad krene lavina. Samo je pitanje ‘oće li ta lavina, kada i na koju stranu 😉

I u tome je poanta.

New Report

Close